Основні за і проти будинку для людей похилого віку?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 370

Коли постає питання про визначення стару людину в будинок престарілих, то нерідко виникають питання наскільки це добре чи погано для літньої людини. Причин, за якими людині пропонується провести залишок життя або певну її частину в закладі подібного роду чимало. Це може бути (більшість вказує саме цю причину) неможливість забезпечити належний догляд старому через нестачу часів і засобів. Всі працюють, заробляють гроші, тому краще буде, якщо люди похилого батько або мати будуть перебувати під наглядом професійних лікарів і добре оплачуваних доглядальниць в пансіонаті.

Можна обговорити і озвучити всі «за» і «проти» даного питання з точки зору тих, хто відправляє в будинок для людей похилого віку та тих, хто туди відправляється.

Мінуси

Які можуть бути мінуси для людини, який буде тепер жити не в своїй власній квартирі, а в кімнаті будинку престарілих. Звичайно, перший і, швидше за все, найголовніший фактор – це чисто психологічний. Людина зі звичайної обстановки власного житла потрапляє в абсолютно нові незвичні умови.

Залежно від його комунікабельності, йому доведеться налагоджувати нові стосунки з оточенням. Для багатьох людей похилого віку вимушена залежність від допомоги сторонніх людей, нехай навіть в білих халатах, не дуже, скажімо так, приємна.

Якщо у нього є улюблені внуки, з якими, живучи в сім’ї, він постійно спілкувався, то вимушена розлука з ними – це справжній стрес.

Скажімо так. Основний мінус для більшості майбутніх постояльців будинку престарілих – це залежність. Залежність навіть в тому, що приготувати собі на сніданок і в який час.

Мабуть, це ті деякі мінуси, які модно відзначити в даному випадку. Сказано не всі, проте слід зауважити, досить значні.

Що стосується негативу для тих, хто відправляє свого родича в пансіонат, то тут, швидше за все, питання також буде стосуватися суто морально – психологічного боку. Зокрема, доведеться, напевно, як – то пережити осуд сусідів і знайомих з цього приводу, тому що наш менталітет, на відміну від західного, не сприймає, в більшості випадків, такого варіанту вирішення питання.

Плюси

Поговоримо про плюси, які отримує гість будинку престарілих. Як не здасться дивним, але перший плюс в цьому випадку теж стосується психологічного боку. Абсолютна більшість старих людей страждає від самотності і дефіциту уваги. Тут його у нього буде з надлишком. Безліч ровесників, спільність інтересів, увага і турбота обслуговуючого персоналу – все це дозволить людині не думати про самотність або впадати в депресію.

Взагалі, яким би не було громадську думку, щодо будинків престарілих, але плюсів тут більше, ніж мінусів.

В першу чергу, це стосується безпеки життя і здоров’я літньої людини. Старість немічна і не виключається варіант, коли знаходиться один в своїй квартирі літня людина, може виявитися в будь – то момент без допомоги. Це може закінчитися трагедією. Подібне неможливо в пансіонаті в принципі. Коли людина знаходиться практично під цілодобовим наглядом.

Якщо людина страждає якимись захворюваннями або взагалі є інвалідом, то тут все за те, щоб він знаходився під постійним наглядом лікарів. Допомога і лікування він буде отримувати на місці. Не треба йому ходити по поліклініках, аптеках, процедурних кабінетах і всюди вистоювати черги.

Що стосується побуту. Тут теж суцільні плюси. Так як всю важку рутинну роботу з підтримки чистоти виконує обслуговуючий персонал в особі санітарок, доглядальниць, няньок.

Для підтримки здоров’я необхідний режим. Це стосується харчування і відпочинку, в тому числі активного. Будинки не завжди це можливо, заважає елементарна лінь. Тут це теж малоймовірно, режим відпочинку, харчування за вас розписаний професійними фахівцями

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.