Оздоровча лікувальна гімнастика для літніх людей. Поради фахівців нашого будинку для людей похилого віку в Києві

Забезпечте своїм рідним, близьким людям щасливе, гідну старість, вибравши комфортний, зручний, недорогий будинок престарілих в Києві, що пропонує повне розміщення пацієнтів, як на короткий, так і на довгий період часу.

Нелегким етапом і в емоційному, і в фізичному плані вважається старість. Надайте допомогу старим людям в годуванні, виконанні гігієнічних, і інших процедур.

Реабілітаційні заходи в приватному будинку для престарілих в Києві

Спокійне, тихе містечко особливо добре підійде вашим бабусям і дідусям. Подбайте заздалегідь про їх здоров’я, склавши договір з фахівцями, які працюють в санаторії.

Медичні працівники як ніхто інший подбають про людей похилого віку жителів нашої країни. Додаткові кошти синам, онукам, дочкам витрачати на лікування людей похилого віку не потрібно.

За лежачими хворими здійснюється цілодобовий, прекрасний догляд. Є затишна, комфортна, приємна обстановка, що дозволяє постояльцям не відчувати себе самотніми і покинутими рідними людьми. Дізнайтеся ціну проживання, подивившись фото і відео або замовивши зворотний дзвінок диспетчеру.

Пансіонат приймає пацієнтів з різними недугами:

 1. Сліпотою;
 2. На цукровий діабет;
 3. АТ;
 4. Деменцією;
 5. Переломами тазостегнових суглобів;
 6. Синдромом Альцгеймера;
 7. І іншими хворобами.

Належний догляд і чудовий настрій

Багато людей в сучасний вік витрачають свої сили на роботу, їм часто не вистачає часу на догляд за бабусями і дідусями. Літні громадяни губляться від власної непотрібності. Вони вже не можуть вести звичний спосіб життя, маючи проблеми зі здоров’ям.

Ідеальним рішенням практично всіх життєвих проблем стане будинок престарілих Київ, допомога надається людям похилого віку, які не бажають ставати тягарем для власних дітей. Дочки і сини можуть, не переживаючи за близьких родичів, спокійно працювати на виробництві.

Вагомими перевагами приміщення старих в санаторій є:

 1. організація дозвілля;
 2. моніторинг здоров’я;
 3. спілкування з однолітками;
 4. різноманітне, смачне меню;
 5. прогулянки на свіжому повітрі;
 6. виконання щоденних гігієнічних процедур;
 7. цілодобовий нагляд за пацієнтами;
 8. розміщення хворих людей в двох – чотиримісних номерах.

Зміцнюємо організм за допомогою гімнастики

У літніх людей зазвичай не залишається сил на підтримку гарного стану здоров’я в похилому віці. Виконайте посильні, помірні навантаження, що дозволяють поліпшити роботу всіх систем і внутрішніх органів організму людини.

Таким чином, ви набагато продовжите життя пацієнтів і позбавите їх від різних хвороб. Приватний будинок для людей похилого віку людей в Київській області приділяє велике значення оздоровчих занять фізичної культури.

Медичні працівники підбирають навантаження старим, хворим людям, виходячи зі стану здоров’я і віку пацієнтів. Фіззарядка проводиться під чуйним керівництвом фахівців. Гімнастика допомагає пацієнтам заряджатися бадьорістю на весь день, піднімає настрій, усуває млявість.

Постарайтеся, щоб всі групи м’язів були задіяні під час занять фізкультурою. Виконайте краща вправа – спуск і підйом по сходах! Зауважте, благотворний вплив на людський організм надають щоденні піші прогулянки і ходьба. Вони допомагають престарілим громадянам покращувати роботу дихальної та серцевої судинної систем, насичуючи киснем всі клітини.

Введіть поступово оздоровчу лікувальну гімнастику, що зберігає відмінну працездатність, в життя і будьте щасливими довгі роки!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.