Медичні ліжка для лежачих людей похилого в нашому будинку для людей похилого віку в Києві

Средства по уходу за больными и пожилыми людьми в нашем доме для престарелых в Одессе 7

Періодично в житті кожного приходить той момент, коли улюблені батьки або родичі старіють. Їм потрібно високваліфіцірованний догляд, на який просто немає часу. Більш того, догляд за близькими прив’язує до будинку так, що крім, як сходити за хлібом в магазин, більше нічого не встигається. І це може тривати багато років, а то й десятиліття. Хто готовий до такого випробування? Тільки ті, хто вирішив назавжди попрощатися з особистим життям. Якщо ви вже читаєте цю статтю, значить настав час зателефонувати в будинок для людей похилого віку, де ваша рідна людина не тільки підлікуватися, а й проведе час з користю. Можливо, прийшов час дозволити собі розслабитися. Наприклад, відправити його в пансіонат для людей похилого віку в Києві.

Турбота про ваших близьких

Пансіонат для людей похилого віку в Києві “Турбота” обладнаний всім необхідним для догляду за літніми людьми з різними проблемами. Санаторій підійде для активних пенсіонерів, які люблять спорт, ігри та розваги. Щодня лікарі оглядатимуть хворого оцінювати стан здоров’я, після чого можуть призначити курс оздоровлюючих процедур. Щодня в пансіонаті перевіряють такі важливі показники, як температура тіла, цукор в крові і т.д. Більш того, обслуговуючий персонал стежить за температурою повітря в палатах для міцного сну.

Але дуже часто догляду недостатньо для тієї категорії хворих, яка перенесла перелом шийки стегна, інсульт або інфаркт. Як правило, люди похилого віку знаходяться в нерухомому стані і їм потрібно комфортне місце відпочинку, а саме – ліжко для лежачих хворих.

Відхід з медичними ліжками

У розташуванні будинку престарілих в Києві є ряд медичних ліжок, які дозволяють доглядати за хворим без зайвого втручання в спокій відпочиваючого. Ліжка з туалетними пристроями і функцією перевертання економлять час відпочиваючого і персоналу, що дозволяє приділяти увагу всім хворим без винятку. Ліжка для лежачих обладнані алюмінієвими поручнями, а також підйомниками.

Медичні ліжка є не тільки зручними для сну, але і відмінними помічниками на перших стадіях реабілітації після перелому шийки стегна або інсульту / інфаркту. Конструкція ліжок дозволяє розміщувати літньої людини в комфортній фізіологічної позі. Також ліжка змінюють кут нахилу, що дозволяє пацієнтові легше переносити муки після операцій, розслабляти м’язи і позбавлятися від набряклості кінцівок.

У центрі для літніх людей використовуються ліжка, виготовлені тільки з високоякісних матеріалів, а також володіють безпечними робочими навантаженнями до 180 кг.

Медичні ліжка оснащені коліщатками для можливості розвороту на 360 градусів. Це дуже зручно в екстрених ситуаціях, а також для комфорту вашого близького. При необхідності, ліжко можливо повернути в будь-яку точку палати, що створить відчуття повної присутності і участі в житті.

Ліжка оснащені туалетними пристроями. На матрацах, прикріплених до ліжок, є туалетний виріз. Пристрої виготовлені з міцних матеріалів, що дозволяє витримувати тривалі навантаження. Також на матрацах використовується водовідштовхувальна тканина, що забезпечує не тільки гігієнічний догляд, а й можливість надійно застелити простирадло так, щоб не скочувалось під хворим.

На ваш розсуд, ви можете вибрати окрему палату з медичної ліжком або ж розміщення в загальній палаті з проживанням від двох до чотирьох осіб. Співробітники пансіонату створять найкращі умови для життя і оздоровлення близьких вам людей.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.