Які процедури виявляються старим в санаторії для літніх

Наш санаторій для літніх людей володіє унікальним підходом до збереження та відновлення людей у ​​віці. Працюючи з нашими клієнтами, персонал в першу чергу бере до уваги вікові зміни. Щоб правильно підібрати відновну терапію для нашого клієнта, необхідно провести комплексне обстеження, що дозволяє зробити точну діагностику.

У нашому закладі працює колектив, який має чималий досвід роботи з хворими з різною патологією. Нашим клієнтам доступні послуги терапевтів і хірургів, але основну увагу ми приділяємо роботі з лікарями фізіотерапевтами, масажистами, реабілітологами, психологами. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб повернути пацієнта до колишньої активного життя.

Медичний догляд в санаторії для літніх людей

З віком все більше збільшується ймовірність виникнення захворювань і пошкоджень. Багато людей практично не навіть не думають піклуватися про своє здоров’я, і ​​в думках у них немає, що потрібно провести лікування з метою профілактики.

Більша половина людей похилого віку, перенесла серйозні травми і потребують проведення спеціальних реабілітаційних процедур для подальшого продовження нормального життя. Будинки провести всі необхідні процедури для реабілітації дуже складно. Тому пропонуємо Вам пройти весь комплекс реабілітаційних процедур в нашому санаторії, які вам нададуть наші висококваліфіковані співробітники.

За людьми похилого віку необхідний особливий догляд, який включає в себе перелік наступних заходів:

  • щоденні санітарно-гігієнічні процедури;
  • годування пацієнта;
  • контроль за прийомом ліків;
  • профілактика і лікування (при необхідності) пролежнів;
  • психологічна підтримка.

Персонал будинку для літніх людей надає якісне обслуговування, соціальну реабілітацію, а також проводить організацію різних заходів, які допомагають зробити життя в інтернаті цікавою і насиченою.

Найбільш частою патологією, яка зустрічається в нашій місцевості, є атеросклероз. Завдяки сучасній медицині, з’явилася можливість, зовсім уникнути цього захворювання або провести курс лікування звівши ймовірність їх розвитку до мінімального рівня. Якщо ж це літня людина, то його відновлювальні здатності значно нижче, з’являється необхідність спеціалізованого догляду.

Є безліч інших патологій, при наявності яких людині буде необхідна допомога кваліфікованих фахівців. До цього списку належать неврологічні, травматологічні, хірургічні, онкологічні та інші захворювання. Вони потребують індивідуальних заходи щодо догляду, які ви знайдете в нашому санаторії.

Які процедури дають людям похилого віку в нашому санаторії.

Люди похилого віку потребують постійного догляду та спостереженні. У нашому пансіонаті клієнти забезпечені кваліфікованим моніторингом загального стану, вимірюванням тиску, температури, кількості цукру в крові, контролем ваги. Цілодобово працює бригада медичної допомоги.

Тим, кому це необхідно проводяться гігієнічні процедури. Наш персонал проведе зміну підгузників, допоможе вмитися, одягтися, почистити зуби. Своєчасно проводиться стрижка нігтів, волосся, гоління.

До послуг наших гостей постійний штат аніматорів. Часто влаштовуються концерти за участю запрошених артистів.

Наш пансіон для літніх людей надає також послуги з реабілітації після захворювань або травм.

Догляд за літніми людьми має на увазі наступні обов’язки, які ви зможете знайти в нашому санаторії.

Розглянемо випадок з лежачим пацієнтом:

  • Проведення профілактики трофічних порушень. Тобто, не можна допускати розвитку пролежневих виразок. З метою попередження появи трофічних виразок ми щогодини міняємо положення тіла пацієнта, використовуємо спеціальні матраци проти пролежнів, зберігаємо шкіру тіла в чистоті.
  • Виконуємо дихальну гімнастику.
  • Проводимо профілактику тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок.

Санаторий для пожилых людейВсі ці дії проводяться у нас щодня

Що конкретно пропонує санаторій для літніх людей.

Для наших клієнтів ми створили всі умови для комфортного проживання і проведення часу. Літнім людям пропонуються прекрасно обладнані кімнати, створені з урахуванням їх фізіології, зручні, функціональні ліжка, які забезпечують повноцінний відпочинок, інші пристосування для зручності постояльця (тривожні кнопки, поручні, інше).

Наше харчування складається досвідченими дієтологами і задовольняє повну потребу наших клієнтів в мікро- і макроелементів, вітаміни. Також, складання меню відбувається з урахуванням рекомендацій лікаря.

Вибираючи наш пансіонат ви вибираєте здоров’я, безпеку і догляд для близької вам людини похилого віку!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.