Як поліпшити сон літньої людини. Рекомендації нашого пансіонату для людей похилого віку в Києві.

Плавание для пожилых 1

Пансіонат для людей похилого віку в місті Київ оточений доброзичливою атмосферою, в якому передбачені найкращі умови для проживання, підтримки і зміцнення здоров’я і комфортного проведення часу. Персонал пансіонату включає в себе висококваліфікованих фахівців, які цілодобово оточують вас увагою, турботою і любов’ю.
Люди похилого віку за час перебування в нашому пансіонаті молодіють на очах. Сприяють таким позитивним змінам прогулянки, спілкування, різноманітні заходи. Їх життя наповнюється яскравими фарбами, що сприяє поліпшенню здоров’я і сну. Фахівці пансіонату поділилися рекомендаціями щодо поліпшення сну людей похилого віку. Дані поради допоможуть привести нервову систему в рівновагу, що сприяє гарному настрою і позитивному настрою.

Вікові порушення сну

Коли людина молода, йому вдається з легкістю зануриться в сон. Найчастіше, досить доторкнутися головою до подушки і людина моментально занурюється в прекрасний світ снів. Але в літньому віці дуже багато хто страждає проблемами сну:

 • сон стає тривожним, сняться жахіття;
 • дуже раннє пробудження, не маючи можливості доспати;
 • організм після сну відчуває себе не відпочив;
 • безссоніца.

Людям похилого віку здоровий сон необхідний

Здоровий сон є невід’ємною складовою хорошого самопочуття для людей будь-якого віку. Однак для людей літнього віку висипатися необхідно:

 • Під час сну в організмі здійснюються регенераційні процеси.
 • Здоровий сон сприяє відновленню імунної системи.
 • Сон допомагає тримати вагу в нормі. У людей, які щодня не досипають, з’являється тяга до Лікаря не потребують здорові їжі. Це відбувається за рахунок того, що при недосипанні у людини в крові підвищується рівень греліну. Грелін – це гормон, який посилює голод. При систематичному недосипанні почуття голоду зростає і людину тягне до тяжких вуглеводів. Дослідження довели, що недосипання вдвічі більше підвищує ризик заробити зайву вагу. А для літніх людей зайву вагу тягне за собою безліч небезпечних захворювань.
 • Сон нормалізує тиск.
 • Сон призводить нервову систему в рівновагу, допомагає позбутися від стресу.

Статистичні дослідження показали, чим людина старша, тим більш ймовірні проблеми зі сном. Слідуючи рекомендаціям наших фахівців, дану проблему можливо уникнути. Необхідно всього лише прикласти не багато зусиль для того, щоб взяти свій сон під контроль.

Здоровий сон в літньому віці

Далі прямуємо не складним радам для того, щоб позбутися від безсоння:

 • Намагайтеся лягати спати в 10-11 годин вечора. Вечірній сон дуже корисний і допомагає відновити сили. Але, якщо ви в цей час зовсім не хочете спати, не треба себе гвалтувати. Замість того, щоб проворочатся в ліжку в очікуванні сну, займіться корисною справою. А при перших ознаках сонливості, відразу лягайте спати.
 • Намагайтеся дотримуватися режиму. Засинайте і пробуджує приблизно в один і той же час. Тоді момент сну і пробудження буде наступати легше і швидше.
 • Не забувайте про фізичні навантаження. Проводьте день активно, дозвольте організму витратити енергію. Тоді сон настане набагато швидше.
 • Не вживайте перед сном підбадьорливі напої і важку їжу. Останній прийом їжі бажано проводити за 3-4 години до сну. Тоді організм не буде витрачати сили, для того, щоб переварити їжу.
 • Не перевантажуйте свої думки негативною інформацією перед сном. Намагайтеся привчити себе до спокійного проведення часу за кілька годин до сну. Не перевантажуйте свою нервову систему, щоб негативні думки не заважали заснути.
 • Намагайтеся засипати в тиші. Позбавте себе від зайвих звуків. Організм людини похилого віку більш чутливий і дратівливий. Зайві шуми, можуть перешкодити заснути.

Важливо! Уникайте фізичних навантажень перед сном. За кілька годин до сну, організм повинен підготуватися і перебувати в спокійному стані. Швидкому засипанню сприяють вечірні прогулянки на чистому і свіжому повітрі.
Досить поширеною проблемою сну є депресивний стан літніх людей. Однак вік не причина для похмурих думок. Перебування в пансіонаті міста Київ допоможе позбутися від поганого настрою і налаштує на позитивний лад, що сприяє глибокому і здоровому сну!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.