На яку ціну будинку престарілих розраховувати?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 376

Іноді життя ставить нас перед непростим вибором: весь свій вільний (а іноді і робоче) час присвятити догляду за старими батьками або ж довірити турботу про них спеціальній установі. Багато хто вважає другий варіант неприйнятним, але подумайте: чи будуть ваші близькі щасливі, бачачи, як ви буквально віддаєте їм своє життя? Крім того, картина будинку престарілих, що склалася у свідомості людей, далека від дійсності. Державні заклади завжди можуть надати комфортні умови, однак існує альтернатива. Приватні будинки-інтернати, такі як “Турбота” ставлять своєю головною метою створення обстановки, яка дозволить вам не хвилюватися про здоров’я і зручність проживання ваших близьких.

Переваги пансіонату “Турбота”

Ми усвідомлюємо всю покладену на нас відповідальність і своєї найбільшою цінністю бачимо людину, його комфорт і благополуччя. Своїх постояльців ми забезпечуємо:

  1. Кваліфікованою медичною допомогою
  2. Здоровим харчуванням з урахуванням індивідуальних особливостей
  3. Турботою і участю з боку персоналу, що пройшов строгий відбір
  4. Різними видами дозвілля, як групового, так і індивідуального
  5. Спеціальним обладнанням для людей з руховими обмеженнями

Стоимость дома престарелых ТурботаНаш пансіонат – це місце, де літні люди не відчувають себе покинутими і непотрібними, а отримують можливість заслуженого відпочинку з усім належним доглядом.

Ціна на будинок престарілих

Вартість перебування в будинку для літніх людей залежить від бажаних умов. Всі наші постояльці можуть розраховувати на проживання в комфортабельному чотири місному номері, 4-х або 5-х разове харчування згідно меню, увагу і догляд з боку кваліфікованої медсестри, а також дозвільні заходи. Вартість проживання збільшується у випадках, якщо:

  1. Клієнт має вкрай слабке здоров’я, рухові обмеження аж до повної нерухомості. У цьому випадку може знадобитися прикріплена саме до цього гостю медсестра, що підвищує ціну
  2. Ваш родич хоче самоти і не готовий жити з трьома можливими сусідами в кімнаті. Тоді варто звернути увагу на номери категорій “напівлюкс” і “Люкс”, які вийдуть дорожче звичайних
  3. Існують якісь додаткові особливі побажання, обговорювані індивідуально

Високі ціни на будинок престарілих скоріше міф, ніж правда. Пансіонат “Турбота” демонструє, що за помірну ціну ваші рідні та близькі отримають комфортні умови, якісний догляд і теплу домашню атмосферу. Ви оплачуєте не просто проживання, а й гарний настрій і душевний спокій своїх бабусь, дідусів, батьків і інших родичів!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.