Допомога в догляді за людьми похилого в обмін за дарчу на квартиру

Подгузники для взрослых, которые мы используем в наших частных домах для престарелых в Украине 9

Людям похилого віку нерідко потрібна як терапія, так і сімейна турбота, допомога в моральному і фізіологічному аспекті, елементарне спілкування. Родичі не завжди в силах безперервно забезпечити комфортні умови, оточити турботою. Брак спілкування – це і самотність літніх людей, і негативний вплив на самопочуття, і психоемоційна нестабільність людини.

Але необхідно пам’ятати, що безвихідних ситуацій не буває. Якщо варіант постійного догляду за родичем відсутня, або літня людина самотній, варто звернутися в будинок для людей похилого віку в Дніпропетровську. Існує кілька варіантів форми оплати проживання в приватному будинку для літніх людей. Один із способів відмовитися від щомісячної оплати проживання – це передача прав власності на житлоплощу в обмін на довічне проживання в будинку для літніх людей.

Порядок реєстрації договору довічного проживання

Пенсіонер має право отримати можливість проживання в пансіонаті в обмін на житло. В такому випадку, на підставі укладеної угоди складають дарчу, де майно людини передається на користь пансіонату, як плата за проживання. А установа в свою чергу зобов’язується довічно забезпечити людини:

 1. кваліфікованим лікуванням та доглядом фахівцями;
 2. повноцінним харчуванням;
 3. спілкуванням з людьми;
 4. уважним ставленням персоналу;
 5. комплексним косметичним доглядом і особистою гігієною з урахуванням вікових змін;
 6. захоплюючим дозвіллям і відпочинком.

На противагу державним установам приватні пансіонати для людей похилого віку:

 • нададуть допомогу в оформленні документів;
 • порядок оформлення на постійне проживання набагато простіше;
 • якісний рівень життя і лікування;
 • високий рівень професійної кваліфікації персоналу.

У нашій країні неоднозначно ставляться до дарчим на житло в обмін за постійний догляд. Світ повниться чутками про не сумлінному ставленні однієї зі сторін, що уклали угоду. Люди, які вирішили звернутися за допомогою до інших фізичних осіб, не можуть бути застраховані від витівок шахраїв. Так деякі старі були обмануті і виявилися покинутими на вулиці. Тому оптимальний варіант – це приватний будинок для людей похилого віку в Дніпропетровську. Тут людина не буде мішенню “чорних ріелторів” і іншого роду шахраїв. Перед приїздом на місце будинок можна особисто переконатися в умовах проживання.

Саме ключове те, що пенсіонер не стане перебувати на самоті, постійне коло спілкування поліпшить настрій. Дозвілля по інтересам і прогулянки на свіжому повітрі не дозволять занудьгувати на новому місці.

Догляд за літніми людьми в приватному пансіонаті міста Дніпропетровськ можна охарактеризувати наступними відгуками постояльців і їх родичів:

 1. просторі, світлі і чисті кімнати;
 2. велика територія, яка висвітлюється в нічний час;
 3. привітний і дружелюбний колектив;
 4. смачна кухня “по-домашньому”;
 5. гранична увага до чистоти та особистої гігієни постояльців;
 6. гра в настільні ігри, перегляд цікавих наукових програм і документальних фільмів, прогулянки по території;
 7. гарний настрій, спокійний приємне проживання і спілкування з людьми.

Приватний пансіонат для людей похилого віку – це не лікарня, а турбота про рідних і близьких. Комфортне місце проживання, в якому нададуть своєчасну кваліфіковану допомогу. Літня людина перестане відчувати себе покинутим на узбіччі життя, отримає гідну старість, на яку заслуговує. Життя в будинку для літніх людей – це затишна обстановка, захоплююче дозвілля і доброзичлива компанія.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.