Пневмонія у літніх людей. Досвід лікування від будинку для людей похилого віку в Києві

Пневмония у пожилых людей. Опыт лечение от дома для престарелых в Киеве 1

У пансіонаті для людей похилого віку панує тільки доброзичлива атмосфера, створені найкращі умови такі як:

 • Комфортне розміщення мешканців;
 • Хороші зони відпочинку;
 • Можливість спілкування та участі в різних заходах.

У пансіонаті для людей похилого віку працює

Тільки висококласний і кваліфікований персонал, який несе цілодобову турботу, любов, увагу і відповідальність. Мешканці вкрай задоволені обслуговуванням і приймають нове обличчя вже в найближчі дні, так як є можливість поспілкуватися один з одним, відвідати різні заходи, виходити на прогулянки. При зверненні в приватний пансіонат для людей похилого віку в місті Київ, ви даруєте своїм рідним безпечну, комфортну і повну чудових емоцій життя.

У приватному будинку для престарілих можна залишатися на різні рядки, в залежності від періоду лікування, догляду за людьми похилого віку. На короткий строк рекомендуються люди які пройшли через хвороби або ж родичі яких зайняті на короткий період. На тривалий час рекомендуємо поселити людей які потребують постійного стороннього догляду, турботи і опіки.

Ще недавно все було неможливо представити, що в будинку для літніх людей можна комфортно і цікаво проводити час, але сучасна реальність така, що люди які вирішуються приїхати до нас дуже задоволені умовами проживання. Саме приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві – найкраще місце для літніх людей, з безліччю достоїнств і прекрасними умовами.

Переваги нашого пансіонату:

 • Професійне лікування;
 • Наявність висококласного обладнання;
 • Можливість проживання на різні періоди (тимчасово, постійно);
 • Правильне і корисне харчування.

Якщо вам потрібен відмінний пансіонат для людей похилого віку, то ми це саме той самий будинок який ви шукали.

Пневмонія у літніх людей є одним з найбільш частих захворювань. Прояви пневмонії складаються з легеневих і позалегеневих симптомів. Її симптоми це: кашель, запальний процес викликає відчуття тяжкості і болю в грудній клітці, задишка, а так само в літньому віці проявляється і лихоманка. Ризик розвитку пневмонії тільки зростає з віком і з цього рекомендується завжди стежити за своїм здоров’ям. При появі перших ознак пневмонії необхідно обстежити свої легені, а лікар вже призначить вам правильне лікування.

Однак у нас в пансіонаті за вами буде цілодобовий догляд, за вами будуть спостерігати кращі працівники будинку престарілих у яких є великий досвід в подібних ситуаціях. Вами буде дотримуватися той режим, який буде зроблений відповідно хвороби. Люди які проходили лікування в нашому будинку для літніх людей відчували велику ступінь, турботи і видужували в найкоротші строки. Хворі на пневмонію у нас дотримувалися постільний режим, спеціальне харчування, а персонал контролював гемодинамічні показників і ступеня дихальної недостатності. Зазвичай лікування літнього хворого займало від 2 до 4 тижнів. Але після хвороби ми рекомендуємо проведення комплексу лікувальних і оздоровчих заходів. Саме це допоможе позбутися від залишкових явищ і привести в порядок здоров’я людини.

Наші переваги в лікуванні:

 • Якісний, постійний догляд;
 • Персональна дієта;
 • Великий досвід;
 • Організація дозвілля і режиму дня.

Якщо у вас є знайомі люди похилого віку, то наш пансіонат для людей похилого віку в місті Київ надасть йому найкращі умови для життя, а його перебування буде проходити з комфортному в люблячої, домашньої і веселою атмосферою. Саме наш будинок престарілих – це точно потрібно сучасним людям похилого віку яким потрібно догляд, лікування та постійна опіка.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.