Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_nv3ltejhkctphbq5riqcilodm3, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Пансіонати для старих в Києві. Кращі будинки для людей похилого віку в Україні - Приватні будинки для літніх "Турбота"

Пансіонати для старих в Києві. Кращі будинки для людей похилого віку в Україні

Хто з нас не мріє про спокійне і безтурботне старості в оточенні дітей і онуків? Про дружних сімейних вихідних, про посиденьках за чашкою чаю з малиновим варенням, про заливисто сміху внучат, які приїжджають в гості на дачу?

Вихід на пенсію асоціюється з появою вільного часу, яке, нарешті, можна присвятити собі і своїй родині, зайнятися улюбленою справою або обзавестися хобі. Можна спробувати себе в якості садівника, зайнятися модним ландшафтним дизайном, фотографією або почати подорожувати. Однак не у всіх пенсійний вік і насувається за ним старість проходять в приємному очікуванні. Не у кожного є сім’я і тил.

Іноді на схилі віку людина стикається з обставинами, що вимушують його зустрічати зрілість або старість не в колі рідних і близьких, а під опікою і в компанії спочатку чужих і незнайомих людей. Хтось уже залишився зовсім один, хтось і був все життя один, так і не обзавівшись сім’єю і дітьми, у кого-то справи не пішли відносини з рідними і він виявився на узбіччі життя. На жаль, такі історії літніх людей часто й схожі між собою, змінюються лише імена і деталі.

Також часті випадки, коли навіть за улюбленим, але хворим родичем просто нікому дивитися через зайнятість. Окремим пунктом слід зазначити родича-інваліда, що вимагає цілодобового переглядом. Не кожен може дозволити собі доглядальницю. У гонитві за заробітком доводиться відмовляти йому в належному догляді, увазі й турботі.

Що потрібно літній людині? Здавалося б, зовсім небагато: любов, тепло, терпіння і час. Чого нам, як правило, і не вистачає. Сучасний ритм життя диктує свої умови, дотримуючись яких, ми знаходимося в постійному вирі подій, часом забуваючи привітати близьку людину – бабусю чи дідуся, батька або матір з важливими для них датами, підбадьорити їх ласкавим словом, в черговий раз вислухати нехитрий розповідь про події дня . Ми несвідомо позбавляємо їх радості спілкування, спільного проведення часу і дозвілля. При цьому ми любимо їх, як і раніше, але ставши дорослими, несемо на собі безліч нових обов’язків і вантаж відповідальності. Перейшовши зі статусу «дитина» в статус «батько», всі сили кидаємо на виховання майбутнього покоління, забувши про покоління старому.

Маячать в такому випадку перед нашими дідусями перспектива опинитися в будинку для людей похилого віку зовсім не райдужна. Лякає сформований роками стереотип зневіри, самотності і відчуття непотрібності. Однак все може виявитися інакше.

Пансіонат для літніх людей в Києві

У всіх перерахованих випадках на допомогу приходять центри по догляду та догляду за людьми похилого віку – пансіонати для людей похилого віку. І якщо від похмурого старого назви «будинок престарілих» віє прохолодою, байдужістю і казенними щами, то сучасні пансіонати, чий функціонал набагато вище, а відношення до своїм постояльцям тепліше і уважніше – це нове слово в сучасній турботі про близьку людину. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві «Турбота» – один з них. Це спеціальний соціальний інститут, покликаний забезпечити комфортне тимчасове або постійне перебування, відпочинок, кваліфікований медичний догляд і різнобічний гармонійний спілкування людей старшого віку. Як і у будь-якої групи осіб, об’єднаних спільним інтересом, тут зав’язуються знайомства, дружба, любов. І життя, перший час здавалася безпросвітної і сіркою, розквітає яскравими фарбами. Сторонні спочатку люди – будь то персонал або нові друзі – можуть виявитися ближче найрідніших. Що панує в інтернаті для людей похилого віку домашня атмосфера благотворно впливає на психоемоційний стан постояльців, не кожен з яких зустрічав таке в своїй власній сім’ї. Нові друзі, нові захоплення, маса вільного часу в поєднанні з повноцінним відпочинком надають життю нового сенсу.

Послуги та переваги інтернату для престарілих

Послуги приватного інтернату для престарілих «Турбота про рідних і про близьких» – це ж і його переваги. Цілодобовий догляд персоналу, уважне ставлення до будь-яких дрібниць і побажанням постояльців, якісні медичні послуги, надані в повному обсязі і в будь-який момент часу (моніторинг здоров’я, медикаментозне лікування), збалансоване харчування, розроблене дієтологом, розважальні заходи, ігри, прогулянки і організація дозвілля. Але і це далеко не весь список послуг, представлених в будинку для літніх. Особлива послуга – реабілітація після перенесених інсультів, травм, переломів, хвороб, включаючи цукровий діабет і повну або часткову паралізації. Кваліфікований персонал функціонуючого ще і як санаторій приватного будинку для пенсіонерів розробляє індивідуальну програму реабілітації в кожному окремому випадку, що включає в себе прийом лікарських препаратів, релевантну фізичну активність, дозвілля.

Умови проживання в будинку людей похилого віку

Час перебування постояльця може варіюватися від декількох днів, необхідних для лікування та реабілітації, як в санаторії, до року-п’яти-двадцяти років і вище. В останньому випадку доречніше називати центр приватним будинком для людей похилого віку в Києві. Умови проживання однаково комфортні для всіх і залежать від переваги клієнтів. Хтось бажає жити один, зустрічаючись з сусідами на процедурах і прогулянках, а комусь потрібна компанія і в номері. Для них передбачені кімнати спільного проживання. Будівництво та архітектура також ведеться на найвищому рівні. Все в стінах закладу покликане забезпечити повноцінний догляд і відпочинок постояльців. Є можливість відвідувати пенсіонерів родичами.

З метою безпечного і комфортного перебування своїх гостей, єдиним фактором для неприйняття літньої людини в затишні стіни закладу є наявність психічного захворювання, венеричних хвороб, відкритої форми туберкульозу та алкогольна або наркотична залежність.

Наші близькі – це наша турбота, відповідальність. Приватний будинок для людей похилого віку в Києві – відмінний варіант для пенсіонерів, які бажають відчувати себе потрібними і впевненими. Постійне спілкування, турбота з боку персоналу пансіонату і інші критерії дарують постояльцям посмішки, що відмінно позначається на загальному стані здоров’я.

 

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.