На скільки місць розраховані платні пансіонати для людей похилого віку?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 418

В силу свого віку літні люди стають як діти і вимагають до себе особливого догляду. У деяких випадках навіть потрібна медична допомога і лікарський догляд, але вдома організувати такі умови буває складно. Виходом з цієї ситуації може стати пансіон для літніх людей. Вони бувають державними та приватними. У першому випадку у пенсіонерів за проживання, послуги, харчування вираховують із пенсії, якість послуг у них набагато нижче. Доведеться чекати коли звільниться місце, та й сама процедура оформлення займає дуже багато часу.

Платні пансіонати для людей похилого віку користуються великим попитом, вони забезпечують хорошим доглядом, якісної кваліфікованою допомогою, 5 разовим харчуванням, культурної розважальною програмою.

Основні критерії при виборі пансіонату:

  • Географічне розташування пансіону;
  • Якість харчування;
  • Комфортабельність приміщення;
  • Медичне обслуговування;
  • Додаткові послуги та спеціальні програми;
  • Вартість послуг.

Вибираючи пансіонат для людей похилого віку своїх батьків або родичів, необхідно враховувати його розташування. Добре, якщо він знаходиться на огородженій території, в місцевості з чистим повітрям, з великою кількістю дерев, квітів, наявністю лавок, рівних доріг і хорошим освітленням.

У пансіоні пропонують збалансоване, повноцінне харчування з огляду на індивідуальні та медичні показання хворого.

Заклади такого роду частіше розраховані для престарілих людей з обмеженими можливостями. Необхідною умовою повинні бути спеціальні обладнання: пандуси для інвалідних колясок, поручні для пересування в приміщеннях. Бажано, щоб кімнати, коридор були досить просторими, про освітлення достатнім.

Приміщення, в яких проживають люди похилого віку бувають 1,2,3,4 місцевими, звичайно, такий фактор як цінова категорія впливають на вибір, але частіше люди вибирають спільне проживання, щоб не відчувати себе самотнім.

Наявність свіжого ремонту, зручних меблів, ванної кімнати номерах, душової кабінки, спеціально обладнаній для пенсіонерів – все це враховують, перш ніж вибрати пансіонат для людей похилого віку.

Весь персонал, що працює з людьми похилого віку повинні мати такі риси як терпінням, доброзичливістю, повагою до постояльцем. У медпрацівників повинна бути відповідна освіту, підтверджену дипломами та сертифікатами. Не припустимо зневажливе ставлення до людям похилого віку з боку працівників пансіонату.

Часто пансіон для престарілих пропонує додаткові послуги для підтримки як фізичного так і психологічного здоров’я людей. Програми реабілітаційного характеру спрямовані на відновлення та поліпшення загального стану людини.

Приватний пансіонат для людей похилого віку “Турбота” пропонує проживання людей похилого віку, медичні послуги, повноцінне харчування, різні розважальні заходи. У нас є 1,2,3,4 місцеві приміщення, а також VIP кімнати з усіма комфортними умовами. У просторих кімнатах, розраховані для 2,3,4-х мешканців, оснащені ортопедичними ліжками з протилежними матрацами для лежачих хворих. У 2-х місних номерах допускається розміщення сімейних літніх пар, розселяються проживають враховуючи здоров’я і стан людей, тяжкохворих розселяють на першому поверсі з призначенням доглядальниці.

Пансіонат для пенсіонерів пропонує:

У Економ класі перебування можливо з 4-х чоловік, стандартне харчування, догляд за потребою;

Стандартне проживання – розміщення в кімнаті 4 х чоловік, зі стандартним харчуванням і уважним доглядом;

У напівлюкс проживають 2 людини, з поліпшеним харчуванням і прикріпленою медичною сестрою;

Люкс проживання- заселяють 1-2 людини, з VIP харчуванням, під наглядом медсестри 24 год на добу і 7 днів на тиждень.

Отримати повну інформацію, дізнатися вартість і повний пакет послуг, що надаються, ви можете на нашому офіційному сайті.

У нас необмежений термін проживання. Наші фахівці та медичні працівники оточать турботою і увагою ваших близьких і рідних, у нас індивідуальний підхід до кожної людини, особливий догляд за хворими з обмеженими можливостями. Наші фахівці надають професійну психологічну підтримку, допомагають адаптуватися до нових умов життя

Вартість проживання залежить від захворювання, самостійності літньої людини, а також від обраних послуг. Всі номери обладнані меблями, телефонією, телерадіомовленням, а ще є кімнати з інтернет виходом.

Наша мета – зберегти і зрадіють інтерес до життя у пенсіонерів, створити сприятливі умови, які можна порівняти з домашніми. Щоб людина похилого віку не відчував себе непотрібним і самотнім.

Наш пансіонат для людей похилого віку оточить вас турботою і увагою.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.