Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_8kvpbflik4sq1rpqleegm73ng4, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Операції літнім людям: коли можна проводити. Досвід нашого пансіону для літніх людей - Приватні будинки для літніх "Турбота"

Операції літнім людям: коли можна проводити. Досвід нашого пансіону для літніх людей

Операції літнім людям: коли можна проводити. Досвід нашого пансіону для літніх людей

Прийнято вважати, що операції в літньому віці небезпечні, шкідливі та дороги. Нібито не кожен лікар візьметься оперувати хворого в віці. Так чи все насправді?

Досвід нашого пансіонату для літніх людей, перевірений часом, впевнено свідчить: при належній підготовці та дослідному фахівця – операції для літніх людей несуть ту ж ступінь зваженого ризику, що і у фізично здорового, зрілої людини. З єдиним і природним відмінністю: вимагають більшого післяопераційного спостереження і належної уваги. Згодом, організм не молодіє, тому і потребує настільки відповідальному підході.

Операції літнім людям можливо проводити практично в будь-якому віці. Починаючи від пенсійного і до глибокої старості. При цьому, найважливішу роль відіграє навіть не стільки стан пацієнта, скільки рівень кваліфікації вмілого фахівця, який проводить операцію.

Підготовка до операції

Перед проведенням операції в обов’язковому порядку необхідно скласти наступні лабораторні аналізи: загальний аналіз крові, аналіз сечі і калу. Пройти ФЛГ, доплерографію головного мозку і судин шийного відділу хребта і що особливо важливо – УЗД серця. Виходячи з результатів лабораторних аналізів та обстеження приймається рішення з приводу типу наркозу, виду оперативного втручання, а також, часу операції. Тобто по суті, основна роль відводиться навантаженні препаратів на нашу серцевий м’яз і головний розумовий центр. Правильно підібрана дозування та фармакологія означають практично стовідсотковий успіх. Так що ж залишається?

Багато хто забуває, про важливість психологічного настрою людини. Якщо у пацієнта виникають якісь сумніви або ж серйозні побоювання, цілком ймовірно, що є необхідність змінити лікаря або клініку, в якій буде проведена операція. Взаєморозуміння між лікуючим і хворим – основа взаємовигідного співробітництва, в якому виграють обидві сторони. Неправильно витлумачені і сприйняття меседжі клієнта, можуть спричинити за собою досить серйозні наслідки, усувати які доведеться в іншого фахівця. Тому, вкрай доцільно з усією повнотою відповідальності вибрати тямущі доктора. Не говірливість, роздуми, зневага – ось три стовпи або червона кнопка відмови від доктора. На жаль, крім самого хворого, дати пораду в зміні лікарі не в силі ніхто. Це ваше здоров’я і тільки вам вирішувати чи гідний той чи інший людина отримати до нього доступ.

Не варто нехтувати і простими істинами: алкоголь, достаток цукру і солі повинні зникнути з вашого раціону хоча б за 3 три доби до оперативного втручання. Радимо виключити жирне і смажене. Виконання цього золотого правила дозволить вам привести свій організм в здоровий тонус без використання спеціальних лікарських засобів, а найголовніше – абсолютно безкоштовно.

Що ми пропонуємо

Незважаючи на успішно проведену операцію, разом з тим, необхідна і кваліфікована післяопераційна адаптація. Будь-яке стороннє втручання в організм – завжди втручання. Без приведення біологічного ритму в норму втрачається і весь сенс операції, так як ми самі є чарівники свого здоров’я.

Саме виходячи з цього, пансіонат для людей похилого віку в Києві має всі необхідні умови для післяопераційної адаптації ваших рідних і близьких з метою припинення рецидивного стану. Наш спеціально навчений персонал забезпечить вашому дорогій людині цінний догляд і турботу, взявши тим самим цей нелегкий, але воістину важливий вантаж відповідальності за людське здоров’я.

Комфортні умови перебування, дружна і привітна атмосфера зроблять відпочинок в нашому приватному пансіонаті справжнім медовим місяцем для вас і вашого організму. Ще ніколи оздоровлення не було настільки продуктивним.

 

 

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.