Особливості догляду за здоров’ям в нашому приватному будинку для літніх людей в Харкові

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 362

Життя дане один раз і прожити його потрібно так, щоб кожен її окремий шматочок викликав у пам’яті лише позитивні і найтепліші спогади. І на кожному відрізку і певному етапі свого життя ми потребуємо турботи. Спочатку це наше дитинство, коли наші батьки вчать нас ходити, правильно писати, читати і навіть тримати ложку в руках, щиро радіють всім нашим досягненням і слідують з нами по життю. Пізніше – це вірна і любляча сім’я, друзі і товариші, які вміють підтримати в скрутну хвилину. А ось пізніше, під час старості ми найбільше потребуємо підтримки, але все менше її отримуємо. Це так важко усвідомлювати себе безпорадним і непотрібним. Діти ростуть, у них справи і дбати про своїх батьків залишається не так багато часу.

Ми всі розуміємо і тому хочемо з гордістю заявити: ми допоможемо кожному літній людині і будемо максимально намагатися підтримувати його, щоб він міг отримати опору в будь-який, навіть найважче для себе час.

Чому варто вибрати будинок престарілих в Харкові?

Якщо ви задумалися, чи варто все таки віддати своїх рідних і близьких в старечому віці в будинок для людей похилого віку в Харкові чи ні, то хочемо вам повідомити, що у нас працюють тільки якісні фахівці, які з трепетом і любов’ю ставляться до кожного клієнта, як до свого рідному. А це означає, що кожен буде наділений любов’ю і турботою, яких їм так не зватает у важкий для них час.

І щоб не бути голослівними, ось кілька причин, за якими варто вибрати саме нас:

  • Цілодобовий догляд. Допомога літнім людям може знадобитися в будь-який час. І ми готові до цього! Ми з особливою увагою ставимося до кожної дрібниці і кожному побажанню пенсіонера і всіх його рідних і близьких.
  • Медичні послуги. Проблеми зі здоров’ям можуть виникнути у кожного, але ми намагаємося цього не допустити і проводимо щоденний медичний контроль кожного пацієнта. Тим самим ми з впевненістю можемо заявити: ваше здоров’я знаходиться під надійним наглядом фахівців!
  • Збалансоване харчування. У багатьох в старечому віці є проблеми зі шлунком, це ні для кого не секрет. Тепер це не є проблемою, так як раціон харчування складається відповідно зі здоров’ям пацієнта. Правильне харчування – запорука доброго здоров’я!
  • Якісний персонал. В нашій команді працюють тільки кращі співробітники, які проходять жорсткий відбір. Вони оцінюються за всіма параметрами і вибираються тільки ті, які можуть щиро і з великою любов’ю ставитися до своєї роботи і кожного клієнта.
  • Різноманітне дозвілля. Ніхто не хоче проводити свій день в нудному самоті. Ми ж пропонуємо різноманітні програми на цілий день: Будь то прогулянка на свіжому повітрі, настільні ігри або спільний перегляд фільмів. З нами точно не стане нудно і самотньо нікому!
  • Відповідні умови для малорухомих людей. Наша турбота поширюється на всіх! Якщо вам важко ходити або ви не можете пересуватися самостійно, то ми надамо вам спеціальне обладнання, ліжка, крісла-каталки і все те, що зможе забезпечити вас комфортними умовами. Турбота про кожну – наше головне якість.

Ціни на Приватний будинок для людей похилого віку Харків

У багатьох в даний час складається стереотип, що приватний будинок престарілих може собі дозволити далеко не кожен. Але хочемо запевнити вас, що це далеко не так! Фіксована вартість, яка не потребує ніяких додаткових доплат з вашого боку. В оплату входить абсолютно все, крім особистих речей і необхідних медикаментів.

Ми вам пропонуємо умови, які підійдуть абсолютно кожному, незалежно від того, како у вас матеріальний достаток.

В даний момент у нас є кілька варіантів кімнат для пенсіонерів:

  • Економ клас. В цьому випадку в кімнаті проживає 4 людини включено стандартне, збалансоване харчування, а так само необхідний догляд. Все те, що так необхідно літній людині!
  • Стандарт. Сюди входить проживання в 4-ох місній кімнаті, стандартне харчування, а так само уважний догляд за пенсіонером.
  • Напівлюкс. Сюди входить проживання в двомісній кімнаті, покращене харчування, що включає в себе індивідуальне побажання проживає, а так само прикріплена медсестра, яка вивчає стан літньої людини і буде завжди готова допомогти.
  • Люкс. Сюди входить проживання в 1-2-ох місній кімнаті, VIP харчування, в якому включені всі особливості і тонкі побажання проживає і особиста медсестра, готова допомогти в будь-який час дня і ночі.

Всі актуальні ціни ви можете дізнатися у нас на сайті, а так само зателефонувавши по телефону. Ми із задоволенням надамо вам пораду з будь-яких питань.

Сумніваєтеся, чи вибирати вам будинок престарілих в Харкові чи ні?

Все ще думаєте, віддати вам свого літнього родича в будинок для людей похилого віку чи ні? Тоді ми допоможемо вам розвіяти ваші сумніви! По-перше, ми точно знаємо, як подбати про людину в пенсійному віці, по-друге, ви не будете переживати про стан коханої людини і зможете повноцінно приділити час своїм іншим справам, які необхідно робити, а так само будете впевнені в тому, що з родичем точно не трапиться ніяких бід і несподіваних подій.

Будинок-пансіонат “Турбота” – це місце, в якому завжди панує улбика, гарний настрій і прітное времяпріпровожденія. Любов і турбота до своїх родичів – це головне, що вони можуть отримати. У похилому віці дуже сильно не вистачає спілкування, веселощів і допомоги – всього того, що ми готові дати цим людям. Вибираючи нас, ви вибираєте впевненість в тому, що ви зробили дійсно добру справу, що ви не тільки вибрали турботу про своїх стареньких родичів, а й подарували їм дорогоцінний час, проведений в теплій, душевній і турботливою компанії. Сдлеать хороше для когось, особливо рідного – найприємніше відчуття, а якщо це хороше повторюється щодня, то повірте, ваші родичі пенсійного віку обов’язково висловлять вам величезну подяку, яка залишиться на довго в їх і ваших серцях.

Допомагати рідним і близьким – наш святий обов’язок. З найкращими і найбільш іскреннікі побажаннями, Будинок-пансіонат “Турбота”.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.