Літня людина і його адаптація до життя в приватному пансіонаті для людей похилого віку

Що робити, якщо літній родич потребує догляду, але вам потрібно працювати, а часу на догляд за ним катастрофічно не вистачає?

Державний будинок престарілих не є достатньою умовою для комфортного проживання вашого літнього родича. Державі не вигідно допомагати старшому поколінню, так як на них необхідно виділяти державні гроші для допомоги, але мінус ще і в тому, що фінансування цієї сфери суспільства дуже убоге і літня людина не може проживати в державній установі з усіма необхідними зручностями. Один з варіантів вирішення даної проблеми – наймана доглядальниця, але вибір доглядальниці також не є виходом із ситуації, адже найчастіше сім’ї проживають в одній квартирі з лежачою бабусею чи дідусем, а присутність доглядальниці тільки збільшить стрес і незручності в сім’ї. До того ж для молодої сім’ї вкрай важливо мати особистий простір для того, щоб повною мірою відчути радощі сімейного життя.

Кращий вихід з ситуації, що склалася – платний будинок престарілих. Цей варіант зручний тим, що за вашим родичем буде вестися постійний нагляд, а справлятися з цим будуть професійні лікарі, дієтологи, доглядальниці і багато інших, хто буде піклуватися про здоров’я вашого родича. Будь-якої хвилини може статися те, до чого родичі можуть бути абсолютно не готові, а в платному будинку для літніх людей будуть готові блискавично прийти на допомогу, будь то несподіваний напад або прохання прийняти ліки.

Чим чудові приватні пансіонати для людей похилого віку?

Основний їх плюс в тому, що ваш літній родич буде оточений затишком і буде перебувати в цілковитій безпеці. Кожен день персонал повертає волю до життя всім прибулим, адже для нас важливо не тільки допомогти приймати ліки, гуляти і займатися лікувальною фізкультурою з вашим старим родичем, нам також важливо його загальне самопочуття і моральний стан.

Також ключовою особливістю нашої організації є те, що весь наш персонал має високу кваліфікацію, великий стаж роботи і приємні відгуки від проживаючих. До того ж ми надаємо допомогу літнім з будь-інвалідністю та будь-якими порушеннями життєдіяльності.

Чому приватний пансіонат для людей похилого віку – це правильний вибір?

Для багатьох дуже складно зважитися віддати свого літнього родича в будинок для людей похилого віку, тому що найчастіше цей родич є матір’ю або батьком тому, хто хоче їх відправити навіть в платний будинок престарілих, бояться втратити зв’язок зі своїм батьком, сумніваються в цьому до останнього. Але уявіть, що вашій старенькій матері знадобилася допомога, а ви на роботі або ваш старий батько хоче пройтися до ванною, але він ослаб, а вас не було вдома з якої-небудь причини і допомогти йому ви не можете. Цим самим ви піддаєте їх ще більшому ризику травмуватися і отримати каліцтва.

Тому приватний пансіонат для людей похилого пропонує вам свої послуги, в які входять:

  • Допомога в пересуванні людей похилого
  • Підбір і спостереження за прийомом ліків
  • Проведення заходів для цікавого проведення часу
  • Бесіди і моральна підтримка людей похилого віку і т.д.

Які ще плюси має приватний пансіонат для людей похилого віку?

Тільки якісна і чесна підтримка допомагає проживають в нашому пансіонаті для людей похилого віку отримати все необхідне для щасливої ​​старості. Ми раді допомогти будь-якій сім’ї, яка не впевнена в тому, як краще допомогти своєму старому родичеві. Весь день ми надаємо допомогу всім людям похилого віку, які проживають у нас. Якісне харчування, надійний догляд, добре ставлення і готовність допомогти – це те, що ми даруємо тим, хто до нас звернувся за допомогою.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.