Проживання в нашому пансіонаті для людей похилого віку в Києві

Протягом усього життя наші батьки прагнули дати нам краще: виховання, освіту навчання. Проте, ми дорослішаємо і їдемо далеко з рідної домівки. Наші батьки, на жаль, старіють, а повсякденні турботи і власна родина не дозволяють нам бути поруч з батьками. В даний період життя ми не можемо перебувати поруч з ними і здійснювати догляд на належному рівні. Фактично залишаємо їх одних напризволяще доживати свій вік. Настав час допомогти їм.

Ми пропонуємо розглянути такий варіант як пансіонат для людей похилого віку. На перший погляд це звучить якось страхітливо. А уявіть на хвилину, яке вашому батькові залишитися одному зі своїми проблемами і турботами. Це тільки у фільмах в пансіонатах твориться хаос і за постояльцями ніхто не дивиться. Тільки не в нашому випадку і не в наш час.

Чому варто обрати саме наш пансіонат для людей похилого в Києві

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів – це вибір людей, яким не байдужа гідна старість, здоров’я і довголіття близької людини.

У пансіонаті завжди панує доброзичлива атмосфера і створені кращі умови для життя, реабілітації, зміцнення і підтримки здоров’я людей в літньому віці.

У пансіонаті працює привітний персонал, у нас панує приємна атмосфера, хороша розважальна програма і відмінне харчування. У нашому пансіонаті працюють тільки кваліфіковані фахівці, які є професіоналами своєї справи. Вони цілодобово піклуються про наших постояльців, але не заважають їм жити власним життям. У пансіонаті ваші батьки не тільки отримають кваліфіковану допомогу, але знайдуть нові знайомства і захоплення. За статистикою літнім людям потрібно на багато більшої уваги, ніж здається. Не у всіх є можливість залишити роботу і дивитися за дбайливцями. У більшості людей похилого віку є проблеми зі здоров’ям, які вимагають постійного спостереження. Ми приймаємо не тільки постояльців, які можуть самостійно пересуватися, а також особи, які обмежені в пересуванні. У нашому пансіонаті працює спеціалізований медичний персонал і є всі необхідні ліки за доглядом і лікуванням.

До кожного з наших клієнтів індивідуально підхід, враховуючи потреби в увазі, медичного лікування та догляду. У пансіонаті надається комплексні індивідуальні плани по догляду за нашими клієнтами. Також враховуються побажання по проживанню. В даний час в пансіонаті є можливість придбати такі номери для проживання:

  • економ-клас (4 людини в кімнаті, стандартне харчування, догляд за вимогою);
  • стандарт (4 людини в кімнаті, стандартне харчування, уважний догляд);
  • напівлюкс (2 людини в кімнаті, покращене харчування, прикріплена медсестра);
  • люкс (1-2 людини в кімнаті, VIP- харчування, прикріплена медсестра 24/7)

При необхідності ми здійснюємо послуги з реабілітації після інсульту, інфаркту і травм, перенесених раніше. Можливо цілодобове спостереження медичного персоналу.

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі та спілкування призводять до поліпшення самопочуття наших постояльців. Велика розважальна програма з урахуванням всіх побажань постояльців. На постійній основі проводяться зарядки, розминки і фітнес. Дані заходи проходять тільки за погодженням з лікарем, а також враховується специфіка захворювання постояльця.

Ознайомитися з повним спектром послуг, цінами, знижками, забронювати номер нашого пансіонату ви можете, звернувшись до наших спеціалістів за номерами телефонів, зазначених на сайті або за адресою електронної пошти. У нас все включено !!! Заплативши фіксовану заздалегідь домовлену суму вам більше не потрібно за щось доплачувати. У вартість не входять тільки особисті речі та медикаменти.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.