Чому людям похилого віку в будинку для літніх людей краще, ніж в своєму

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 335

Будинки для людей похилого віку – державні, або приватні установи для постійного проживання людей старшого віку, які опинилися без підтримки, або потребують певного медичного нагляду. У пансіонатах проживання здійснюється тільки на добровільній основі.

У своєму будинку добре, але бувають ситуації, коли краще вибрати пансіонат для людей похилого.

Причини переїзду

 1. Самотність.
 2. Соціальна непотрібність.
 3. Бажання жити «для себе».
 4. Проблеми зі здоров’ям.
 5. Необхідність постійної допомоги та догляду.

Упереджене ставлення суспільства до подібних організаціям дезорієнтує людей, яким подібні послуги необхідні. Після виходу на пенсію настає абсолютно новий період в житті, коли громадські обов’язки відходять на задній план, діти виростають і можна впритул зайнятися собою. Але для повноцінного життя потрібні хороші умови, що розуміє оточення … А що ж робити тим, хто втратив близьких? Не всім пощастило жити однією дружною сім’єю, коли молодшому поколінню вистачає сил, часу і бажання піклуватися про своїх старих.

Відхід з сім’ї в будинок для людей похилого віку

У будинках для людей похилого віку самотні люди будуть себе відчувати потрібними, їх оточують так необхідної їм турботою. Крім того група людей одного віку не дасть нудьгувати, буде можливість завести друзів, стати знову соціально значущим. Внутрішньоорганізаційні справи діляться між членами колективу. Часто трапляється, коли без сімейні люди знаходять нову любов саме в санаторії.

Прекрасно себе почувають в нашому будинку відпочинку і ті, чиїм дітям колись, або не хочеться возитися зі своїми батьками. Хоча часто саме батьки стають ініціаторами переїзду, щоб не бути тягарем, або просто для того, щоб дозволити собі життя без особливих обов’язків. Адже вдома внуки, з якими раз у раз треба сидіти, а за ними око та око і на власні справи часу не залишається. У будинку відпочинку кожен може займатися тим, чим він побажає. Вибір дозвілля дуже великий – проводяться різні розважальні заходи, діє кінозал, зал для настільних ігор, бібліотека і необмежена можливість прогулянок по мальовничих куточках паркової зони санаторію.

Здоров’я підводить: медичний догляд в будинку для людей похилого віку"Дом

Будинок для пенсіонерів. Але сама нагальна проблема, з якою часто сім’я впоратися просто не в силах – це здоров’я. З роками наш організм зношується, і деякі люди вимагають постійного спеціалізованого медичного догляду. Пансіонат «Турбота» оснащений якісним медичним обладнанням та штатом досвідчених медсестер і лікарів. Спостереження за станом проживають ведеться цілодобово, що, при необхідності, забезпечує своєчасну допомогу. У своєму будинку таких умов чи не створити, а ризикувати життям близької людини занадто безвідповідально. Для малорухомих клієнтів забезпечений багатофункціональний опціон – регульовані ліжка, спеціальні столики, крісла-каталки і інше.

Також для зручного і комфортного життя пенсіонерів постійно діє відмінна кухня, на якій реалізується спостереження за якістю і збалансованістю раціону. Проводиться щотижневий контроль здоров’я підопічних. А якщо комусь хочеться купити собі щось неординарне, то в будь-який час кожен може виїхати в магазин, без нагляду, обмеження, якого контролю. У нашому будинку-санаторії для людей похилого віку широкий спектр послуг та ресурсів для людей, чий вік обмежив їх можливості для повноцінної самостійного життя.

Психологи центру завжди готові прийти на допомогу в складних обставинах, щоб разом розібратися в ситуації, що проблеми, надати підтримку при втраті, зміні способу життя або іншої складної ситуації.

Підведемо підсумки

 1. У пансіонаті ведеться постійний контроль стану здоров’я підопічних.
 2. Професійний медперсонал завжди прийде на допомогу.
 3. Враховуються побажання клієнта і властивості характеру для забезпечення комфортного життя.
 4. Психологічна служба проводить корекційну роботу для подолання життєвих криз.
 5. Харчування здійснюється за розкладом, раціон збалансований, а це допомагає уникнути зайвих проблем.
 6. Для людей з обмеженими можливостями здоров’я існують всі необхідні умови.
 7. Фахівці пансіонату з відкритим серцем піклуються про протегованих і постійно готові дати необхідне всім і завжди розуміння, турботу і спеціалізований догляд.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.