Особливості приватних будинків для людей похилого віку в Україні

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 354

Сформований стереотип з часів Радянського Союзу – турбота, допомога і догляд за літніми батьками або бабусями, дідусями. Нам з малих років переконували, що ми зобов’язані всім рідним людям, які прожили і вклали в нас всі свої знання і вміння. Тому нам, до сих пір, неприємна сама думка про те, щоб помістити рідну людину в будинок престарілих. Але ритм життя зараз настільки швидкий і іноді просто фізично не вистачає часу на турботу про близьку літньому родича, і самі пансіонати в даний час змінилися з тих пір.

Що такі будинок престарілих в Україні?

У багатьох українських сім’ях виникає питання про те, яким чином оглядати літніх родичів. Деякі роблять це самостійно – спілкуються, виводять на прогулянку, забезпечують медичну допомогу за коштами «швидкої допомоги» або будь-яким іншим способом. Але якщо рідні відносно здорові, то можна обійтися своїми силами або найняти няньку, доглядальницю, то з людьми, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, цілодобовий медичний нагляд просто необхідно.

Державні і приватні будинки престарілих в Україні розташовуються у всіх великих містах. Це ті заклади, де ваші літні близькі будуть перебувати під постійним наглядом, мати можливість спілкуватися з такими ж людьми, що мають схожі інтереси і теми для розмов. Тут літні люди можуть перебувати як на деякий короткий проміжок часу, так і на тривалий термін.

Відмінність державного і приватного будинку престарілих в Україні.

Державний пансіонат для людей похилого віку – безкоштовне установа. Відповідно і сервіс, який він представляє, бажає бути кращою:

  • Задовільні умови проживання – багатомісні кімнати, де розташовуються до 10 осіб;
  • Харчування низької якості;
  • Брак персоналу сприяє неналежного догляду та несвоєчасного надання уваги потребують;

Приватні пансіонати Україна, навпаки, є платними закладами і, отже, головними відмінними рисами від безкоштовних державних будинків для людей похилого віку є наступне:

  • Комфортні умови проживання. Можливість проживання в 3-4х місних номерах, а при особливих випадках індивідуальні кімнати;
  • Для кожного жителя підбирається індивідуальна дієта в залежності від потреб. Харчування відбувається 5 разів на добу;
  • Цілодобове спостереження медичного персоналу. У приватних пансіонатах завжди в наявності є всі необхідні медичні препарати для надання допомоги хворим. У разі різкого погіршення стану хворого, що знаходяться 24 години в пансіонаті лікарі, зможуть вчасно надати допомогу. У всіх приватних будинках для людей похилого віку працює психолог, і він надає при необхідності або за бажанням психологічну допомогу будь-якому гостю;
  • Територія пансіонату облаштована таким чином, щоб кожному було зручно гуляти – скрізь присутні поручні, доріжки і спуски для інвалідних колясок, зручні лавочки та альтанки для відпочинку на свіжому повітрі;
  • Кожен пацієнт приватного будинку престарілих може знайти собі однодумців по розвагах. Тут можна грати в шахи, карти, доміно, дивитися серіали або займатися в’язанням та іншими видами рукоділля.
  • Відвідування приватного будинку престарілих в Україні можливо практично в будь-який час доби. Ви можете подивитися умови проживання, ознайомитися з послугами, які надаються та компетентністю персоналу, відвідавши пансіонат перед укладенням договору.

Дома престарелых в Украине

На Україні існує велика кількість приватних пансіонатів для літніх людей, тому без зусиль можна підібрати підходяще установа. Так само Ви можете знайти спеціалізований приватний будинок престарілих. Україна може пишатися тим, що на її території розташовані приватні будинки для літніх з певними віковими хворобами, реабілітаційні заклади після операцій і травм, для лежачих пацієнтів. І у всіх, без винятку, Ви зустрінете привітний кваліфікований персонал, комфортні умови проживання і бездоганний догляд для своїх близьких.

Приватні пансіонати для людей похилого віку в Україні можуть бути різними, з різними підходами – маленькі і сімейного типу. Їх велика кількість дозволяє приймати постояльців без особливих проблем щодо наявності вільних місць. Якщо Ваші літні родичі звикли до домашнього затишку і домашній спокійній обстановці, то сімейного типу пансіонати з обмеженою кількістю постояльців підійдуть як не можна до речі.

Оформляючи свого близької людини в будинок для літніх, не варто переживати за свій моральний вигляд і осуд оточуючих, можливо, саме такий крок зможе забезпечити цікаву і різноманітну старість рідну людину, а, можливо, і продовжити його життя.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.