Мобільний телефон для людей похилого віку

Стільниковий зв’язок охопила весь світ. Мобільні телефони – супутники людини в повсякденному житті. Три чверті всіх викликів пов’язані з особистим спілкуванням і діловими переговорами. Інша частина дзвінків припадає на екстрені виклики. Ні раз бували випадки, коли один дзвінок допоміг врятувати життя потерпілому, хворому або літній людині. Незамінними помічниками стали мобільні девайси для пенсіонерів.

Мобільний девайс – відмінний подарунок підопічному будинку престарілих в Дніпропетровську

Люди похилого віку в силу своєї фізичної немочі не можуть вирішити ряд простих, повсякденних проблем. Вони потребують турботи і опіки близьких, а часом в догляді і нагляді за участю спеціалізованого персоналу. Їм важко пережити самотність, і хочеться постійно підтримувати зв’язок на відстані з друзями і рідними.

Завдяки мобільного зв’язку турботливі родичі можуть швидко дізнатися про стан здоров’я, самопочуття, настрій літньої людини. Співробітники нашого закладу, які здійснюють догляд за літніми людьми Дніпропетровська, настійно рекомендують залишати простенькі гаджети своїм старим родичам. У певному віці бабусі і дідусі нагадують дітей, чекають уваги, страждають від байдужості, а молоде покоління вічно зайнято справами, але один дзвінок, пару хвилин телефонної розмови, теплі слова творять справжні дива.

Відмінності телефонів для людей похилого віку

За прогресом сучасної техніки не наздогнати. Але старенькі, кнопкові мобільні варіанти знову в справі. Гаджети для пенсіонерів мають особливості:

  • Забезпечені простими і тільки необхідними функціями;
  • Екран частіше монохромний, ніж кольоровий;
  • Система рідко підтримує відео формат, не призначена для фотозйомки;
  • Не мають вбудованого Wi-fi;
  • Моделі оснащені екраном середнього розміру, великими кнопками для зручності в користуванні;
  • Батарея відмінно тримає заряд;
  • Корпус не розсипається і не тріскається при першому ударі об підлогу.

Крім стандартних функцій при виборі мобільника для літньої людини, варто звернути увагу на роботу мікрофона, відсутність шумів, наявність достатньої гучності, присутність в налаштуваннях великого шрифту. Корпус не повинен бути слизьким, маленьким, щоб апарат впевнено лежав в руці. Звертайте увагу на матеріал, телефон не повинен мати різких, токсичних запахів. У нашому будинку для літніх людей в Дніпропетровську створені прекрасні умови, медперсонал навчений, і завжди прийдуть на допомогу підопічному, якому важко дзвонити самостійно, або складно розібратися в мобільному пристрої.

Чим простіше, тим краще

Ринок приладів стільникового зв’язку пропонує різні варіанти. Телефони для літньої людини з прийнятними технічними характеристиками і цінового діапазону:

  • Just5, ємності його батареї вистачить на 4 дні, прямокутна форма дозволяє міцно тримати апарат в долоні;
  • Philips Xenium E311, модель оснащена відмінним динаміком, кнопкою екстреного виклику, батарея не дасть «померти» системі цілий тиждень;
  • ONEXT Care-Phone 5, випущений для погано бачать людей, телефон буде слухатися господаря завдяки системі голосового підтвердження;
  • Fly FF246, крім простих функцій має дві сім-картки;
  • смартфон MAXVI, його гідності – великий шрифт і середніх розмірів екран.

Варіанти не складно підібрати у компаній Самсунг, Алькатель, Нокіа, у яких частий недолік – дрібний шрифт на екрані. Пам’ятайте, що мобільний апарат повинен припасти до душі майбутньому власнику, бути зручним і зрозумілим в експлуатації, не дратувати неприємними мелодіями.

Похожие статьи