Клінічне лікувальне харчування в нашому приватному будинку для престарілих у Харкові

Средства по уходу за больными и пожилыми людьми в нашем доме для престарелых в Одессе 2

У літньому віці люди потребують ретельного догляду за собою, але рідні не завжди здатні надати їм належну увагу. Наш будинок престарілих в Харкові «Турбота» готовий прийняти одиноких літніх людей з міста та області. Звичайно, ми не замінимо належним чином повноцінну сім’ю, але завжди готові оточити турботою і всім необхідним кожної людини, яка досягла похилого віку і надійшов до нас. Також у нас надається допомога медперсоналу.

Що таке похилий вік? Люди, які дожили до певних років, скажуть – це тільки зовнішні зміни. Адже душа завжди залишається молодою, тільки набувається досвід, завдяки якому людина стає всього лише мудріше. Звичайно, здоров’я підводить часто – вже не таке, як раніше. Тому, для найкращого комфорту ми раді будемо прийняти літню людину в свій будинок і надати всі необхідні послуги для комфортного проживання.

Лікувальне харчування в приватному будинку для престарілих

Меню для людей в літньому віці відрізняється від звичайного, звичного. Їжа повинна змінюватися, слід вживати продукти, які можуть попередити про появу будь-яких хвороб. У нашому меню виключена провізія, яка може завдати шкоди людському організму.

Зразкове харчування в нашому домі – пансіонаті:

  • Сніданок – каші, бутерброди, чай.
  • Другий сніданок – що-небудь легке з їжі, це можуть бути будь-які свіжі фрукти.
  • Обід – супи, пюре, легкі котлети, також компоти.
  • Полудень – свіжі фрукти, молоко.
  • Вечеря – салати, свіжа випічка, каші, оладки.
  • Пізня вечеря – можливо молоко або кефір.

Для підтримки тіла в належному стані, рекомендується дотримуватися правильного режиму харчування. Потрібно харчуватися часто і маленькими порціями, а не один – два рази на день. Існує велика кількість теорій щодо правильного харчування, які стверджують, що необхідно підтримувати контроль раціону. Але всі вони сходяться на важливості – регулярне і здорове харчування.

Необхідно є 4-5-раз в певний час, виключати занадто великі перерви між обідом і вечерею.

Відмінні переваги «Турботи про рідних і близьких»

У звичайних умовах, домогтися правильного харчування складно: цьому може перешкодити брак грошей, власні бажання або будь-які інші, сторонні ситуації. «Війна війною, а обід – за розкладом.», Як говорив М. І. Кутузов. У нашому будинку, де живуть люди похилого, питання своєчасного харчування повністю вирішене.

Позитивне самопочуття залежить від гарного харчування. У приватному будинку для літніх людей в Харкові є спеціалізоване харчування, всі страви якого корисні.

Харчування в будинках для людей похилого віку має враховувати наступні дієтичні особливості:

  • для готування їжі використовується нежирне м’ясо і риба;
  • раціон продуктів містить в собі всі необхідні мікроелементи;
  • обробка (теплова) продуктів здійснюється на пару.

Безпека і чистота – ось чим користується наш кухонний персонал. Дотримуються всі належні норми санітарії. На відміну від інших будинків престарілих, в нашому комплексі хороша організація харчування і відношення нашого персоналу.

Турбота про літніх людей в нашому пансіонаті

Організація харчування для людей, які страждають Альцгеймером, будується за іншими правилами, які ми обов’язково виконуємо. Їжа подається до столу таким чином, щоб її було зручно їсти.

Наше завдання – зробити перебування ваших рідних в приємний і безпечний відпочинок. Наш комплекс, про який Ви можете детальніше дізнатися на офіційному сайті tyrbota.org.ua, створений для людей похилого віку за найвищими стандартами якості.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.