Як зміцнити вени на ногах у людей похилого віку

Будинок пристарілих “Турбота” підходяще місце для проживання ваших рідних людей, про яких нікому подбати. Ми надаємо медичну допомогу кожному гостю 24 години на добу, в домашніх умовах це просто неможливо. Будинок пристарілих “Турбота” подбати про ваш родича і подарує можливість жити краще. Якщо ви шукаєте пансіонат для людей похилого віку в Києві, то ми пропонуємо комфортне проживання, медичну допомогу, гарне харчування і все це за прийнятною ціною. Дозвольте вашому родичу достояти провести старість.

Як зміцнити вени у старої людини

Для зміцнення вен у літньої людини необхідно провести якісь зміни в звичайному способі життя: скласти раціон харчування, в якому буде достатня кількість вітамінів і мікроелементів, не вживати спиртні напої і відмовитися від тютюну, достатня кількість часу приділяти відпочинку і сну.

Для того щоб не з’являлися проблеми з кровоносною системою, необхідно виконувати фізичні вправи, плавати, їздити на велосипеді, кожен день гуляти на вулиці.

Продукти, які допоможуть зміцнити вени старої людини:

 • курага, мед, арахіс;
 • апельсини, мандарини, лимони, грейпфрути, смородина, чай з шипшини;
 • персики, морква, молоко, сметана, сир, курячі яйця, відварна риба;
 • гречана і рисова каша.

У нашому пансіонаті життя тільки починається

Уже багато років пансіонат “Турбота” спеціалізується на догляді за людьми похилого віку в Києві. Ми дбаємо про своїх постояльців цілодобово, забезпечуємо їх повноцінним харчуванням, організовуємо дозвілля, спілкуємося. Всі наші постояльці задоволені, адже їм надається увагу і саме у нас вони починають відчувати себе знову потрібними, в наших стінах у старих з’являються нові захоплення і знайомства з однолітками.

Якщо ви шукаєте бюджетний варіант патронажної служби в Києві, то “Турбота” чекає вас в своїх стінах. Ми робимо все, щоб наші постояльці відчували себе як вдома.

Які плюси у нашого будинку престарілих?

 1. Будівля розташована в екологічно чистій місцевості. Наші постояльці щодня рогуліваються по території.
 2. Комфортні умови проживання по приємно ціною.
 3. Фахівці з медичною освітою.
 4. Кваліфікований догляд 24 години на добу.
 5. Складання індивідуального раціону харчування.

Які послуги надаються в будинку для літніх людей?

 1. Над складанням раціону харчування кожного старої людини працює дієтолог. Ми не допускаємо, щоб наші постояльці вживали шкідливу продукцію. Влітку і навесні завжди є свіжі фрукти, адже вони ростуть прямо на території нашого пансіонату.
 2. Якщо людина не в змозі самостійно за собою доглядати, то доглядальниці завжди в цьому допоможуть. При необхідності старої людини будуть супроводжувати в туалет, на прогулянку і контролювати прийом ліків.
 3. Лежачі хворі отримують кваліфіковану допомогу доглядальниці, яка постійно перебувати поруч і допомагає гостю їсти, ходити в туалет, перевертатися, переодягатися, при необхідності змінює памперс.

Пансіонат для людей похилого віку в Києві “Турбота” пропонує гідне проживання людей похилого віку та інвалідів. Якщо вас зацікавила наша пропозиція, ви можете зв’язатися з нами за вказаним номером телефону. У нашому пансіонаті життя для людей похилого віку тільки починається, адже тут у них з’являються нові захоплення і спілкування з однолітками, якого часом так не вистачає людям похилого віку.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.