Протипролежневі системи і матраци в нашому будинку престарілих в Харкові

Літні родичі, які проживають в квартирі, перебуваючи «на руках» у своїх дітей можуть відчувати себе ніяково. Крім того, вдома не завжди можна створити відповідні умови, в яких потребує людина, прикутий до ліжка. Будинок пристарілих в Харкові «Турбота» вирішує проблеми як старшого покоління, так і молодшого. Самое грізне ускладнення, яке може виникнути у лежачих хворих – це пролежні. Вони є цілком і повністю результатом неправильного догляду.

При пролежнях

Коли людина весь час знаходиться в положенні лежачи, в місцях близького прилягання кісткових виступів до шкіри створюється підвищений тиск. Найбільший ризик виникнення пролежнів є в області крижів, лопаток і п’ят. Через безперервний тиску, судини пережимаються. Чи не відбувається припливу цінних поживних речовин по артеріях, а продукти життєдіяльності тканини не можуть покинути місце через перетиснений вен. Отруйні продукти залишаються в тканинах і починають їх руйнувати. Процес розвивається повільно, по стадіях.

Стадії пролежнів

  1. Стадія. Непроходящие почервоніння.

Почервоніння, або еритема, зазвичай виникає в зоні опори хворого, в точках кісткових виступів. Особливість цієї стадії в тому, що почервоніння не проходить при звільненні навантаженого ділянки шкіри.

На цій стадії лікування проводиться відносно легко, можливо не допустити прогресування процесу. Може допомогти зміна положення хворого щогодини.

  1. Стадія. Омертвіння поверхневого шару шкіри.

На цій стадії дефект виглядає як відкрита червона виразка або пухирець, наповнений рідиною. Лікування буде проходить важче, але відновити цілісність шкіри ще можливо. На перших двох стадіях досить протирати шкіру антисептичними розчинами і загоюють мазями.

  1. Стадія. Омертвіння глибоких шарів.

Поверхнева шкіра повністю гине і стає помітний шар підлягає жирової тканини. Може почати формуватися струп.

  1. Стадія. Омертвіння підшкірних тканин.

Гине вся шкіра і очі стають видні нижні шари, наприклад м’язи, кістки, сухожилля. На 3 і 4 стадії проводиться хірургічне лікування.

До пролежнів можуть призводити так само складки або крихти на постільній білизні, грубі маніпуляції з хворим, неакуратне поводження з судном.

Протипролежневі системи в будинку для літніх людей Харкова.

Приватний будинок для людей похилого віку Харкова ставить своєю метою недопущення подібних ускладнень. Вони вимагають серйозного і тривалого лікування, але запобігти їх при професійному підході досить просто.

Будинок пристарілих Харкова використовує різні заходи профілактики пролежнів. В першу чергу за підопічними здійснюється постійний нагляд, перевірка їх стану і самопочуття. Персонал допомагає літнім людям здійснити зміну положення і проводить їх щоденний туалет. Контролюється стан постільної білизни, не допускається наявність крихт.

Ліжка підопічних оснащені протипролежневі системами і матрацами. Існують пористі матраци. Такий матрац складається з безлічі осередків, що містять в собі повітря. Повітряні трубки з’єднують між собою матрац і компресор. Компресор програмується і по черзі надуває одні комірки і здуває інші. Це створює масажний ефект і ефективно запобігає пролежні навіть у хворих, чиє становище не рекомендується міняти. У застосуванні такого типу матраців є обмеження: пацієнт не повинен важити більше 100 кілограмів.

Будинок пристарілих в місті Харків використовує так само балонні протипролежневі матраци. Якщо ніздрюваті матраци в основному використовуються для профілактики пролежнів, то балонні допомагають боротися з уже існуючими. Їх можливо використовувати для пацієнтів з масою тіла більше 100 кг.

Обидва типи матраців можуть бути оснащені системою охолодження, а так само володіти безшумним компресором, що має велике значення, враховуючи, що компресор працює безперервно.

Будинок пристарілих в Харкові “Турбота” забезпечує безпеку та комфорт перебування своїм підопічним.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.