Як вибрати інвалідну коляску для літньої людини. Рекомендації пансіонату “Турбота”

За рахунок інвалідного візка можна в значній мірі спростити життя літньої людини. Її часто порівнюють з машиною або взуттям, так як дана конструкція дозволяє полегшити взаємодію з навколишнім світом. Людина з пошкодженням спинного мозку може переміщатися приблизно з такою ж швидкість, як і інші люди.

Інтернати для престарілих регулярно використовують таке обладнання, дозволяючи людям з різними захворюваннями жити повноцінним життям: виходити на вулицю, дихати свіжим повітрям, переміщатися по приміщенню, а не бути прикутим до ліжка своєю хворобою. Приватні будинки престарілих Київ набувають тільки найнадійніше і довговічне устаткування, до того ж на ринку сьогодні представлена ​​велика різноманітність таких виробів.

Різновиди колясок

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві підбирає максимально зручні коляски, щоб людині було максимально комфортно і зручно проводити в такому виробі досить велика кількість часу. Пристрій повинен бути розроблено таким чином, щоб в повній мірі відповідати потребам.

Будинки для людей похилого віку Київ в точності дотримуються інструкцій по експлуатації такого обладнання, за рахунок чого якість життя проживаючих людей стає набагато краще. Завдяки візку можна в значній мірі полегшити пересування через отвори дверей, а також в невеликих приміщеннях. Різновидів колясок досить-таки багато, причому вони можуть класифікуватися за багатьма ознаками:

  • Зафіксовані або відкидні підлокітники: зазвичай пансіонати для людей похилого віку в Києві набувають конструкції саме з відкидними підлокітниками. За рахунок цього елемента людині значно зручніше пересідати з неї, наприклад, в крісло. Як правило, купують конструкції, оснащені регульованими по висоті підлокітниками. Зафіксовані елементи відрізняються більшою надійністю;
  • Шини бувають пневматичними або суцільнолитими: останній тип більш міцний і надійний, проте такі вироби розраховані більше для того, щоб переміщатися по рівній і гладкій поверхні. Навіть незначні купини або інші нерівності приведуть до певного дискомфорту. Пансіонати для літніх людей Київ вибирають конструкції з такими шинами в разі, коли клієнти будуть переміщатися по приміщенню. Пневматичні колеса дуже зручні для руху за межами приміщень – система амортизації робить не чутливими навіть серйозні не рівності дорожнього покриття. Однак у них є і серйозний недолік: періодично їх доводиться підкачувати, а стертий протектор скаже про необхідність заміни;
  • Електричні крісла-коляски ще зручніше для літньої людини, так як йому абсолютно не доведеться прикладати зусилля для переміщення – достатньо всього лише натиснути на відповідну кнопку на пульті управління. На жаль, подібна модель коштує досить дорого;
  • Так звана активна конструкція відрізняється чудовою надійністю і маневреністю. Ця коляска міцна і надійна, вона розрахована навіть на серйозні фізичні навантаження.

При виборі інвалідного візка для літньої людини слід подивитися – чи є можливість відрегулювати положення спинки, щоб сидіти в ній було максимально зручно. Занадто низька спинка може привести до того, що при облокачіваніі людина може перекинутися назад і отримати певні травми. Занадто висока спинка буде обмежувати рухливість, робити використання коляски незручним. У пансіонатах для літніх людей є цілий парк таких виробів, тому підібрати найбільш підходящу коляску буде не надто проблематично.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.