Город для літніх людей як еліксир молодості і довголіття. Поради будинку престарілих “Турбота”

Огород для пожилых людей как эликсир молодости и долголетия 1

Для людей похилого віку, дуже важлива фізична активність і мінімальні фізичні навантаження. Спираючись на багаторічний досвід, медичного персоналу нашого будинку престарілих, хочеться відзначити важливість сезонних робіт на городі літніх людей. І це не тільки свіже повітря, а ще й позитивні емоції, від того, що виходить в результаті посадженої насіння. З якою любов’ю і трепетом, вони доглядають за невеликими городами, клумбами, які розташувалися біля нашого будинку престарілих та інвалідів.

Про важливість городу, для літніх людей

Доведено, що робота в саду, дому та на городі значно збільшує життя. Більшість людей пенсійного віку, дуже важко переносять фізичні навантаження. Тому, рекомендується використовувати будь-який привід, щоб рухатися і уникнути інсультів або серцевого нападу.

Так, це не секрет, що люди похилого віку віддають перевагу малорухливого способу життя. Саме тому, в нашому будинку для престарілих людей, ми вітаємо будь-яку мінімальну фізичне навантаження, для наших підопічних.

Як зробити город, джерелом задоволення? Поради від нашого будинку інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

– Використовуйте можливість, працювати сидячи

Якщо види робіт в городі, змушують це робити сидячи, тоді використовуйте спеціальні лавочки або пристосування. Таким чином зменшується навантаження на суглоби.

– Робота без нахилів

Щоб старий чоловік менше робив нахилів, необхідно інструменти з подовженими ручками.

– Спокійні і розмірені заняття в городі

Старий чоловік, дуже швидко втомлюється, тому потрібно робити часті перерви в роботі.

– Інвентар для городу

Відмовившись від важких лійок і відер, ми придбали легкі, зручні, щоб старий людина не напружувався, поливаючи город. А так же, дуже зручні невеликі візки, щоб перевозити тяжкості.

Як полегшити роботу на городі, для літньої людини?

У нашому будинку для літніх людей є власні городи, на яких ми полегшили роботу, за рахунок створення грядок піднятих на висоту. Завдяки яким, літнім людям не потрібно низько нахилятися, за рахунок чого йде менше навантаження на опорно-рухову систему і хребет. Для таких грядок, ми використовуємо старі дерев’яні ящики, висотою не менше 60 см.

Догляд за такими грядками, дуже полегшує працю, працюючи в городі. Щоденна прополка і утилізація бур’янів, не складає багато фізичних сил.

Щодня доглядаючи за грядками, літні люди, відволікаються від дурних думок і наповнюють себе позитивом, даючи рух свого організму.

Важливість безпеки, при роботі в городі

Турбота про безпеку, при роботі на городі – це перш за все! Доріжки, вздовж городніх грядок, не повинні бути слизькими. А якщо використовується драбина, тоді рекомендуємо набити на неї гофру з гуми.

Бажано використовувати дрібний гравій, рогову стружку, як безпечне покриття для мощення терас, біля городу.

Обов’язково використовувати, додаткове освітлення, у вечірній час доби.

У нашому будинку для літніх людей, ми намагаємося зробити максимально-комфортні умови, щоб продовжити життя літніх людей. І, щоб їхнє життя було насичене позитивними емоціями і мінімальними фізичними навантаженнями. А город, на якому працюють наші люди похилого віку, є для них еліксиром молодості і довголіття. Тому що, ми намагаємося зробити його красивим, зручним, безпечним і спонукає працювати в задоволення.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.