Модне взуття для жінок похилого віку. Рекомендації нашого пансіонату для літніх

Модная обувь для пожилых женщин. Рекоммендации нашего пансионата для пожилых 1

Будинки для людей похилого віку призначені для людей, які потребують допомоги в лікуванні хронічних станів, але не потребують госпіталізації. Рішення переїхати в будинок для людей похилого віку може бути викликано зміною обставин. Розлад може раптово погіршитися або може статися травма. Функція може погіршуватися раптово або повільно, але неухильно. Сімейні обставини можуть змінитися, що ускладнює догляд на дому.

Деякі літні люди мають членів сім’ї, друзів або сусідів, які хочуть і можуть надати допомогу і допомогу. Таких людей можна назвати вихователями. Іноді члени релігійних або інших груп допомагають або беруть на себе роль опікуна взагалі без будь-яких або низьких витрат. Опікуни можуть надавати допомогу в основних заходах (таких як їжа, пов’язка і купання), домашні справи (наприклад, приготування їжі, прибирання будинку, покупки, оплата рахунків і косіння газону) та інші завдання (наприклад, прийом ліків відповідно до приписів).

З майже 36 мільйонів чоловік у віці 65 років і старше в Сполучених Штатах близько 7 мільйонів потребують допомоги піклувальника на щоденній основі. Понад 22 мільйонів опікунів в Сполучених Штатах надають постійну допомогу літнім людям. Вони можуть забезпечити догляд кілька годин в тиждень або цілодобово.

Більшість опікунів – це подружжя або діти людей, яким вони піклуються, і більшість з них – жінки. Близько двох третин опікунів працюють повний або неповний робочий день на додаток до надання допомоги.

Визначення того, чи потребує літня людина в догляді, може бути ускладнене. Спостерігаючи за тим, наскільки добре літня людина може зробити наступне, може допомогти зацікавленим членам сім’ї прийняти це рішення:

 • Харчування: одяг часто забарвлюється їжею? Невже людина втрачає вагу без очевидного пояснення?

   

 • Заходьте і виходите з крісла або ліжка: Людина гойдається назад і вперед кілька разів, перш ніж вставати? Відповідні предмети меблів або предмети, що використовуються для підтримки? Здається, що сідають, що він падає назад в крісло? Часто людина падає, коли встає з ліжка або стільця?

   

 • Використання туалету: брудна або вологий одяг?

   

 • Купання: забруднені шкіра людини і волосся?

   

 • Догляд: людина виглядає зім’ятим або розпатланим?

   

 • Ходьба: Людина здається нестійким або падає?

   

 • Приймати запропоновані ліки: триває чи рецепт довше, ніж потрібно? Виписуються чи рецепти швидше, ніж вони повинні бути? Змішані чи таблетки в одному контейнері?

   

 • Використання телефону: Здається людина розуміти телефонні розмови? Чи відповідає телефон, коли людина, як відомо, вдома?

   

 • Управління фінансами: чи оплачуються векселі, що призводить до прострочених повідомленнями? Неодноразово чи особа повідомляє про овердрафт на рахунках?

   

 • Отримання продуктів харчування і приготування їжі: достатня кількість продовольства? Чи зберігаються продукти харчування після закінчення терміну придатності? Здається, що каструлі і сковорідки багаторазово обпікаються? Чи була знайдена піч?

   

 • Виконання прання: Чистка одягу?

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.