Як лікарі спостерігають за станом здоров’я постояльців будинків престарілих

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 394

Догляд за людьми похилого віку – пропозиція від пансіонату для людей похилого віку «Турбота». Спеціалізований догляд, якого потребує літня людина, не завжди може бути здійснений за місцем його постійного проживання – у власній квартирі або в будинку, навіть при спільному проживанні з дорослими дітьми та їхніми родинами. Зайнятість і тривала відсутність близьких, нестача фінансів для надання кваліфікованої медичної допомоги створюють не тільки великі проблеми для сім’ї, але і загрозу для життя для літнього родича.

Послуги по догляду за людьми похилого віку – це гідна якість життя

У будинку-інтернаті «Турбота» створені всі умови для комфортного життя: це і якісні медичні послуги, і гідні умови для проживання, душевне і родинне спілкування. Тут раді всім: людям, які зберегли ясність і рухливість розуму, здатність пересуватися і самостійно себе обслуговувати, і тим, хто має потребу в повноцінному догляді через старечої деменції і хвороби Альцгеймера.

У платному пансіоні для літніх його мешканці можуть отримати відсутню спілкування з ровесниками, знайти компанію за інтересами. Для проживання їм надаються комфортабельні кімнати, оснащені спеціалізованими ліжками і тривожними кнопками. Приміщення регулярно прибираються, що звільняє постояльців від побутових турбот.

Підтримувати здоров’я пацієнтів на належному рівні дозволяють

 • профільне медичну освіту персоналу;
 • цілодобові доглядальниці і вузькопрофільні фахівці;
 • кабінети різних медичних процедур;
 • басейни і тренажерні зали.

У пансіоні приділяється велика увага дозвіллю постояльців, проводяться цікаві заходи і діють гуртки за інтересами, створюється сприятливе середовище для проведення вільного часу.

Тут є обладнання, необхідне для медичного догляду за людьми похилого віку, сучасна техніка, наявність якої в умовах домашнього проживання виключено.

Варто також згадати такий вагомий фактор, як правильне харчування. Не завжди у перевантаженій господині будинку вистачає часу для приготування спеціальних дієтичних страв для літнього члена сім’ї. А тим часом саме грамотна організація меню входить в число найбільш значущих чинників, що визначають хороше самопочуття людини у віці.

Професійний догляд за інвалідності і після інсульту

Ще більша проблема – це догляд за близьким, прикутим до ліжка або інвалідного візка. Не кожна сім’я може дозволити собі хорошу доглядальницю, яка буде бездоганно справлятися з усіма обов’язками, такими, як прийом їжі і відвідування туалету, переодягання, вихід на прогулянку.

На особливу увагу до себе вимагає така проблема, як догляд за лежачим хворим після інсульту. Щоб уникнути повтору критичної стадії захворювання людина потребує правильної реабілітації та відповідному лікуванні. У нашому пансіонаті літні люди, які перенесли інсульт, швидко повертаються до самостійного життя. Це досягається завдяки програмі відновлення, яку зводять індивідуально для кожного пацієнта, з урахуванням всіх особливостей виду і ступеня пошкодження головного мозку. Проводяться профілактичні процедури. Відновлення порушених рухових функцій здійснюється за допомогою

 • фізіотерапії;
 • лікувального масажу;
 • занять ЛФК;
 • лікарської терапії;
 • соціальної та психологічної реабілітації зусиллями досвідчених лікарів-психологів.

Догляд за літньою людиною: грамотна організація відновлення після серйозних захворювань

Не менш важливим є догляд за літньою людиною, що перенесли перелом шийки стегна. Ризик отримання такої травми пов’язаний з тим, що з віком в людському організмі починає знижуватися рівень координації руху і м’язової сили. Це відбувається з неминучими змінами в кістковій системі в похилому віці.

У пансіонаті «Турбота» створені всі умови для забезпечення повноцінного лікування пацієнтів, які перенесли перелом шийки стегна. Відновлювальна програма складається з декількох етапів.

Наданий в цьому випадку медичний догляд охоплює

 • фізіотерапію;
 • дихальну гімнастику;
 • обидва види медичного масажу: ручний і апаратний;
 • лікарську терапію.

Всі процедури проводяться з урахуванням стану і особливостей організму кожного конкретного пацієнта.

Для швидкого відновлення активності використовується сучасне обладнання, а також

ортези;

спеціальні ліжка;

тренажери.

Послуга представлена ​​різними варіантами комфортного проживання людей похилого віку та розрахована на будь-який фінансовий стан. Постояльці можуть отримувати як стандартну форму догляду, так і індивідуальну, з прикріпленням персональної медсестри.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.