Допомога по догляду за людьми похилого віку

Пособие по уходу за престарелыми 2

Як би ми не мріяли про вічну молодість, все ж старість наздоганяє всіх і головним завданням є те, як зробити цю старість приємною і продуманою. Ми пропонуємо для вас, або ваших батьків прекрасний будинок Турботи, який стане другим будинком.

Існують в житті такі ситуації, коли без сторонньої допомоги не впорається. Коли від вас відвернулися діти, ще й виникли проблеми зі здоров’ям, залишається сподіватися тільки на державу. Ми хочемо розповісти, в яких випадках вам буде надана державна допомога:

  • якщо у вас є група інвалідності, по якій ви не можете потурбуватися про себе, в такому випадку вам призначається допомога, а опікуну за це виплачується допомога;
  • якщо у вас немає інвалідності, але слабке фізичне здоров’я в такому випадку так само надається державна допомога;
  • і останнє, посібник можуть отримати ваші діти, якщо оформлять спеціальні документи і погодяться на турботу про вас.

Але якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям, або ви вийшли вже на пенсію, радимо звернутися в наш пансіонат для людей похилого віку. У нашому пансіонаті завжди тільки гарний настрій, затишок, душевна теплота і турбота. У нас працюють тільки найкращі фахівці, які відбираються ретельно протягом довгого часу і завжди нададуть тільки кращі умови. Тут пенсіонер відчуває себе по-справжньому «живим», відчуття, що життя починається знову і все ще так можливо. Протягом довгих років ми надає послуги по догляду за людьми похилого віку, і вже зарекомендували себе з позитивного боку.

Ціни

Плата за всі послуги проводиться всього один раз, а далі все включено. Додатково оплачувати необхідно тільки особисті речі та медикаменти. Ви можете підібрати будь-який тип проживання:

Плюси пансіонату «Турбота»

  • Проживання з кращими умовами і комфортом;
  • Харчування, яке розробляють дієтологи, в залежності від потреби організму;
  • Регулярна прибирання кімнат;
  • Надається допомога під час проведення гігієнічних процедур;
  • Психологічна підтримка;
  • Постійне спостереження лікаря і допомогу в підтримці всіх необхідних правил;
  • Регулярне обстеження і моніторинг здоров’я.

Проведення дозвілля

У нашому будинку ніхто не залишиться без діла. Ми дбаємо про те, щоб час, проведений в пансіонаті, було позитивним і приємним. Дозвілля буває різним, починаючи від спокійних посиденьок за кухлем чаю, захоплюючими іграми, закінчуючи справжніми вечірками. Все залежить від захворювання пенсіонерів. Так само проводяться різні гімнастичні комплекси, групи з фітнесу та іншим спортивним заняттям. Все заздалегідь обговорюється з лікуючим лікарем і проводиться тільки, якщо у пацієнта, чи пенсіонера немає заборонних захворювань. Багато тут знаходять нових друзів і проводять час ще цікавіше. Нові знайомства позитивно впливають на лікування та проживання в цілому.

У будинку для літніх «Турбота» приймають не тільки людей пенсійного віку, а й тих, хто потребує реабілітації після хвороби, травм. Кожен день тут проводиться лікарський огляд, консультація і призначення лікування, і звичайно ж мед. персонал уважно стежить за виконанням всіх вказівок.

Догляд за літньою людиною вимагає багато уваги, милий і навичок. Існують різні ситуації, при якому, людині може знадобитися допомога нашого центру: можливо, вам необхідно терміново виїхати у відрядження, але ви дуже турбуєтеся, що залишите батьків одних, тоді привозите їх до нас. Або якщо ваш батько переніс недавно важку хворобу, операцію, йому необхідний цілодобовий і професійний догляд, який забезпечать в нашому центрі.

У нашому пансіонаті у вас є можливість вибрати будь-які необхідні для вас умови проживання і відчути себе як в рідному домі.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.