Які небезпеки підстерігають ваших літніх родичів або чому дорогий будинок престарілих краще

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 391

Кожна людина, хоче забезпечити спокійну і щасливу старість своїм рідним і близьким. Зараз все більше актуально стало влаштовувати пенсіонерів в будинку для людей похилого віку, де вони отримують необхідний догляд і спілкування з ровесниками.К жаль не можна на 100% бути впевненим в якісному обслуговуванні державних інтернатах для старіков.Зачастую в таких закладах економлять на постояльців, не приділяють потрібної їм уваги і що найгірше така поведінка тільки погіршує стан хворих, а не покращує. Вас можуть переконувати про цілодобове спостереження, але це БРЕХНЯ, як мінімум на весь будинок престарілих за постояльцями повинні доглядати мінімум 5 медсестер-доглядальниць в залежності від кількості людей, а насправді в дешевих будинках вночі за старими стежить тільки 1-2 і ви не можете бути впевненими в їх порядності. Все не зовсім, літніх людей можуть очікувати небезпеки далеко від дому, хоч вас і запевняють в протилежному. Іноді навіть здорові життєрадісні дідки після приїзду «згасають», а ще гірше після будинки престарілих у них погіршується здоров’я.

Тому варто дуже уважно ставиться до вибору пансіонату, і вирішити для себе що важливіше ціна будинку для людей похилого віку або здоров’я і благополуччя пенсіонера. У вартість туру не має значення, коли Ваш близький знаходиться в комфортних умовах, серед приємних людей, які готові надати допомогу або просто поговорити!

Наш пансіонат “Турбота” – ціна відповідає якості!

“Турбота” – повна протилежність такої системи, і це не просто «замилювання очей»! Атмосфера наближена до будинку, а може і краще адже не завжди через щільний графік рідних старички знаходяться під наглядом. Дозвілля дуже відрізняється від звичайного, адже вдома це перегляд телевізора, а у нас прогулянки на свіжому повітрі ігри з ровесниками, які потім стають друзями. Ви завжди зможете відвідати своїх близьких в будь-який час.

Пансіонат надає:

 1. Комфортне умови проживання, проводиться медична допомога і спостереження. Люди з інвалідністю отримають 24-х годинний догляд.
 2. Елітний пансіонат для людей похилого віку, в якому дбають про дозвілля постояльців: кіно, ігри, прогулянки.
 3. Медичне обладнання та сучасна техніка. Іноді вдома немає необхідних умов для лікування, в будинку для літніх людей все необхідне надається.
 4. Повний догляд за людьми прикутих до ліжка або інвалідного візка.

Будинок пристарілих ціни

Цены на дома престарелых

Ціни на будинки пристарілих.Звичайно проживання в наш час не дешеве, відповідно щоб забезпечити комфорт і затишок, потрібні певні кошти. Вартість залежить від безлічі факторів, кожен може вибрати пакет по кишені, і це ніяк не вплине на догляд за людьми похилого віку. Персонал спостерігає і допомагає абсолютно кожному гостю в незалежності від пакета послуг.

Стандартний пакет послуг:

 • проживання;
 • харчування 4-х або 5-х разове, в залежності від потреб постояльця;
 • медсестра-доглядальниця, яка буде допомагати літнім людям, надавати всю необхідну допомогу (процедури, особиста гігієна, прогулянки);
 • проведення дозвілля (шашки, доміно, лото, нарди, шахи та інші)

Ціна може змінюватися, залежно від:

 • категорії кімнати (від стандартних до люкс умов проживання);
 • кількості людей в кімнаті (за бажанням клієнта);
 • стан здоров’я;
 • додаткові переваги і послуги.

Все це обговорюється з керівництвом, до розміщення постояльця. Ви зможете приїхати і оглянути околиці пансіонату. Побажання і потреби клієнта завжди враховуються і виконуються.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.