Перша допомога літнім людям: це повинен знати кожен. Поради від нашого будинку для літніх людей.

Життя старих людей стає більш цікавою, насиченою різними прекрасними подіями, вона повністю змінюється, коли вони відвідують будинок для літніх громадян, розташований в красивому, екологічно чистому місці.

Підтримка і зміцнення здоров’я

Розрахуйте правильно вартість перебування в санаторії, звернувшись до фахівців. Вам не буде потрібно більше вносити додаткові кошти. Звичайно ж, якщо дідусеві, бабусі або батькам не доведеться купувати медичні препарати і особисті речі.

Основними перевагами перебування в пансіонаті є:

 • За станом пацієнтів здійснюється щоденний контроль;
 • Співробітники відносяться до постояльців з професійної любов’ю і турботою;
 • Медичні працівники дуже уважні до всіх побажань і рекомендацій літніх людей;
 • Є спеціальні пристосування з регулюванням підголівників, приліжкових столів, крісел – каталок;
 • І т.д.

Хочете обговорити, як працює будинок для літніх людей, і інші навіть найдрібніші деталі, замовте зворотний дзвінок. Менеджери зателефонують швидко.

Допомагаємо людям похилого віку

Самостійно надати собі першу допомогу сьогодні може не кожна людина. Якщо на вулиці, під час відпочинку на природі і в інших місцях людям похилого віку стало погано, не залишайте їх одних. Викличте швидку.

Основними факторами, що призводять до поганих наслідків, вважаються:

 1. Хімічні;
 2. Механічні;
 3. Фізичні;
 4. І інші пошкодження.

Шановні громадяни, запам’ятайте, особливим контингентом населення, що вимагає постійного якісного спостереження за станом здоров’я вважається літня людина! Забезпечте йому належні умови, помістивши в центр для людей похилого віку за державною спеціалізованою програмою.

Медична допомога зазвичай виявляється соціально – медичними службами людям, що знаходяться в несвідомому стані протягом перших хвилин після аварії. Постраждалі, що знаходяться в пам’яті доставляються в лікувальні установи.

Головне завдання невідкладної допомоги полягає в наступному:

 • Підтримка життєво важливих функцій організму хворого людини;
 • Зупинка кровотечі;
 • Фіксація переломів;
 • Відновлення дихальної і серцево – судинної системи;
 • Припинення дій факторів;
 • Ліквідація можливої ​​загрози людському життю та здоров’я.

При наданні допомоги кільком престарілим громадянам робіть все обережно. Інакше ви можете погіршити стан хворого і нанести йому зайвого болю.

Простягуємо руку

У нашій країні велика частина населення живе за межею бідності. Набагато раніше сьогоднішнього дня держава забезпечувала їм нормальне життя. Пощастило сьогодні лише тим старикам, у яких є турботливі діти та онуки.

Іншим пенсіонерам доводиться дбати про себе самостійно, іноді у них не виходить. Відвідуючи благодійні організації, згадайте про щирість, безкорисливість і інших людських факторах! Допоможіть тяжкохворим, кинутим і престарілим громадянам, помістивши їх в притулок для літніх людей, жити одним важко.

Щоб правильно допомогти хворому, немічному людині, надайте посильну допомогу, почавши листування з людьми, які постійно проживають в санаторіях, будинках для людей похилого віку, і інших місцях. Прикладіть до листа свою фотографію.

Запитайте рада, прислухайтеся до рекомендації літньої людини. Розкажіть трохи про себе, які книжкові видання читаєте, хто ви, чим займаєтеся. Поцікавтеся у пенсіонерів про їхні вподобання та смаки.

У багатьох будинках престарілих громадян та інших благодійних організаціях не вистачає коштів на придбання речей першої необхідності. Не ухиляйтеся від проблем, надайте посильну допомогу!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.