Корисні особливості платних пансіонатів для літніх людей

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 402

Стрімко летить час. Непомітно підростають діти, старіють наші батьки. Зовсім недавно вони були молодими, виховували нас, підтримували в усьому, допомагали, чим могли. Прийшов час, коли ми повинні забезпечити їм комфортні умови для повноцінного життя на схилі літ. Подбати про їхнє здоров’я. Іноді це під силу тільки фахівцям.

Пансіонат для престарілих людей «Турбота»

У всьому цивілізованому світі людей похилого віку поміщають в спеціалізовані заклади, де про них піклуються професійні фахівці, надаючи всі можливості для щасливого і безтурботного старості.

І в нашій країні є пансіонати, де робота з людьми похилого віку будується за європейськими стандартами. Пансіонат для пенсіонерів так і називається «Турбота». Це елітний будинок відпочинку, де живуть люди, які заслуговують на повагу і потребують опіки. Тут надані всі умови для гідної старості. Медичне обслуговування, дієтичне харчування, організація дозвілля. Будинок відпочинку знаходиться в мальовничому місці, де свіже повітря, доглянута територія, зручні прогулянкові доріжки.

Пансіон для літніх людей

До послуг пенсіонерів тут надається повний пансіон:

  • комфортне проживання від 1 до 4 осіб в кімнаті;
  • повноцінне дієтичне харчування;
  • регулярна якісна прибирання, прання;
  • необхідна допомога в гігієнічних процедурах;
  • медичне обслуговування;
  • Реагування на потреби мешканців 24/7;
  • Реабілітація після травм і важких захворювань;
  • догляд доглядальниці при необхідності;
  • психологічна підтримка.

Пансіонат для пенсіонерів – правильний вибір

Наші рідні на схилі років потребують турботи, уваги, догляду. На жаль, ми не завжди маємо таку можливість. Повсякденні клопоти, зайнятість на роботі, виховання дітей поглинають весь час. Настають вихідні, і вони вже розплановані. Хочеться зустрітися з друзями, приділити більше часу сім’ї, подбати про себе. Настає відпустку – потрібно оздоровити дітей, та й самим відпочити від постійної метушні.

Але поряд з нами літні батьки. Як би ми їх не любили, як би не дбали про них, повноцінного догляду надати для них ми не в силах. Особливо якщо людина малорухливий або лежачий. Ось для того і існують платні пансіонати для людей похилого віку.

Пансіонат «Турбота» здійснює повноцінний догляд за людьми похилого віку. Кому ж довірити рідних, якщо не професіоналам. Щоб це не було стресом для пенсіонера, в пансіонаті розроблена система адаптації. Він може бути поміщений сюди тимчасово, щоб відчути приємну доброзичливу обстановку, поспілкуватися з однолітками, відчути щиру участь і турботу персоналу. Насолодитися природою, послухати спів птахів, погуляти по доглянутої території.

Тут вони перебувають під наглядом кваліфікованого медперсоналу. Всі обстеження, лікування, виконання приписів лікарів здійснюється професійно і на високому рівні.

Збалансоване харчування контролюється дієтологами.

Надійний догляд за лежачими хворими

Особлива увага в пансіонаті приділяється лежачим хворим. Пансіонат для людей похилого віку має всі необхідні пристосування. Ліжка з регулюванням головної секції, приліжкові тумбочки, крісла-каталки. Для такого догляду необхідні певні навички. У домашній обстановці не завжди це можливо. Такий хворий потребує цілодобового спостереження і виконання лікувальних процедур кваліфікованими фахівцями. Лікарську допомогу надають медичні працівники, а гігієнічні процедури проводить досвідчена доглядальниця.

Дозвілля на будь-який смак

Як часто, маючи велику родину, люди похилого віку відчувають себе самотніми. У всіх свої турботи, свої справи. Найбільш уважні і люблячі близькі не замінять повноцінного спілкування з однолітками. Як важливо для літніх людей, щоб їх вислухали, не поспішаючи, які не запізнюючись кудись. Їм приємно спілкування з представниками їхнього покоління. Є що згадати, про що посперечатися. Обговорити сучасні звичаї з їх точки зору.

Співробітниками пансіонату зроблено все, щоб їх підопічні відчували тут себе як вдома. Проводяться цікаві розваги, свята, влаштовуються концерти, відзначаються дні народження. Тут можна провести час на свій розсуд. Хтось любить тиху бесіду за чашкою чаю, прогулянки на свіжому повітрі. Хтось – галасливі веселі ігри та змагання. Інші вважають за краще інтелектуальні ігри. Для активних пенсіонерів проводяться: ранкова гімнастика, спортивні ігри, змагання, фітнес.

Термін проживання в пансіонаті

Пансіонат для людей похилого віку приймає на будь-який термін. Якщо ви їдете у відпустку або ваш щільний графік не дозволяє приділяти час старикам, ви можете на будь-який період залишити їх тут. Вони будуть під наглядом. Прекрасно проведуть дозвілля, поспілкуються, знайдуть собі друзів. Ви в повній мірі можете насолоджуватися відпочинком, або зануритися в роботу, знаючи, що ваші близькі в надійних руках. А якщо вашим рідним комфортно тут, вони можуть жити багато років або залишитися назавжди.

Можна скористатися послугами приватного пансіонату під час реабілітації після перенесеного інсульту, або іншого захворювання, що вимагає довгого відновлення. Їм будуть надані всі необхідні медичні послуги, спрямовані на оздоровлення. Вони будуть оточені турботою та увагою кваліфікованого медичного персоналу цілодобово.

Умови проживання

Живуть тут підопічні в світлих затишних кімнатах, які розрізняються по категорії номера і видам харчування. Пансіонат для престарілих надає наступні умови проживання:

Економ-клас: 4 людини в кімнаті, стандартне харчування, догляд за вимогою;

Стандарт: 4 людини в кімнаті, стандартне харчування, уважний догляд;

Напівлюкс: 2 людини в кімнаті, покращене харчування, прикріплена медсестра;

Люкс: 1 2 людини в кімнаті, VIP-харчування, прикріплена медсестра 24/7.

Платні пансіонати для людей похилого віку створюють всі умови для повноцінної комфортного життя літніх людей. Приватний пансіонат для людей похилого віку «Турбота» забезпечить гідну старість вашим батькам. Вони комфортно почуватимуться в суспільстві однолітків і в оточенні уважного і дбайливого персоналу. При зустрічах ви порадієте, побачивши своїх рідних веселими і щасливими.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.