Підгузки для дорослих, які ми використовуємо в наших приватних будинках для людей похилого віку в Україні

Подгузники для взрослых, которые мы используем в наших частных домах для престарелых в Украине 1

Підгузки для дорослих людей є одноразовим засобом особистої гігієни, без використання яких в будинках для людей похилого віку просто неможливо обійтися. Переважна більшість людей похилого віку не сприймає використання підгузників для дорослих всерйоз. Проте їх використовують абсолютно всі приватні будинки престарілих в Україні і зокрема будинок престарілих «Турбота».

Ситуації, коли застосування підгузників для дорослих є необхідним

У будинку для літніх людей «Турбота» підгузники для дорослих використовуються при наступних ситуаціях:

 1. Наявність у постояльців будинку престарілих «Турбота» різного роду захворювань малого таза, які призводять до нетримання у них калових мас, а також нетримання сечі;
 2. Наявність у постояльців будинку престарілих «Турбота» різного роду травм, які змушують їх вести нерухомий спосіб життя. До таких захворювань належать, зокрема, інсульти, інфаркти, а також травми хребта;
 3. М’язова слабкість постояльців будинку престарілих «Турбота», через яку вони не можуть контролювати процес виділення зі свого організму сечі, а також калових мас;
 4. Наявність у постояльців будинку престарілих «Турбота» різного роду психічних захворювань, при яких вони не в змозі обслуговувати себе самостійно, а також контролювати процес здійснення природних потреб свого організму. КА таких захворювань належить зокрема сенільний психоз.

Основні різновиди підгузників для дорослих, які використовують будинку престарілих в Україні

Підгузки для дорослих, які використовуються в будинку для літніх людей «Турбота», можуть бути класифіковані за такими параметрами:

 • Тип кріплення на тілі;
 • Ступінь поглинання вологи;
 • Окружність стегон пацієнта;
 • Окружність талії пацієнта;
 • Матеріал, з якого виготовляється зовнішній шар підгузника.

За типом кріплення на тілі, підгузники для дорослих, які використовуються в будинку для літніх людей «Турбота» підрозділяються на підгузники для дорослих на липучках і підгузники для дорослих, зроблені у вигляді трусів. Останні призначаються для тих постояльців будинку престарілих «Турбота», які ведуть рухливий спосіб життя. У всіх же інших випадках застосовуються підгузники для дорослих на липучках.

По окружності талії пацієнта, а також по колу стегон пацієнта підгузники для дорослих, які використовуються в будинку для літніх людей «Турбота» поділяються на такі різновиди:

 1. Дуже великі підгузники для дорослих (понад сто тридцять сантиметрів в окружності;
 2. Великі підгузники для дорослих (від ста сантиметрів до ста тридцяти сантиметрів в окружності);
 3. Середні підгузники для дорослих (від сімдесяти п’яти сантиметрів до ста сантиметрів в окружності);
 4. Маленькі підгузники для дорослих (від п’ятдесяти п’яти сантиметрів до сімдесяти п’яти сантиметрів в окружності);
 5. Дуже маленькі підгузники для дорослих (від сорока сантиметрів до п’ятдесяти п’яти сантиметрів в діаметрі).

За ступенем поглинання влаг і, підгузники для дорослих, які використовуються в будинку для літніх людей «Турбота» підрозділяються на підгузники з дуже високою, високої, підвищеної, а також звичайної ступенем вбирання вологи.

За матеріалом верхнього шару, підгузників для дорослих, які використовуються в будинку для літніх людей «Турбота» підрозділяються дихаючі і не дихаючі.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.