Лікування закрепів у літніх людей. Рекомендації нашого пансіону для літніх людей в Києві.

Уход за пожилыми людьми, которые перенесли инфаркт миокарда 2

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві пропонує п’ятиразове харчування, сучасні умови проживання, типові заняття з медичними працівниками, і т.д.

Чи збираєтеся поїхати у відрядження на кілька днів, створіть комфортні, затишні, зручні умови для ваших рідних і близьких, помістивши їх в цілодобову медичну клініку. У санаторії практично все пристосовано під потреби дідусів і бабусь з урахуванням їх фізичних і вікових особливостей.

Фізіологічні зміни

Будова організму кожної людини суто індивідуальна. У більшості пацієнтів спорожнення кишечника відбувається від декількох разів на добу до 3 – 5 разів на 10 днів. Про порушення в роботі органів травної системи можна говорити, якщо хвора людина відчуває дискомфорт під час дефекації.

Делікатна проблема сьогодні стосується в основному людей старшого покоління. Головними ознаками появи різних порушень і запорів вважаються:

 • Калові маси відкладаються в товстому кишечнику;
 • Погіршується перистальтика ШКТ;
 • Втрачаються корисні властивості кишкових мікроорганізмів;
 • Слабшають м’язи тазового дна і преса.

Шановні громадяни похилого віку, змініть повністю своє життя, виконуючи правильно все рекомендації лікарів. Щоб не мучитися, застосуєте дієтичне харчування.

Правильний режим дня

Профілактичні методи – головне при боротьбі із запорами. Введіть в меню фрукти, овочі, і інші натуральні, якісні продукти, не даючи сильного навантаження на кишечник. Інакше у пацієнтів можуть з’явитися больові відчуття.

Перекрутіть через м’ясорубку або подрібнити блендером курагу, чорнослив, родзинки. Додайте за бажанням хворої людини м’якоть грейпфрута, насіння льону, корінь імбиру. Продукти, що містять в своєму складі рослинну клітковину, відмінно борються з запорами.

Фахівці рекомендують при відсутності протипоказань випивати не менше 2,5 літрів рідини на добу. Почніть приймати постійно підігріту мінеральну воду, кисломолочні продукти, натуральні соки, і інші мінералізовані напої. Запору і проблем з походом в туалет не буде.

Стандартна вартість перебування і відпочинок в будинку для людей похилого віку

Пансіонат для літніх людей в Київській області пропонує:

 1. Допомога в прийнятті водних процедур, прийняття їжі;
 2. Зручні ванні кімнати з гідромасажним душем;
 3. Кондиціонери;
 4. Організацію дозвілля літніх людей;
 5. Прогулянки на свіжому повітрі;
 6. Призначення фізіотерапії після огляду лікарем – терапевтом;
 7. Проживання в зручних, комфортабельних приміщеннях;
 8. Масаж;
 9. Психологічне розвантаження при розставанні з рідними і близькими;
 10. Заміну памперсів лежачим хворим;
 11. Та інші послуги.

Кваліфіковані медичні працівники, які мають величезний досвід в роботі з пацієнтами, забезпечують практично кожного проживає індивідуальну увагу та догляд. Патронаж і догляд за літньою людиною в Києві спрямовані на отримання прекрасного результату лікування.

Якщо вам важко одночасно здійснювати догляд за бабусею чи дідусем і працювати, зверніться в патронажну службу, що спеціалізується в сфері догляду за людьми похилого віку громадянами.

В послуги доглядальниці входять:

 • Прийом медичних препаратів хворим людиною вчасно;
 • Приготування їжі;
 • Вимірювання артеріального тиску;
 • Створення веселою, сприятливої ​​атмосфери для пацієнтів;
 • Супровід хворих на прогулянку, в кіно, на концерт;
 • Виконання гігієнічних процедур;
 • Проведення гімнастики черевної порожнини.

Хочете прожити довге, щасливе життя, запам’ятайте, проносні засоби призначаються і приймаються при запорах тільки за призначенням лікаря!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.