Особливості розміщення літніх родичів в нашому приватному будинку для літніх людей в Дніпропетровську

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 419

Життя пролітає, як мить і молодість змінює старість. В цей період виникає особлива потреба в турботі. На жаль, сучасний світ диктує свої правила: для того, щоб вижити, потрібно зберігати активність і багато працювати. В такому темпі забезпечити гідний догляд за близькою людиною і оточити його увагою вельми проблематично. А якщо він знаходиться далеко від вас, тоді ситуація ще складніша. Звичайно, є соціальні служби, які допомагають в питаннях організації побуту, але забезпечити увагу і турботу вони не можуть. В результаті ви страждаєте від докорів сумління, а нещасний літня людина від самотності і безсилля.

Повний догляд за людьми похилого віку: Дніпропетровськ.

Будинок пристарілих в Дніпропетровську «Турбота» – це установа пансіонатного типу, де старі пенсіонери знаходяться в оточенні фахівців різних кваліфікацій. Тут літні люди не тільки не забудуть про нудьгу і самотність, а й зможуть істотно підправити власне здоров’я. Спілкування один з одним, тематичні заходи та прогулянки – все це допомагає людям похилого віку відчувати, що їх життя все ще повноцінна і цікава. Якщо ви хочете забезпечити своїм близьким спокійне життя і комфортну старість, то пансіонат «Турбота» до ваших послуг. Персонал закладу гарантує уважне ставлення до всіх побажань і прохань дорогих вам людей. Вони отримають необхідну підтримку саме тоді, коли їм це потрібно.

Тут зробили все, для того щоб пансіонат став кращим в категорії установ даної спрямованості і готові запропонувати наступні послуги:

  • цілодобове спостереження;
  • повний догляд;
  • контроль прийому ліків;
  • 6-ти разове харчування, меню з урахуванням наявних захворювань;
  • щоденний медичний огляд;
  • організація дозвілля;
  • комфортні умови проживання.

Що стосується медичного догляду, то тут він здійснюється на найвищому рівні. Крім різних процедур, для підопічних передбачені доглядальниці (якщо це необхідно) і психологічна допомога.

Догляд за літніми людьми: Дніпропетровськ «Турбота», може бути як тривалим, так і короткострокових. Наприклад, якщо вам необхідно виїхати у відпустку або запланований переїзд, а вашому родичу потрібен постійний догляд. Тут створені комфортні умови для тих людей похилого віку з обмеженими можливостями, які не здатні обслуговуватися самостійно через наявних захворювань.

Будинок пристарілих в Дніпропетровську «Турбота»: процедура визначення.

Потрапити в пансіонат «Турбота» значно простіше, ніж в державні будинки престарілих. Процедура розміщення літніх людей в держустанови визначена законом і передбачає збір цілого пакета обов’язкових документів. Причому далеко не всі люди похилого віку мають право бути визначені сюди, передбачені певні категорії. Для приватного пансіонату цього всього не потрібно. Причому якість послуг, що надаються в приватному закладі для людей похилого віку, безумовно, краще.

Звернутися в пансіонат «Турбота» можуть як родичі старої людини, так і він може зробити це сам. Надати потрібно буде лише паспорт та медичну карту, а також здати аналізи на шкірно-венерологічні захворювання і пройти флюорографію.

Існує думка, що визначення строків в будь-які установи – це бездушно і жорстоко. Але ці твердження – пережитки минулого. Будинки для людей похилого віку для людей похилого віку зараз мало схожі на ті, які були всього кілька десятиліть тому. У пансіонаті «Турбота» створена така комфортна атмосфера та затишок, що відчувати себе погано тут просто неможливо.

Вартість послуг фіксована, що включає повне забезпечення, жодні доплати і внески не передбачені. У вартість не включені тільки особисті речі та медикаменти. При виникненні питань з приводу визначення та умов утримання можна проконсультуватися по телефону або вивчити матеріали сайту.

Старість повинна бути гідною, постарайтеся забезпечити її своєю рідною. Двері пансіонату «Турбота» для вас і ваших старих завжди відкриті.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.