Новий рік в будинку для літніх людей: життя продовжується

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 332

Святкування Нового року для всіх нас має особливий сенс і цінність. Запах ялини і мандаринів, різноманіття новорічних вогнів, віра в чудо і підведення підсумків року, що минає – такі асоціації приходять на розум більшості людей. Багатий стіл, феєрверки, дитячий сміх і найголовніше – домашній затишок і обстановка – ось головні атрибути зустрічі Нового року. І адже, дійсно, що може бути краще, ніж зустріти це свято в колі своєї родини, близьких і рідних. Це свято тоді по-справжньому наповнюється чарами. Така традиція давно вже давно закріпилася не тільки у нас в країні, але і у всьому світі. Але буває і так, що обставини стають вище нас, і не завжди є можливість зібрати за стіл всіх своїх коханих та близьких людей. У наш час технологій, успіху і новацій святкування такого свята і збір всіх за загальним столом може бути не можливо по ряду причин: робота, справи, відстань між близькими людьми. Однією з таких причин може стати перебування близького літньої людини в будинку для літніх людей. Але не варто сумувати і турбуватися, якщо з якихось причин Ви не зможете забрати свого літнього родича додому. Наш будинок для престарілих гарантує і обіцяє гідно організувати новорічні свята для Ваших близьких.

Що ми підготували на новорічний вечір в нашому приватному будинку для престарілих

У нашому будинку для літніх людей в новорічний вечір проводиться святковий концерт, конкурси, лотереї. Чи не обходитися без головних героїв Нового року – Діда Мороза і Снігуроньки, які прикрашають і привносять додатковий диво. Тут, у колі своїх нових друзів, літні люди веселяться, відпочивають, жартують. В оточенні своїх однолітків, бесіди набувають особливої ​​нотку – адже часто, обговорити знаменні для них дати і події, минуле життя і молодість можна тільки з людиною своєї епохи. Тут їх чекає по-справжньому веселе і запальне торжество.

Дом для престарелыхНаш персонал організує ряд новорічних і цікавих заходів. Не обійдеться, звісно, ​​і без святкового столу, на якому кожен може вибрати собі щось до смаку. Наших підопічних чекає концерт, на якому будуть звучати знайомі і улюблені пісні, веселі сценки та номери. Нашим гостям по-справжньому видається шанс згадати свою молодість. Для найактивніших учасників буде проводитися дискотека. Бабусі й дідусі зможуть взяти участь в конкурсах, лотереях, отримати маленькі, але приємні і пам’ятні сувеніри. І, звичайно, не обійдеться без головних подарунків і сюрпризів від Діда Мороза та Снігуроньки. Адже навіть якщо людина і постарів, це не означає, що віра в чудо пропадає.

Святкування Нового Року в будинку для літніх людей для літніх і інвалідів

Прийнято вважати, що Новий рік – це час, коли підводять підсумки. І іноді люди похилого віку в такі дні підводять не тільки результати минулого року, але і підсумки в життя в цілому. Наш пансіонат робить все можливе, щоб для людей похилого віку цей день став непросто рисою підведення підсумків, а наступним кроком в світле майбутнє. Наше свято створений для підняття настрою, впевненості і надії на світлі дні, які чекають їх в новому році. Адже, незважаючи на що прийшла старість і часом фізичну неміч, смак до життя тільки посилюється, і вона повинна тривати.

Але, звичайно, не дивлячись на всю нашу відповідальність підходу до організації свята, замінити сім’ю і домашню обстановку ми, на жаль, не в силах. Тому, якщо у Вас немає можливості забрати своїх близьких на новорічні свята, то постарайтеся, хоча б, знайти час, щоб їх відвідати. Тоді ці святкові дні для них стануть по-справжньому радісними.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.