Чи можна успішно вилікувати ожиріння у літніх людей? Досвід приватного пансіонату для літніх “Турбота”

Кращим місцем перебування людей різного віку вважається приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві, розташований в лісопарковому зеленому районі.

Зайва вага у літніх людей обумовлений декількома факторами. Картину ускладнює той факт, при якому людина перестає активно рухатися.

Відмінне місце для проведення старості

Згідно закордонному терміну «огрядність» перекладається, як стан, при якому у людини збільшується маса тіла. Набагато раніше сьогоднішнього дня повнота вважалася головною ознакою краси, здоров’я.

Зателефонуйте заздалегідь в приватний будинок престарілих Київ, що має сучасно обладнану вітальню, їдальню, і інші кімнати. Зробіть перебування в ньому дідусів, бабусь та інших рідних, близьких людей комфортним, зручним і якісним. Постояльці, які проживають в будинку відпочинку, можуть щодня прогулюватися по садку, і всій території, що знаходиться поблизу житлових приміщень.

Медичні працівники, які мають величезний досвід, надають різні послуги престарілим громадянам.

Будинок для престарілих в Києві приймає:

 • Дідусів і бабусь зі старечою деменцією;
 • Пацієнтів перенесли інсульт та інфаркт;
 • Хоспіс;
 • Літніх людей з хворобою Альцгеймера;
 • Громадян, які не мають можливості самостійно пересуватися;
 • І т.д.

Кращі фахівці Київського пансіонату рекомендують оформити близьких, рідних людей в пансіонат для людей похилого віку Київ, часу на оформлення документів багато не потрібно. Досить мати з собою медичну картку і інші документи пацієнта.

Профілактика і лікування

Основна проблема більшості людей – зайва вага. У людей похилого віку громадян з’являються задишка, серцеві судинні захворювання, і інші хвороби. Визначте за обсягом талії свій стан, вимірявши її правильно з допомогою фахівців.

Причин, що сприяють розвитку зайвої ваги, може бути кілька:

 1. Малоактивний життєвий образ;
 2. Хвороба надниркових залоз, яєчників, і інших внутрішніх органів;
 3. Спадковість;
 4. Надмірне вживання фас фути і іншої шкідливої ​​їжі;
 5. Постійне перебування за комп’ютером;
 6. Веселе проведення часу;
 7. Недосипання і інші порушення сну;
 8. Відсутність необхідної фізичної активності;
 9. Сильні стреси і часті переживання;
 10. Зловживання медичними препаратами, сильно впливають на роботу мозку;
 11. Онкологія;
 12. ІХС.

Допомога престарілим громадянам

Розвиток АД, Цукрового діабету, і інших хвороб, надаючи поганий вплив на загальний стан здоров’я людини, провокує зайву вагу. Жирові відкладення локалізуються, як у чоловіків, так і у жінок в області нижньої частини тулуба.

В якості основної лікувальної допомоги пансіонат для людей похилого віку Київ пропонує дієту, спрямовану на отримання легкозасвоюваних вуглеводів. Зменшіть важкі, тривожні розлади, вдавшись до допомоги фахівців!

Розробіть разом з дієтологами, і іншими медичними працівниками індивідуальну програму лікування і проведення фізичних занять. Залучіть літньої людини до групових вправах, доступним йому, створивши певні умови перебування в санаторії.

Оперативні втручання, спрямовані на зменшення обсягу і кратності прийнятої їжі, потрібно проводити тільки в разі екстреної необхідності.

Шукайте інтернат для громадян похилого віку, який би влаштував бабусь, дідусів та інших родичів, розгляньте безліч варіантів. У кожному житловому приміщенні є кнопки виклику медичного персоналу, сучасна побутова техніка, євроремонт, нові меблі.

Хворі, які не піднімаються з ліжка, отримують комплексне обслуговування і догляд.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.