Комфортні умови проживання в нашому приватному будинку для престарілих в Одесі

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 396

Час швидко пролітає. Якщо вчора ми були молодими і насолоджувалися повною мірою соєю життям, то в літньому віці вже не до активних дій. Людям похилого віку потрібна турбота і увага, а хворим тим більше. Перелом шийки стегна характеризується утрудненням рухових функцій людини. В цьому випадку не завжди вистачає багато часу допомогти близькій або родичу, тому кращим рішенням в цій ситуації-це звернення в будинку для людей похилого віку Дніпропетровська.

Потрібно враховувати той факт, що люди похилого віку потребують цілодобового догляду. При цьому необхідно бути постійно в контакті з хворими пацієнтами. Адже ніколи не знаєш, що може трапитися з пацієнтом в результаті і які ускладнення можуть настати, тому забезпечити своєчасний комфортний догляд за хворим в умовах міської квартири є складним процесом.

У нашому місті через високу активність населення багато людей просто не в змозі забезпечити гідний догляд за своїми близькими людьми похилого віку, а якщо люди похилого віку залишаються ще і вдома наодинці, то вони неодмінно занурюються в депресію.
Професійні співробітники нашої будинку знайдуть індивідуальний підхід і нададуть професійний догляд за людьми похилого віку в Дніпропетровську. Будь-які питання побутового характеру будуть вирішені, а медичний догляд завжди на вищому рівні.

Звернувшись в наш будинок для людей похилого віку Дніпропетровська ви не будете більше турбуватися про стан своїх рідних людей і знайдете впевненість в тому, що за вашими рідними буде ідеальний догляд.

Наш будинок престарілих пропонує:

 • Якісний і цілодобовий догляд за кожним пацієнтом
 • Своєчасна медична допомога
 • Здоров’я пацієнта завжди під контролем
 • Нові знайомства та приємне спілкування
 • Високо компетентні співробітники
 • Ідеальні умови для пацієнтів з переломами шийки стегна
 • Нові та гарні номери з комфортабельними умовами проживання

Особливий підхід до кожного пацієнта є нашою виключною особливістю нашого будинку. Високий рівень обслуговування і унікальний сервіс здатний вважається одним з кращих в нашій країні. Звернувшись до нас за допомогою ви точно не пошкодуєте про зроблений вибір. Ми завжди раді новим знайомства і готові підвищити репутації в очах клієнтів.
Наш багатий досвід дозволяє застосувати необхідні знання на практиці, а наші клієнти зберігають лояльність до нашого дому. Сьогодні навряд чи хтось сумнівається в якості наших послуг, а послуги затребувані на території всієї країни.
Якщо вам потрібна своєчасна і надійна допомога в догляді за близькими, то можете звертатися в наш будинок Дніпропетровська попередньо зателефонувавши нам, а так само дізнатися всі умови проживання та послуг на нашому офіційному сайті.

Основні симптоми і догляд за хворими

Перелом шийки стегна дорослої людини це досить часто зустрічається хвороба, від якої страждають пенсіонери. Це захворювання супроводжує появи подальших ускладнень, що призводять до летального результату пацієнта. Правильний догляд і своєчасна реабілітація продовжить людині життя.

Основною причиною призводять до перелому тазостегнового суглоба полягає в дегенеративних процесах у літніх людей. Тазобедренна кістка є найбільшою і міцною в тілі людини і прілого повинні супроводжувати великі зусилля, але в міру дорослішання організму регенеративні процеси кісткової тканини сповільнюють активність. При цьому гормональний фон сильно змінюється, а кальцій починає погано засвоюватися в організмі, що несприятливо впливає на міцність кісткової тканини людини і призводить до різних переломів. Якщо в молодості ще можна отримати простий удар, то в літньому віці будь-який удар може призвести до перелому кісток.
Важливо уточнити, що захворювання похилого віку так само негативно впливають на комфортний стан людини. Багато серйозні хвороби призводять до порушення рухової функції людини і змінюють рухову ходу. Хворий насилу утримує вертикальне положення і внаслідок чого часто падає і отримує переломи.

Часто при виникненні перелому шийки стегна необхідна допомога інших людей, адже перелом може порушити опорно-рухову функцію і самостійно пересуватися людині буде дуже важко.

З огляду на симптоми перелому варто виділити найбільш суттєві з них:

 • Відчуття болю в паховій області. Постукуючи по зламаної кістки можна визначити ступінь перелому.
 • При переломі можна легко виявити зовнішню ротацію. При порівнянні становища стоп, стопа пацієнта спрямована до зовнішньої сторони тулуба.
 • Кінцівка пацієнта може бути вкорочена. При переломі можна помітити суттєву різницю в довжині ноги.
 • Пацієнт не може самостійно підняти ногу і утримувати її у висячому положенні. симптом
 • Прилипла п’ята широко відома при переломах шийки стегна.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.