Відмінні риси будинку для людей похилого віку в Харкові.

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 418

При поєднанні слів «будинок престарілих», ми відразу згадуємо похмурі, не затишні і навіть депресивні державні заклад, якими вони були вчора. Досить згадати численні фільми, які малювали в нашій свідомості картину зневіри в поєднанні з самотністю і нещастям старого, що залишився на схилі років зовсім один.

Сьогодні сучасне суспільство залишило в минулому ці установи з кількох причин: непопулярність (так як туди зверталися тільки при відсутності інших варіантів вирішення труднощів з догляду за людьми похилого віку), але найголовніша причина – це поява альтернатив. Саме приватні будинки престарілих стали символом вибору.

Чому необхідно вибирати приватний будинок престарілих Харків?

Вибір очевидний і обумовлений, перш за все, інтересами самих літніх. Новий будинок для людей похилого віку Харків створений за західним зразком. Закордонний досвід показує ефективність приватного пансіонату, про що говорить статистика. Більшість літніх людей на Заході на схилі років переїжджають в спеціально відведені місця, де вони можуть отримати кваліфіковану допомогу в будь-який час доби, знайти друзів і проводити час, так як комфортно їм. Саме таким місцем є пансіонат для людей похилого віку «Турбота».

Нашим гостем може стати будь-хто:

  • Пенсіонери, які прагнуть до життя наповненою спілкуванням, приємним дозвіллям і цікавим проведенням часу.
  • Люди похилого віку, обмежені в пересуванні. Спеціальне обладнання дозволить їм почувати себе комфортно в нашому домі.
  • Ваш близька людина, який пережив складне захворювання, через яке йому потрібен постійний догляд.
  • Більше не потрібно хвилюватися про численні папери для оформлення. Терміни збору таких документів не перевищує тижні.

Переваги приватного будинку престарілих в Харкові

Комфортні умови для життя в пансіонаті. Ремонт зроблений в будинку визначено особливостями характеристик для проживання людей похилого віку (наявність пандусів на сходах і поручнів в туалетних кімнатах і душових, відсутність порогів і слизькій плитки на підлозі). За рахунок правильно підібраних меблів в будинку досягнута атмосфера затишку, що благотворно впливає на мікроклімат всередині пансіонату.

Професіоналізм персоналу і їх тепле ставлення до підопічних. Кваліфікована допомога, добре слово і щира посмішка дуже важливі для людей в літньому віці.

  • Різноманітність дозвілля. У пансіонаті є кімната для занять хобі і телевізор. Облаштована територія (альтанки, стежки, лавочки, квіткові клумби) дозволяють приємно провести час на свіжому повітрі. А розважальна програма не дасть занудьгувати навіть вибагливому гостю.
  • Щоденний медичний огляд і реабілітація. З віком у людей виникає необхідність в постійному спостереженні лікаря і чим старша людина, тим гостріше ця необхідність. Тому в нашому пансіонаті постійно відстежують стан здоров’я постояльців (вимірювання температури, тиску, прийом ліків). Для підтримки стабільних позитивних показників, а при необхідності своєчасно надати допомогу.
  • Харчування з урахуванням вікових особливостей організму підопічних. При формуванні меню пансіонату враховуються такі критерії як: користь, різноманітність, смакові характеристики, легкість для засвоєння.

Відсутність можливостей або професійних навичок для самостійного догляду за родичами похилого віку не привід для занепокоєння. Зв’яжіться з нами зараз – і ми вирішимо Ваші труднощі. Приватний будинок для людей похилого віку в Харкові – це місце, де Ваші близькі будуть оточені увагою і турботою.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.