Як змусити літнього родича вийти із зони комфорту?

Багато людей не можуть розібрати поняття «зона комфорту» і часто плутають це з обстановкою оточення навколо однієї людини. Багато людей вважають, що зона комфорту – це певна ділянка життя, в якому людина отримує як у фізичному, так і в емоційному плані задоволення.

Догляд за літніми людьми в Києві на увазі не тільки в наданні якісного обслуговування, а також у наданні психологічної та фізичної допомоги. Саме виведення людини із зони комфорту демонструє людині реальність і допомагає прийняти її в первозданному вигляді. Наприклад, людина вирішила змінити місце проживання. Старе місце проживання було для нього зоною комфорту, в якій він влаштував всі необхідні умови для подальшого щасливого проведення часу. Вихід зі звичного способу життя приводить людину до замішання, адже крім нового облаштування житла, людина звалює на себе тягар відповідальності, адже від його дій залежить майбутнє його фізичного і психологічного стану. Приватний пансіонат для людей похилого в Києві дозволяє не тільки нормалізувати і привести в тонус моральний стан людини, а й допомогти впоратися з будь-якими проблемами, які можуть виникнути на його життєвому шляху.

Перехід на нові умови можуть призвести до виникнення низки проблем, які вирішуються лише наданням психологічної допомоги. Людина буде прагнути повернути вихідне стан речей, який буде доставляти йому затишок і спокій.

У чому недолік «зони комфорту»?

Є одна стара притча в якій йде розповідь про жабу. Існує думка, що помести жабу в воду і поступово її нагріваючи, жаба почне пристосовуватися до температури води. Але в момент, коли температура води стане критичною, жаба не зможе вистрибнути з води за рахунок витрат усіх сил на звикання до температури води і жаба зваритися. А якщо кинути жабу в окріп, то вона моментально вистрибне з води. Так відбувається і з людиною. Будь-яка ситуація, яка може зруйнувати гармонію способу життя в зоні комфорту призводить до психологічної напруги. Приватний пансіонат для людей похилого в Києві дозволяє не тільки перебороти страх змін, але і навчитися адаптуватися до навколишніх умов. Постійні зміни в способі життя сприяють не тільки до порушень психіки, а також появи головних болів, істеричних припадків і так далі. Людина, яка жертвує чимось для створення зони комфорту може втратити багато.

Як вийти з «зони комфорту»?

Постійні переживання на прийдешні зміни змушує людину вийти із зони комфорту. Усвідомлення того, що все може стати ще гірше дозволяє людини адаптуватися до нових умов. У кожному новому дію людина ризикує втратити і програти свою позицію, але як то кажуть: «Ризик-справа благородна». Щоб вийти із зони необхідно постійно діяти, пізнавати світ і прагнути до самореалізації. Люди похилого віку як раз в тому віці, коли багато нереалізованого вільного часу. Тільки успішна людина, яка не боїться з виникненням новий життєвих перешкод зможе досягти висот. Постійно перебуваючи в зоні комфорту, людина прагне до саморуйнування. Адже немає потреби здійснювати нові вчинки, відвідувати нові місця і дізнаватися нову інформацію, адже в зоні комфорту все до болю знайоме. Якщо ви хочете купити папугу, то вперед. Стрибнути з парашутом, будь ласка. Робіть, дійте і тоді ви станете повноцінним осередком суспільства. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві не зможе надати стрибок з висоти, але всі можливі послуги і культурні заходи дозволять внести яскравих фарб і розмаїтості в світ будь-якої людини незалежно від віку, статі, фізичних якостей і смакових уподобань.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.