Наслідки неправильного харчування в літньому віці

Правильне харчування не тільки подовжує життя, але і зменшує швидкість старіння організму. Включення правильних продуктів в раціон є вакциною для позбавлення від багатьох хвороб, а також дозволяє уникнути придбання дорогої косметики і хірургічне втручання. Дієта не тільки дозволяє уникнути наслідки вживання шкідливих продуктів, але і підняти рівень вашого здоров’я. Незалежно від мети, для якої правильне харчування стало центром вашого увагу, існує 5 помилок, які призводять до швидкого старіння організму, зносу внутрішніх органів і появи хвороб в старості:

  1. Нестача вітамінів і мінеральних речовин. В першу чергу, слід зробити акцент на продукти, які містять в своєму складі вітамін В12. Вітамін міститься в продуктах тваринного походження (м’ясо, риба, курка, яйця, молоко). Вітамін сприяє підвищенню швидкості метаболізму, розщеплення ненасичених жирів, підвищення сили і витривалості, а також додачу еластичність шкірі. Якщо немає можливості мати в своєму раціоні м’ясної продукт або ви вегетаріанець, то завжди можна придбати В12 у вигляді добавки.
  2. Недолік марганцю і міді. Ці мінерали відповідають за цілісність зв’язок і суглобів, забезпечуючи їм гнучкість і еластичність. Недолік мінералів характерний постійним хрестом і проблемами з суглобами. Постійне вживання цих мінералів дозволить не тільки забути про больові відчуття в коліні або спині, а також здійснювати вправи на розтяжку без ймовірності отримання травми.
  3. Провали в пам’яті і короткочасна скрутна реакції сприйняття і відсутність реакції супроводжується недоліком корисних омега 3 жирів. Цей вітамін є основоположним компонентом для нормального функціонування головного мозку, а також до поліпшення стану пам’яті.
  4. Вживання фасованої продукції передбачає потрапляння в організм несвіжої продукції і навмисне вживання токсинів. Фасовані продукти часто використовуються для тривалого збереження товарного вигляду продуктів і продовження терміну придатності. Таким продукти програють за наявністю поживних речовин у своєму складі цельноорганіческой продукції. Під час готування слід віддавати перевагу продуктам, якість яке ви буквально «відчули на дотик». У разі частого вживання фасованої продукції людина ризикує «познайомитися» з підвищеним кров’яним тиском, запорами, блювотними позивами.
  5. Вживання в раціон харчування крохмалисту їжу. До складу кондитерських виробів, випічки, хліба, макаронних виробів входить крохмаль, який надає негативний вплив на організм. При попаданні в організм, крохмаль перетворюється в слиз, за ​​рахунок чого йде ускладнення на дихальну систему, постійний нежить і збільшення власної ваги і накопичення зайвої води в організмі. Також крохмаль засмічує пори шкіри, за рахунок чого швидкість старіння шкіри збільшується.

Багато людей нехтують правилами вибору продуктів і правильної готування, що надає істотну шкоду на організм. Люди похилого віку вимагають особливого догляду, який надає недорогий будинок престарілих в Києві. Наш будинок надає комплекс оздоровчих послуг, які дозволяють не тільки поліпшити стан здоров’я, але і зробити її більш насиченою і радісною. Адже якщо є здоров’я, то будуть і можливості. Будинок пристарілих в Києві надає допомогу за доглядом пацієнтам будь-якого типу та рівня складності. Незалежно від звичок, способу життя, стану здоров’я, пацієнт залишиться задоволений послугами, які надає будинок престарілих в київській області.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.