Чому будинок престарілих, а не доглядальниця?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 404

Рік за роком людина стає старше, мудріше і досвідченіше. Час невідступно йде вперед, воно змінює все: перетворює малюків у юнаків і дівчат, зрілі люди стають літніми. Старість часом підкрадається непомітно, але неминуче. Дорослі діти влаштовують свої життя і далеко не завжди їх шляхи перетинаються із старими батьками, що залишилися на самоті. Складнощі, особисті проблеми, щоденна суєта, свої діти та інші речі стають однією з причин, по яким турбота про рідних і близьких перекладається на плечі інших зовсім сторонніх, але чуйних людей, які не мають сил пройти повз чужого горя. Покинуті старі хочуть лише трохи тепла і трішки уваги. Один дзвінок, ласкавий погляд, добре слово чи суща дрібничка, зроблена своїми руками може стати справжнім подарунком долі для представника іншого покоління, людини, чиє дитинство було обпалене сумними подіями великої країни, того, хто вижив тоді і гине зараз. Душевні рани набагато глибше і залікувати їх непросто, особливо ті, що нанесені до болю улюбленими людьми.

Центр турботи – будинок милосердя – порятунок душі і тіла літньої людини

Коли вікова риса переступає позначку 60, стан здоров’я стрімко погіршується, хвороби стають хронічними, а спілкування в лікувальних установах звичним. Настає день, коли люди похилого або його найближче оточення повинні прийняти рішення – як жити далі: чи йти прародичу в будинок для людей похилого віку, щоб звільнити один одного від взаємних незручностей або залишитися в домашніх умовах і отримувати допомогу від особистої доглядальниці. Таким питанням задаються багато: і самі старики, і їхні діти чи інші родичі. Відповісти на нього можна тільки в тому випадку, якщо ви готові на чесні переговори з самим собою.

 1. Любов до старих батьків ставляться на одну чашу терезів з вашим особистим життям і життям вашої родини. Щоб виконати свій синівський чи дочірній борг і доглядати за своїм батьком або батьками, вам потрібно залишити роботу, яка приносить дохід, і стати домашньою доглядальницею. А що якщо ви – єдиний годувальник у своїй родині. Доведеться відсторонитися від особистих проблем і присвятити себе свої старикам. Це не вихід. Краще від цього нікому не буде. Той, хто здійснює догляд буде злитися, відносини погіршаться, своя сім’я буде під загрозою розпаду. Потрібно шукати інше рішення.
 2. Можна найняти приватну доглядальницю для близьких, які потребують постійного стороннього догляду. Реальний варіант при наявності достатнього рівня матеріального забезпечення та відповідну людину, що має досвід у такій справі і гідно виконують його. Процедура пошуку може затягнутися на місяці, а допомога потрібна зараз.
 3. Ідеальним і практичним варіантом в ситуації, що склалася стане оформлення в будинок престарілих санаторного типу. Це спеціалізований пансіонат, де будь-яка людина пенсійного віку може знаходитися необмежений час і комфортно почувати себе в умовах максимально наближеним до домашніх. Вибираючи платне соціальна установа ви опиняєтеся у виграші за всіма статтями, центр забезпечить вашим рідним:
 • системний догляд і щоденний моніторинг стану здоров’я;
 • професійне медичне обслуговування;
 • збалансоване і режимне харчування;
 • персональний підхід до кожного підопічного;
 • щоденне соціально – досуговое супровід.

Важливою умовою є наявність встановленого розміру офіційно обґрунтованої оплати за надані послуги. Наша турбота зробить так, що старість буде завжди в радість.

Геронтологічний пансіонат – початок чудової життя для старшого покоління, де команда різнопрофільних фахівців забезпечує кожного клієнта всім життєво необхідним, створює умови для активного довголіття, підтримки життєвого тонусу а також сприяє розвитку особистості літньої людини.

«Турбота» – щасливим життям поділися-ка. Руку простягни і її візьми.

Переваги в «Турботі»

 1. Прийом до будинку для людей похилого віку також доступний громадянам з обмеженими можливостями здоров’я.
 2. Відвідувач має право вибору відповідно до Ваших вподобань умов його проживання в номерах різного класу і чисельності.
 3. В установі дотримуються санітарно – гігієнічні норми відповідають державним стандартам.
 4. За станом здоров’я призначається відновлює терапія з комплексом реабілітаційних заходів і послуг лікаря-реабілітолога.
 5. Пацієнтам надається консультативна допомога практикуючого психолога.
 6. Соціальний центр робить інші заходи індивідуального характеру, спрямовані на поліпшення життя кожного клієнта.

Життя як відпочинок

Двері пансіонату “Турбота” відкриті для всіх і кожного. Є бажання пожити немов у казці? Милості до нас. Ваша казка може тривати все життя. У важкій ситуації тут завжди прийдуть на допомогу, сприятимуть в пошуку рішення. У «Турботі» можна просто відпочити навіть у тому випадку, якщо вам пощастило бути бадьорим і здоровим. Вузькопрофільні фахівці, що працюють в пансіонаті, проведуть профілактичні заходи для запобігання тих чи інших захворювань, дадуть рекомендації.

Активне проведення часу – одна з головних складових успіху. З проживають регулярно проводяться заходи інтелектуально-розважального характеру. Це вікторини, ігри, спортивні програми. Нудно не буває!

Приїжджайте – переконайтеся! Відчуйте нашу «Турботу»!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.