Який догляд повинен отримувати літня людина після 80 років? Думка будинку престарілих в Києві

Людям в літньому віці через слабке здоров’я, порушень пам’яті та уваги, нестачі фізичних сил необхідний особливий, ретельний догляд. З віком слабшає зір, з’являються проблеми з опорно-руховим апаратом, людині стає складно справлятися зі звичайними побутовими речами самостійно (труднощі в приготуванні їжі, прийомі ліків, неможливість вийти на прогулянку). Інтернат для престарілих в Києві пропонує вам допомогу для полегшення життя вашого літнього родича.

Особливості догляду за літньою людиною в приватному пансіонаті для людей похилого віку

Гігієнічні процедури. Необхідно пам’ятати про гігієну порожнини рота, що досягається чищенням зубів, а при неможливості – обробкою ротової порожнини, змочений в перекису водню бинтом. При наявності зубних протезів необхідно на ніч поміщати їх у спеціальний миючий розчин.

Слід пам’ятати про миття – щотижня (влітку – кілька разів на тиждень) необхідно приймати ванну. Гігієнічні заходи можна проводити і в душі, посадивши хворого на табурет або стілець. Шкірні покриви лежачого людини обробляються змоченим в мильному розчині бинтом / губкою. Щодня змінюється натільна білизна.

Туалет. При необхідності використовуються качки, які негайно миються. Важливо донести до літньої людини, що необхідно справляти нужду своєчасно.

Догляд за шкірою. Для лежачих хворих є актуальним питання про профілактику пролежнів. Профілактика пролежнів здійснюється використанням спеціальних протипролежневі матраців, а при їх відсутністю – частим перевертанням людини в ліжку, підкладенням під місця найбільшого тиску валиків. Використовуються і спеціальні засоби для догляду за шкірою – крему, пінки, спреї.

Профілактика респіраторних захворювань. Одна з небезпек, що загрожують лежачому хворому, є пневмонія. Через відсутність рухової активності не спостерігається адекватна вентиляція легень, як наслідок – не працюють вії епітелію, і мокрота застоюється. В мокроті починає розмножуватися бактерії, які при адекватному мукоциліарного кліренсу транзитом пройшли б по легеневій системі. Тому профілактика пневмонії у літніх – один найважливіших питань. Щоб не допустити цього захворювання узголів’я ліжка тримають завжди в піднесеному становищі, літній людині виконується масаж грудної клітини. Рекомендується спеціальна гімнастика (надування куль).

Що включає догляд?

 • Повноцінне різноманітне вітамінізоване харчування;
 • Безпечне довкілля, допомогу знаходження в ній;
 • Допомога в особистій гігієні;
 • Забезпечення доступу до хобі, дозвілля;
 • Якісне лікування супутніх захворювань;
 • Профілактика нових захворювань і профілактика прогресування наявних хвороб.

Confused Senior Man With Adult Daughter At Home

Безсумнівно, такий різноманітний догляд забезпечити літній людині можна і вдома, однак для цього буде потрібно здоровий компетентний постійно вільна людина, який має навички медичного працівника. Тому більш раціональним варіантом буде проживання старої людини в приватному пансіонаті для літніх в Києві.

Догляд за літніми в людьми в Києві в приватному пансіонаті відрізняється наступними особливостями:

 • Спеціальні умови для всіх категорій літніх людей (в т.ч. лежачих і т.д.);
 • Комфортабельний номерний фонд зі спеціалізованими меблями;
 • Здійснення щоденних гігієнічних заходів;
 • Лікування і профілактика захворювань;
 • Кваліфікований доброзичливий персонал;
 • Щоденне прибирання у всіх приміщеннях пансіонату;
 • Забезпечення дозвілля і спілкування для літніх постояльців.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.