Протизапальні, дезінфікуючі пластирі та пов’язки в нашому будинку для людей похилого віку в Дніпропетровську

Подгузники для взрослых, которые мы используем в наших частных домах для престарелых в Украине 3

Старість приносить із собою багато труднощів і неприємних речей. Але хто застрахований від старості? Ця частина життя вимагає знаходження поруч дбайливих і уважних людей, які завжди будуть поблизу щоб допомогти. Увага і турбота важлива умова для щасливої ​​старості.

Будинок пристарілих в Дніпропетровську пропонує наступні послуги для щасливого життя літніх людей:

  • кімнати від 1 до 4 місць;
  • спеціальне харчування, розроблене досвідченим дієтологом;
  • наш персонал буде поруч, щоб якомога швидше відреагувати на потреби мешканців;
  • високий рівень побутового обслуговування;
  • доглядальниця для важко хворих мешканців;
  • організація дозвілля.

Харчування підбирається з урахуванням особливостей змін в організмі людей похилого віку. В особливих випадках меню підбирається індивідуально.

Для більш комфортного проживання наших клієнтів ми надаємо якісне медичне обслуговування. Перев’язка хворих мешканців відбувається з використанням найякісніших матеріалів. Спеціально навчений персонал здійснить перев’язку без шкоди і неприємних відчуттів для пацієнта. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного з урахуванням особливостей характеру. Перев’язка здійснюється за допомогою сучасних матеріалів. Пластир з дезинфікуючим ефектом, що володіють так само протизапальною дією на пошкоджені ділянки шкіри забезпечують швидке загоєння пошкоджених місць.

У нашому закладі використовуються тільки якісні матеріали медичного призначення.

При необхідності ми надаємо щоденний огляд у лікаря для хворих мешканців.
У разі важкого перелому, за постояльцем буде доглядати спеціально навчена доглядальниця з досвідом догляду за важкими хворими.

Також ми надаємо такі можливості для хворих клієнтів:

  • реабілітація після інсульту;
  • догляд за мешканцями, котрі перенесли переломи різної складності;
  • догляд за діабетиками;
  • нагляд за паралізованими хворими.

Також при необхідності тимчасового проживання в нашому будинку для літніх людей, є можливість залишити літнього родича на потрібний час у нас, ми подбаємо про його комфортному проживанні.

Будинок пристарілих Дніпропетровськ

Ми надаємо всі найважливіше для повноцінного проживання літніх людей. Рідний для вас людина, якій необхідний особливий догляд, не буде ні в чому мати потребу під наглядом чуйного персоналу нашого санаторію для людей похилого віку. Турбота і необхідну увагу, що надаються мешканцям санаторію для людей похилого віку, будуть оточувати постояльців протягом усього перебування у нас.
Наш персонал здійснює допомогу постояльцям в прийомі їжі, прогулянках. Одиноким у нас ніхто себе не відчує, так як добре організоване дозвілля на кожен день забезпечить відмінний настрій всім постояльцям нашого пансіону.
У будь-який момент ви зможете приїхати і відвідати свою рідну людину в нашому будинку для людей похилого віку.

Ми гарантуємо дбайливий догляд за хворими, швидке реагування на прохання і потреби мешканців. Наші висококваліфіковані лікарі забезпечать гарне самопочуття літніх людей в будинку відпочинку для пенсіонерів. Скориставшись послугами нашого пансіонату для людей похилого віку, ви забудете про проблеми, які пов’язані з доглядом за тяжко хворими літніми родичами. У вас з’явиться необхідне вам кількість часу, які ви можете витратити на важливі для вас справи. В зможете повноцінно відпочити. Догляд за літніми людьми в місті Дніпропетровськ в нашому будинку відпочинку для пенсіонерів залишить приємне відчуття спокою за рідних для вас людей, які проживають у нас.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.