Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_o99uh42k3qlp1p9u6t1pnjt6h1, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Якими бувають сучасні будинки для людей похилого віку - Приватні будинки для літніх "Турбота"

Якими бувають сучасні будинки для людей похилого віку

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 404

Люди похилого віку є в багатьох сім’ях, і часто буває, що з часом їм потрібно все більше особливого догляду. Адже якість життя від безлічі вікових і хронічних захворювань дуже сильно знижується. Однак, молодші члени сім’ї не завжди можуть забезпечити належний догляд і спостереження, тому що більшу частину часу забирає сім’я – особливо, якщо в будинку недавно з’явилася дитина, робота і інші важливі справи. В результаті, залишившись наодинці з собою, без необхідної уваги і опіки, дідусі та бабусі стають замкнутими, нетовариські і поступово в’януть.

Безумовно, можна частково вийти з положення, найнявши доглядальницю, але це не особливо позначиться на покращенні якості життя як самого пенсіонера, так і інших членів сім’ї. Адже патронажні сестри знаходяться поруч зі своїми підопічними тільки частина всього часу. В такому випадку, найбільш вдалим рішенням для бабусь і дідусів і для членів їх сімей, є будинок відпочинку для літніх людей, або хоспіс, який забезпечить своїх постояльців різноманітним і цікавим дозвіллям, хобі, спілкуванням з однолітками і грамотним медичним супроводом.

Типи сучасних будинків для пенсіонерів

Хоспіси діляться на дві великі категорії: муніципальні і приватні. Муніципальні установи, як правило, типові і доходять спільної регламенту поводження з постояльцями. На жаль, рівень обслуговування і супроводу постояльців там часто досить жалюгідний. Приватні хоспіси та інтернати для людей похилого віку, в свою чергу, можна також розділити за категоріями:

  1. Пансіонат сімейного типу. Цей вид установи має невелику кількість постійних жителів, до кожного з яких відносяться, як до члена сім’ї. Як правило, в таких закладах не надають послуги паліативної медицини, тому на них краще звертати увагу, якщо ваш родич зберіг ясність розуму і може самостійно себе обслуговувати.
  2. Будинки-інтернати для інвалідів та людей похилого віку з розладами психіки. У таких будинках приймають пенсіонерів, які втратили здатність нормально пересуватися, мають вікові порушення розуму, або ж не можуть самостійно себе обслуговувати. Установи такого типу, як правило, більше за площею, а також можуть надавати належне супроводження своїх постояльців, застосовуючи сучасні методики паліативної медицини: різні вправи на збереження пам’яті, моторику, лікувальну фізкультуру.
  3. Стаціонари. Тут можуть надати медичну допомогу і допомогти з реабілітацією літнім людям, які недавно перенесли хірургічне втручання або серйозну хворобу. У стаціонарі пацієнт може відновитися під наглядом фахівця, а проживати на території стаціонару можна всього кілька годин на день, наприклад, коли інші члени сім’ї на роботі.

Як вибрати будинок людей похилого віку, і на які критерії варто звертати увагу?

При виборі хоспісу слід особливо уважно поставитися до наступних пунктів:

  • наявність кваліфікованого персоналу з утворенням в області паліативної медицини. Це галузь медицини, яка спрямована на поліпшення якості життя пацієнтів похилого віку;
  • якщо ви вибираєте будинок пенсіонерів для прикутого до ліжка родича, зверніть особливу увагу на те, як в стаціонарі налагоджена боротьба з пролежнями і трофічними виразками. Ідеально, якщо хоспіс буде оснащений спеціальними меблями та матрацами, які запобігають утворенню пролежнів;
  • хороший інтернат для людей похилого віку, як правило, у вільному доступі має плани організації дозвілля та побуту своїх постояльців, із зазначенням раціону, можливих екскурсій і прогулянок, а також медичних оглядів.

Виходячи з цих основних критеріїв, ви можете вибрати хоспіс з максимально комфортними умовами для вашого літнього родича.

Переваги будинку для людей похилого віку “Турбота”

Наш хоспіс дасть можливість вашим дідусеві або бабусі провести гідну старість. Всі приміщення мають сучасний ремонт і оснащені всіма необхідними зручностями для літньої людини. Тут постояльці можуть відвідувати концерти або театр, займатися фізичними вправами, а також знайдуть друзів за інтересами, з якими можна спілкуватися. План харчування розроблений з урахуванням рекомендацій дієтологів і є максимально прийнятним для літнього організму. Також він може редагуватися залежно від харчових звичок вашого родича. Наш персонал вчасно зможе надати необхідну допомогу, якщо виникне екстрена ситуація. А відвідувати своїх родичів ви зможете в зручний для вас час. В інтернаті для престарілих “Турбота” ваш родич отримає масу позитивних вражень і заведе нових друзів.

Ви можете ознайомитися з докладними фото нашого хоспісу, а також подати заявку на заселення на сайті, або скориставшись одним з наших контактних телефонів.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.