Процедура приміщення пацієнта в будинок для людей похилого віку

Один з найбільш комфортабельних престарілих будинків в Київській області пропонує свої послуги, для людей, які з тих чи інших причин не можуть надати належного догляду своїм близьким, адже це часом займає велику кількість сил і енергії. Скажений ритм життя, робота, недостатня кількість вільного часу не можуть дозволити приділити необхідні увагу і турботу свого рідного людині. Наш пансіонат «Турбота про рідних і про близьких» є організацією здатної задовольнити кожної людини похилого віку.

Чому потрібно обрати саме наш пансіонат?

На жаль останнім часом державні установи не здатні надати належного догляду людям похилого віку. Це пояснюється невисокою якістю обслуговування, грубою поведінкою обслуговуючого персоналу і відсутністю необхідних речей для зручного проживання постояльців. Але якщо ви виберете наш приватний будинок престарілих, то ми гарантуємо щасливу і безтурботне старість для вашого близької людини.

Будинок пристарілих в Києві знаходиться в екологічно чистому районі. Постоялець буде більше часу проводити на природі, дихаючи свіжим повітрям, в зв’язку з чим загальний стан постояльця буде тільки поліпшуватися, а чудова зелена рослинність буде тільки “радувати око” Ваш рідна людина буде перебувати в безпеці, під цілодобовим чуйним контролем кваліфікованого медичного персоналу. Будинок пристарілих забезпечений пандусами та іншими пристосуваннями, які допоможуть відчувати старої людини комфортно в будь-якій ситуації.

Будинок пристарілих під Києвом “Турбота про рідних і про близьких” пропонує кілька варіантів проживання в нашому пансіонаті для людей з різним бюджетом. Ви можете вибрати одно-, дво- та тримісні номери. Але який би варіант ви не вибрали, наше керівництво і персонал зобов’язується забезпечити якісний догляд нашим гостям.

Пансіонат оснащений комфортними кімнатами з усіма зручностями і окремими санвузлами. Кімнати оснащені сучасними меблями, телевізорами та спеціальним обладнанням для лежачих хворих. На базі нашого будинку престарілих є різні функціональні приналежності такі як: ходунки, коляски та інші необхідні для постояльців речі. Для наших постояльців ми забезпечуємо п’яти разове здорове харчування, яке розробляється кваліфікованими дієтологами з урахуванням його побажань. Правильно підібраний раціон підтримує здоровий стан постояльця і ​​дозволяє йому відчувати себе зручно.
Персонал старого будинку-досвідчені й кваліфіковані медики, які перед початком своєї роботи проходять жорсткий відбір. ми неприйнятний недбалого ставлення до наших постояльцям. Медики індивідуально для кожного складають реабілітаційну програму, спрямовану на поліпшення загального стану старої людини і профілактики різних захворювань. Обслуговуючий персонал уважно стежить за регулярністю прийому лікарських засобів, і при необхідності надасть допомогу в будь-який час дня і ночі.

Для того щоб наш постоялець не сумуй ми організовуємо різні види культурних заходів і дозвілля, різні свята і вікторини.

Як з нами зв’язатися?

Для того щоб зв’язатися з нами, вам необхідно зателефонувати за номером телефону або просто зайти на наш сайт https://tyrbota.org.ua/ua/, також ви зможете проїхати за адресою м.Київ, вул. Єреванська 30, офіс 6. Для того щоб помістити вашого близької людини в наш пансіонат, вам необхідно ознайомитися з певними вимогами, ознайомитися з якими ви можете на нашому сайті. Процедура займає зовсім небагато часу. Вам всього лише потрібно написати певну заяву і забезпечити нашу організацію певними паперами, що засвідчують особу пристарілих людини, його діагноз і тд.
Робота нашого пансіонату спрямована на якісний догляд за людьми похилого віку та забезпеченні їм спокійної старості.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.