Порядок оформлення в будинок для людей похилого віку

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 353

Багато літніх людей неодноразово задають питання, «Де ж їм провести старість?». Існує два варіанти: біля родичів, які можуть за ними доглядати або в пансіонаті для людей похилого віку. У деяких людей похилого віку немає родичів, коли їм не обходимо відхід не на кого покластися, а соціальні працівники не можуть цілодобово знаходиться з ними. Варіант з наймом доглядальниці теж скрутний через брак грошей на такі дорогі послуги.

Оформлення в будинок для людей похилого віку можливий тільки, якщо вони самотні. Так само в пансіонати можуть потрапити інваліди. У таких випадках, навіть якщо у них є діти, вони можуть звернутися до соціальної служби, зібрати і надати необхідні документи, що підтверджують їх непрацездатність.

Досить просто знайти будинок для людей похилого віку, а ось потрапити це питання не з легких. Пройшовши через можливі соціальні служби вам потрібно буде написати заяву, зібрати великий пакет документів і тільки потім можливо соцзабез видасть спеціальну путівку. До того ж не факт, що в потрібний для Вас час буде вільне місце.

Загалом, необхідна величезна пакет довідок з яким самотньому старій людині складно впоратися можна сказати навіть не можливо.

Але все це в основному відноситься до державних будинкам престарілих, так як в приватних все набагато простіше і до того ж туди може потрапити будь-яка людина пенсійного віку.

Є і пенсіонери які побоюються таких місць, так як вони в силу стереотипу не впевнені в тому що вони отримають той догляд і турботу яку отримують вдома.

Але ми зможемо їх в цьому переконати і це не складає великих труднощів.

Пансіонат для людей похилого віку «Турбота» одне з найкращих місць в Україні, де готові допомогти і подбає про Ваших рідних і близьких пенсійного віку. Філії знаходяться в найбільших містах країни. Таких як Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Львів.

Пансіонат надає ряд послуг:

 • комфортні умови проживання (чиста кімната, завжди свіжа постільна білизна, зручне ліжко, побутова техніка і т.д.)

Постояльці розміщуються в комфортабельних кімнатах по одному або кілька осіб. При необхідності є спеціалізовані ліжка з тривожними кнопками. Щодня проводиться прибирання.

 • літня людина перебуває під наглядом;

В обов’язки персоналу входить цілодобовий догляд за клієнтами пансіону. Надавати всю необхідну допомогу (харчування, купання, пересування)

 • є цілодобова медична допомога, охорона;
 • особливе харчування, прання білизни та одягу, догляд;

Харчування п’ятиразове, збалансоване і підібрано для кожного мешканця індивідуально в залежності від стану здоров’я. Працюють професійні кухарі.

 • свіже повітря, різноманітні заняття.

Адже природа, спілкування з однолітками і хороший догляд не те чи про що мріє кожен на старості років ?!

Як оформити літньої людини в будинок престарілих?

Оформити людини у віці до пансіонату не займає багато часу і зусиль, як для родичів так і для самих літніх людей.

Оформление в дом престарелыхОформлення в будинок пристарілих. Для того щоб стати постояльцем головне бажання і готовність витратити певну суму грошей. При чому одним з переваг є, то що не потрібно чекати черги для звільнення місця.

«Здати в будинок для людей похилого віку» фраза яка наводить страх на пенсіонерів, але зараз така кількість значно зменшується. До того ж в західних країнах не вважається «ганебним», багато хто вважає це нормою і проведення спокійної старості в оточенні однолітків.

Часто умови в пансіонаті краще ніж вдома, для догляду за літніми людьми, особливо інвалідами і людьми, яким необхідна медична допомога.

Вони розуміють, що це санаторій, в якому можна отримати необхідний для них догляд та реабілітацію.

Щоб визначити свою близьку людину в пансіонат, слід виконати кілька нескладних операцій.

Порядок оформлення в будинок для людей похилого віку приватного типу:

Для початку потрібно зв’язатися з адміністрацією пансіонату, розповісти про новий постояльця, його фізичний стан і вік. Для того щоб співробітники визначили, всі потреби і потреби людини. За бажанням і станом клієнта, від пансіонату можна викликати лікаря для попереднього огляду, який допоможе з’ясувати переваги для подальшого його визначення.

Після того, як сторони прийдуть до попередньої домовленості про необхідні послуги та їх вартість, можна обумовити про доставку постояльця в пансіонат або це можна зробити самостійно в обумовлені терміни. Зібрати пакет необхідних документів.

Документи необхідні для вступу:

 1. Копія паспорта (1 ст. Де фотографія, 2 ст де вказано рік і ким виданий документ і 11 ст. Прописка);

Копія паспорта повинна бути не тільки літньої людини, що прямує в пансіонат, а й родичів або опікунів, які будуть оплачувати перебування (так само 1 ст. Де фотографія, 2 ст де вказано рік і ким виданий документ і 11 ст. Прописка);

 1. Медичну карту або виписка з історії хвороби;
 2. Довідку від дерматолога-венеролога про відсутність венеричних і шкірних захворювань;
 3. Флюорографію, термін давності якої повинен бути не більше року.

До всього перерахованого необхідно прикріпити аналізи:

загальний аналіз крові та аналіз на інфекційні захворювання (гепатит, інфекції передаються статевим шляхом та ін.).
Всі необхідні аналізи і медогляд можна пройти в лікарні за місцем прописки або в будь-якій приватній клініці на Ваш розсуд.

На період заселення, людина який надав всі необхідні документи, повинен мати при собі:

 • засоби особистої гігієни (рідке мило, зубна паста та щітка, ополіскувач для порожнини рота, мочалка, шампунь, гель для душу);
 • особисті речі (одяг по сезону, змінне взуття і все інше за бажанням).

Оформлення людини в пансіонат для людей похилого віку, не займає багато часу, сил і не завдасть Вам і Вашим близьким клопоту. Зробіть краще для близької Вам людини, і ви побачите наскільки правильним стало ваше рішення.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.