Підйомні пристрої в нашому будинку для людей похилого віку в Одесі

Средства по уходу за больными и пожилыми людьми в нашем доме для престарелых в Одессе 3

Історія будинків для людей похилого віку та інвалідів йде в стародавні часи. На Русі будинку для літніх і немічних існували під патронажем Церкви. Одна з найголовніших заповідей Всевишнього – християнське ставлення до людей похилого віку. На волонтерських засадах в богодільнях люди з милосердним працьовитістю доглядали за безпорадними людьми.

За радянських часів були створені кілька видів спеціалізованих установ на державній основі по догляду за одинокими та хворими людьми похилого віку. Не секрет, пенсіонери в державні будинки для людей похилого віку очікують своєї черги довго, і фінансування цих установ бажає кращого.

Поява сучасних приватних будинків для літніх людей з комфортними умовами та кваліфіковану допомогу стали гідною альтернативою державним установам.

Будинок пристарілих в Одесі

Головна мета нашого пансіонату для літніх і інвалідів – це організація комфортних умов і забезпечення всіх засобів для людей, які втратили самостійність пересуватися. Наш затишний приватний будинок престарілих Одеса обладнаний відповідно до вимог Сніпа 2.08.02- 89 для перебування в ньому людей з ураженням опорно-рухового апарату. Спеціальне сучасне обладнання допомагає полегшити життя хворого, який не може самостійно пересуватися. Це – сучасні вертикальні підйомні платформи для інвалідів-візочників з простою системою управління.

Для маломобільних людей в нашому пансіонаті організовані похилі підйомні платформи уздовж сходових маршів і ступенькоходи, які максимально знижують фізичні навантаження при переміщенні. Вони зручні в експлуатації і абсолютно безпечні. До роботи з ними допускаються тільки спеціально навчені співробітники.

Для людей з обмеженою опорно-руховою системою ми надаємо многофукнціональние інвалідні коляски з урахуванням всіх параметрів для зручності хворого.

Лежачий хворий проводить у ліжку весь час. Для нього дуже важливо, наскільки він комфортно відчуває себе в ліжку. У нашому пансіонаті людям, які позбавлені радості рухатися, ми надаємо медичні спеціальні ліжка. Це основне пристосування, яке може урізноманітнити положення лежачого хворого. Така ліжко дозволяє вибрати кут нахилу його ложа, а також головний і ножний секцій.

Для посильної допомоги лежачому ми облаштовуємо конструкції над ліжком хворого, за допомогою якої хворий активізує свої рухи: підняття верхньої частини тіла. Інвалід може частково обслуговувати себе. Але найважливіше значення цієї рами для лежачих хворих – він може займатися фізичними вправами, які йому життєво важливі для профілактики. Така рама називається ортопедичної дугою, і вона є тренажером для лежачого хворого, щоб уникнути пролежнів, для стимулювання безперебійної роботи кишечника, витяжки скелета.

Люди з обмеженими можливостями стикаються з повсякденними проблемами протягом дня, суть яких – пересування. Починаючи з ранкового підйому з ліжка, водних процедур, туалету і протягом цілого дня, інвалід самостійно не може здійснювати фізичні дії. Пансіонат для престарілих Одеса “Турбота” підготував професійних співробітників, щоб полегшувати життя маломобільних людям щодня.

Ванні кімнати і туалети нашого пансіонату оснащені сучасними конструкціями, щоб полегшити страждання хворого: переносні пристрої, щоб переміщати хворого; відкидні і переносні стільчики для ванн; поручні; пристосування для ванн, що полегшує обслуговування хворого. Ці пристрої призначені для сидячих, а також і лежать інвалідів. Вони істотно полегшують життя малобільному людині.

Жодна людина не знає наскільки глибока його буде старість. Якщо ви думаєте про гідну старість своїх близьких і їх комфортних умовах з теплом і увагою, звертайтеся до нас. Будинок пристарілих в Одесі завжди вам радий.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.