Який відпочинок для людей похилого віку готує наш санаторій для літніх

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 328

Дорогі наші бабусі і дідусі, ми щиро вас любимо, цінуємо і піклуємося, навіть коли далеко. Ми хочемо, щоб ваше життя залишалася цікавою, насиченою яскравими фарбами і емоціями. Ми вдячні вам і хочемо подарувати ще багато незабутніх миттєвостей, більше спілкування і комфорту … (ваші Близькі)

Будинок для пенсіонерів “Турбота” – саме таке місце, маленький райський куточок, в якому хотілося б жити! Велика територія, де підбадьорливий сосновий аромат переплітається з нотами свіжоскошеної трави і польових квітів, і багато-багато світла. Особливо приводять у захват чарівні сонячні зайчики, які проникають на землю крізь хвойні гілки. Вони – породження сонця, яке символізує життя, зайчики так радують вранці наших постояльців і їх гостей.

Що стосується відпочинку, тут відпочиваєш і душею і тілом. Кімнати дуже затишні і красиві, можна навіть підібрати варіант проживання з кількома сусідами, вести задушевні бесіди за чашкою чаю, за переглядом телевізора.

Для розслаблення рекомендуються спеціальні масажі, вони призводять до загального заспокоєння і приємною релаксації. Але найголовніше – це повноцінний восьми годинний сон.
Персонал стежить за тим, щоб дозвілля бабусь і дідусів завжди був різноманітний. Розваги підбираються на різні смаки, щоб догодити всім. Бібліотека пансіонату дуже часто поповнюється новими книгами, свіжими газетами, і журналами. Влаштовуються тематичні музичні вечори, танці, пісні під акордеон часів молодості. Деякі самотні люди знаходять собі пару, і все обирають собі нових друзів. На свята часто запрошують артистів. А ще – різні настільні ігри, спільні прогулянки на свіжому повітрі, тренінги, екскурсії, походи в театри і кінотеатри.

Відпочинок для літніх людей в будинку для пенсіонерів

Спілкування – кращий дозвілля. І саме в пансіонаті наші постояльці завжди мають можливість спілкуватися з однолітками, тут завжди знайдеться компанія для розмови по душам, можна обговорити новини або погоду, майбутню прогулянку і т.д. Для багатьох життя в подібних закладах починає ставати бурхливої ​​і захоплюючою, у людини з’являються нові цілі і прагнення, повертаються життєві сили, піднімається психологічний і фізичний тонус, настрій чудовий. А організація спільних свят значно покращує емоційний стан і допомагає адаптуватися в нових умовах. Багато, через деякий час, вже не хочуть повертатися додому, їх влаштовує весела і цікава життя в пансіонаті.

Отдых для пожилых людейКрім медичного догляду в притулку для людей похилого віку “Турбота” старики проганяють геть смуток і апатію, а натомість отримують нову повноцінне життя з новими інтересами і розвагами.

Все це допомагає літнім людям відчути себе знову молодими, повними сил і впевненості! Кожен новий день починає мати смак і сенс!
Старим дуже важливо відчувати себе затребуваними, перебувати в доброзичливому колективі, мати гарний настрій, адже воно є запорукою доброго здоров’я, і ​​ми докладаємо до цього всіх зусиль.

Створити позитивний настрій, підтримувати радість життя і соціальну активність – ось головні завдання роботи нашого колективу!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.