Міфи про будинки для людей похилого віку в Україні

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 420

Згодом, деякі люди мимоволі починають замислюватися над можливістю розмістити похилого та / або хворого члена сім’ї в будинок для людей похилого віку. Таке рішення, як правило, прийняти не просто, проте воно може прийти раптово, після серйозної хвороби, або поступово наростаючою необхідності постійного догляду за літньою людиною.

Більшість людей, що зважилися на розміщення свого літнього родича в будинок для людей похилого віку в Україні, як правило відчувають сильні переживання і стрес, воно й не дивно, часто про подібні установах складається безліч міфів, які не завжди виправдовують погану репутацію. Подібне стереотипне мислення торкнулося і приватних будинків престарілих і пансіонатів в Україні. Для того, щоб прийняти таке важке рішення, вкрай важливо дізнатися якомога більше про будинки для людей похилого віку, тим самим зрозуміти, чи правда все те, що про них говорять.

Що таке будинок престарілих?

Для людей похилого віку, які вже не здатні в повній мірі себе обслуговувати, або роблять це з трудом, в будинках для людей похилого віку виявляється найвищий рівень побутової допомоги. Розміщених у будинках для людей похилого віку надається допомога при годуванні, гігієнічних процедурах, забезпечується цілодобовий догляд.

Крім того, не менш важливим залишається надання приватними пансіонатами якісної медецинской допомоги престарілим та постояльцям. Висококваліфікований лікар тримає під контролем стан всіх постояльців 24 години на добу. Медсестра завжди знаходиться на місці і надає безперервний догляд всім, хто його потребує. Під час фізичної реабілітації після серйозної хвороби або травми, фахівці будинків престарілих в Україні готові проводити з постояльцями всі необхідні заняття і процедури, щоб поставити їх на ноги.

Словосполучення будинок престарілих” може стати причиною не самих теплих асоціацій для багатьох людей. Не дивлячись на це, скільки-небудь серйозне підтвердження даних міфів часом знайти досить важко. Це стосується і приватних будинків престарілих та пансіонатів України. Давайте спробуємо разом розібратися в ситуації і відокремити міфи від фактів.

Міфи і факти про будинки для людей похилого віку в Україні

Сьогодні багато хто вважає, що будинок престарілих – це, мабуть єдиний вихід для тих, хто не може подбати про себе або своє родича самостійно. Насправді ж, існує маса варіантів починаючи від допомоги з походом за покупками і прибиранням по будинку, закінчуючи допомогою в прийнятті їжі і гігієнічних процедурах.

Напевно, найпоширеніший міф про будинки для людей похилого віку. Багато хто вважає, що приватні пансіонати і будинки пристарілих в Україні заповнені виключно людьми, чиї родичі не хочуть про них піклуватися. Почасти це має місце, звичайно, такі випадки ніхто не виключає. Проте, в сучасних реаліях, сім’я може проживати досить далеко від родича, за яким потрібен догляд. У сім’ї можуть бути серйозні непорозуміння і конфлікти, у родичів в самий розпал кар’єрного зростання може просто не вистачати часу на догляд за літньою людиною і / або відсутня можливість спільного проживання з ним. Взявши на озброєння варіант розмістити свого літнього члена сім’ї, за яким потрібен догляд, в будинку для літніх людей зовсім не означає, що ви не дбаєте про свою сім’ю. Якщо в приватному пансіонаті за які потребують догляду доглянуть краще, ніж в вічно порожньому будинку, то чому б і ні ?!

Ще одне поширеною оману зводиться до того, що в приватних будинках для людей похилого віку в Україні, літня людина отримає огидне обслуговування і вкрай посередній, зведений до мінімуму, догляд. Сьогодні ви можете легко вибрати пансіонат в Україні через інтернет і орієнтуватися за відгуками на сайтах про якість будинку престарілих. Крім того, багато хто з них відкриті для відвідувань родичами, що дозволить вам особисто переконатися в належним догляді за вашими близькими.

Багато літніх людей і / або ті, хто не може самостійно подбати про себе, визнають це. Але разом з тим, вони не хочуть переселятися в будинок для людей похилого віку або пансіонат, так як бояться, що ніколи вже не повернуться додому. Так, деякі травми і хвороби вимагають догляду до кінця життя. Але це зовсім не означає, що хтось не дозволить вам або вашим родичам повернутися додому. Адже є як ті, хто після проходження реабілітації від серйозної травми, повертається додому, так і ті, кого забирають родичі, якщо з’являється можливість постійного догляду за своїм близьким родичем.

висновки

Як було сказано на початку статті, приміщення родича в будинок для людей похилого віку – одне з найбільш непростих рішень. На родичів перекладається тягар відповідальності за життя людини, а разом з нею і колосальний стрес, приправлений почуттям провини. Але, якщо фінансові або інші труднощі не дозволяють вам доглядати за хворим родичем самостійно, не потрібно вірити міфам і стереотипам. Приватні будинки престарілих і пансіони України – це відмінна можливість подбати про близьку вам людину.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.