Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_22umr5fkq6jfv4k84vknjd2vj0, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Які небезпеки підстерігають ваших літніх родичів або чому дорогий будинок престарілих краще - Приватні будинки для літніх "Турбота"

Які небезпеки підстерігають ваших літніх родичів або чому дорогий будинок престарілих краще

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 391

Кожна людина, хоче забезпечити спокійну і щасливу старість своїм рідним і близьким. Зараз все більше актуально стало влаштовувати пенсіонерів в будинку для людей похилого віку, де вони отримують необхідний догляд і спілкування з ровесниками.К жаль не можна на 100% бути впевненим в якісному обслуговуванні державних інтернатах для старіков.Зачастую в таких закладах економлять на постояльців, не приділяють потрібної їм уваги і що найгірше така поведінка тільки погіршує стан хворих, а не покращує. Вас можуть переконувати про цілодобове спостереження, але це БРЕХНЯ, як мінімум на весь будинок престарілих за постояльцями повинні доглядати мінімум 5 медсестер-доглядальниць в залежності від кількості людей, а насправді в дешевих будинках вночі за старими стежить тільки 1-2 і ви не можете бути впевненими в їх порядності. Все не зовсім, літніх людей можуть очікувати небезпеки далеко від дому, хоч вас і запевняють в протилежному. Іноді навіть здорові життєрадісні дідки після приїзду «згасають», а ще гірше після будинки престарілих у них погіршується здоров’я.

Тому варто дуже уважно ставиться до вибору пансіонату, і вирішити для себе що важливіше ціна будинку для людей похилого віку або здоров’я і благополуччя пенсіонера. У вартість туру не має значення, коли Ваш близький знаходиться в комфортних умовах, серед приємних людей, які готові надати допомогу або просто поговорити!

Наш пансіонат “Турбота” – ціна відповідає якості!

“Турбота” – повна протилежність такої системи, і це не просто «замилювання очей»! Атмосфера наближена до будинку, а може і краще адже не завжди через щільний графік рідних старички знаходяться під наглядом. Дозвілля дуже відрізняється від звичайного, адже вдома це перегляд телевізора, а у нас прогулянки на свіжому повітрі ігри з ровесниками, які потім стають друзями. Ви завжди зможете відвідати своїх близьких в будь-який час.

Пансіонат надає:

 1. Комфортне умови проживання, проводиться медична допомога і спостереження. Люди з інвалідністю отримають 24-х годинний догляд.
 2. Елітний пансіонат для людей похилого віку, в якому дбають про дозвілля постояльців: кіно, ігри, прогулянки.
 3. Медичне обладнання та сучасна техніка. Іноді вдома немає необхідних умов для лікування, в будинку для літніх людей все необхідне надається.
 4. Повний догляд за людьми прикутих до ліжка або інвалідного візка.

Будинок пристарілих ціни

Цены на дома престарелых

Ціни на будинки пристарілих.Звичайно проживання в наш час не дешеве, відповідно щоб забезпечити комфорт і затишок, потрібні певні кошти. Вартість залежить від безлічі факторів, кожен може вибрати пакет по кишені, і це ніяк не вплине на догляд за людьми похилого віку. Персонал спостерігає і допомагає абсолютно кожному гостю в незалежності від пакета послуг.

Стандартний пакет послуг:

 • проживання;
 • харчування 4-х або 5-х разове, в залежності від потреб постояльця;
 • медсестра-доглядальниця, яка буде допомагати літнім людям, надавати всю необхідну допомогу (процедури, особиста гігієна, прогулянки);
 • проведення дозвілля (шашки, доміно, лото, нарди, шахи та інші)

Ціна може змінюватися, залежно від:

 • категорії кімнати (від стандартних до люкс умов проживання);
 • кількості людей в кімнаті (за бажанням клієнта);
 • стан здоров’я;
 • додаткові переваги і послуги.

Все це обговорюється з керівництвом, до розміщення постояльця. Ви зможете приїхати і оглянути околиці пансіонату. Побажання і потреби клієнта завжди враховуються і виконуються.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.