Післяопераційний догляд за людьми похилого віку в будинку для літніх людей “Турбота”

Наш приватний будинок престарілих в Києві «Турбота» надає післяопераційний догляд за людьми похилого віку. Турбота про людину в післяопераційному періоді, і умови, в яких він знаходиться, є важливою запорукою подальшого одужання. Відновлення здоров’я після операції в літньому віці і повернення до звичайного життя вимагають не малих зусиль. Чим якісніше буде здійснений догляд, тим швидше літня людина зможе повернутися в сім’ю і вести звичайне повсякденне життя. Будинок пристарілих знаходиться в Києві і доступний для літніх людей з Київської області.

Що включає в себе післяопераційний догляд в будинку для людей похилого віку?

 • Постійний догляд за людьми похилого віку в м.Київ;
 • Гігієнічні заходи;
 • Профілактика ускладнень;
 • Реабілітаційні заходи.

При догляді за людьми похилого віку, які перебувають в післяопераційному періоді, важливо враховувати вікові особливості, а саме:

 • Наявність великої кількості супутніх і хронічних захворювань;
 • Вікові зміни метаболізму, що відбивається і на прийомі лікарських препаратів – необхідне коригування дозування;
 • Попередження ускладнень;
 • Вікові зміни в усіх органах і системах.

Найбільш грізні ускладнення післяопераційного періоду у хворих похилого та старечого віку – це ускладнення з боку дихальної системи, а саме легких. Для попередження таких ускладнень необхідно щоб верхня частина тіла в положенні лежачи завжди була піднята, також необхідно раннє повертання хворого, і спеціальна гімнастика, яка забезпечить хорошу вентиляцію легенів. Наш персонал забезпечує проведення всього комплексу заходів, а спеціальні ліжка дозволяють перебувати хворому в правильному положенні. Наявність даних особливостей може істотно ускладнити догляд за літньою людиною в післяопераційному періоді. Саме тому так важливо довірити цю функцію досвідченому освіченій фахівця, який зможе здійснити догляд якісно і повноцінно, і помітити найменші зміни в стані літньої людини. Наш персонал має високу кваліфікацію, має досвід роботи з людьми похилого віку в післяопераційному періоді і постійно розробляє і удосконалює програми догляду. Чому варто замінити лікарняну палату на приватний будинок престарілих? Те, в яких умовах знаходиться літній пацієнт в післяопераційному періоді, повністю визначає швидкість одужання. Лікарняна палата, незручні меблі, несмачна їжа, важка психологічна обстановка навколо не сприяють швидкому одужанню пацієнта. Перебуваючи в нашому будинку для літніх людей, літній пацієнт відчуває себе як вдома. Привітний і доброзичливий персонал буде уважний до всіх побажань і надасть прийом з турботою і любов’ю.

Переваги нашого будинку престарілих.

 • У нас є спеціальне обладнання для людей з обмеженими здібностями до пересування, спеціальні регулюються ліжка, зручні крісла-каталки, які функціональні в своєму застосуванні і полегшать пересування літній людині;
 • Дієта для постояльців підбирається з урахуванням наявних захворювань, збалансоване 5-ти разове харчування;
 • Наш будинок престарілих будувався спеціально для літніх людей: скрізь є поручні і пандуси;
 • Екологічно чиста обстановка;
 • Ідеальні умови для лежачих пацієнтів в післяопераційному періоді, які не можуть здійснювати самостійний догляд за собою;
 • Комфортабельні номери зі зручними меблями і окремим санвузлів.

Довіривши післяопераційний догляд за літнім родичем дому престарілих «« Турбота », ви будете спокійні, адже наша головна задача – це здоров’я і комфорт постояльців.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.