Пряма користь пансіонату для людей похилого віку

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 392

Пряма користь пансіонату для людей похилого віку

Приватний пансіонат для людей похилого віку забезпечує необхідний рівень догляду за людьми похилого віку, які потребують підтримки і безпосередньої допомоги в повсякденних справах. Сьогодні ідея відправки літніх людей в будинку і пансіонати для людей похилого віку не так популярна в Росії, як в Європі, але насправді в таких закладах нерідко літні люди отримують допомогу та підтримку навіть більше, ніж в стінах будинку. Особливо актуальна ця тема для тих, хто живе далеко від рідних і близьких, коли діти і внуки здатні допомогти виключно матеріально.

Платний пансіонат або державна установа

Державні будинку для людей похилого віку мають досить обмежене фінансування, і тому ситуація в них не настільки райдужна, як хотілося б. В результаті недостатньо великого бюджету літні люди сильно обмежені в засобах, і отримує мінімум необхідних для життя умов. Втім, такі будинки для літніх людей уже відходять у минуле, і все частіше родичі воліють, щоб люди похилого віку перебували в затишних і надійних умовах проживання.

В такому випадку платні пансіонати для людей похилого віку мають значно більше переваг:

 • гарне харчування;
 • повноцінна медична допомога;
 • різноманітність дозвілля;
 • гарний сервіс;
 • чистий парк для прогулянок.

Чи потрібно говорити, що при платні послуги ставлення до людини зовсім інше, і догляд за людьми похилого віку здійснюється більш уважно? Логічно припустити, що є величезна різниця, і з огляду на додаткову оплату, потрібно відзначити, що догляд за людьми в пансіонаті здійснюється співробітниками з медичною освітою.

Пансіонат для людей похилого віку має обов’язково не тільки повноцінний сервіс для проживання людей похилого віку, а й різні розважальні заняття. Звичайно, мова не йде про активні спортивних заняттях, але в розпорядженні літніх чоловіків і жінок завжди знаходяться нарди і шахи, і інші настільні ігри. Це допомагає навіть в старості зберігати ясність мислення, і активно спілкуватися з ровесниками, що також важливо.

Чи потрібні пансіонати для людей похилого віку?

Багато хто вважає, що пансіонат для людей похилого віку – це негативне явище. Однак що робити, якщо людина, наприклад, серйозно хворий, і вимагає постійного нагляду і догляду? Можна наймати доглядальниць, або родичі старого можуть кинути роботу, і проводити час з літньою людиною. Але більш вигідний і зручний варіант – це як раз передати хвору людину в руки досвідчених співробітників пансіонату.

Лікарі в пансіонаті допоможуть значно полегшити стан хворого, навіть якщо його захворювання невиліковне. На території корпусів розташовується новітнє медичне обладнання – це теж великий плюс приватних, платних пансіонатів, оскільки у таких закладах є фінансові можливості закупити хороші прилади для контролю за станом здоров’я кожної людини.

Серед переваг перебування літньої людини в пансіонаті можна відзначити:

 • медичний супровід;
 • можливість тимчасового або постійного проживання;
 • підвищений рівень комфортності перебування;
 • максимум зручностей і додаткових послуг;
 • власний парк пансіонату;
 • відмінне розташування в тихому районі.

За людиною доглядають підготовлені люди з медичною освітою, а лікарі мають можливість швидко провести діагностики, щоб швидко призначити адекватне лікування. Якщо мова йде про серйозно хворих пацієнтів з важкими і невиліковними діагнозами, то пансіонат для людей похилого віку буде навіть більш виграшним варіантом, ніж догляд за хворим з боку родичів, оскільки в пансіонаті працюють з людьми професіонали.

Пансіон для престарілих – нове життя старих

Потрібно для самих себе усвідомити, що пансіон для престарілих не є просто способом позбутися від старих – це, навпаки, прекрасний шанс для літньої людини відновитися, пройти оздоровчий курс, і повернутися до повноцінного активного життя. У стінах пансіонату людей чекає спілкування з такими ж людьми похилого мешканцями, з якими завжди знайдеться безліч різних спільних тем і цікавих обговорень.

Люди похилого віку зможуть, нарешті, просто розслабитися, і отримати задоволення від радощів життя, зовсім ні про що не турбуючись більше. Всі побутові турботи і забезпечення повноцінного проживання для мешканців пансіонату беруть на себе співробітники і власники пансіонату для людей похилого віку. При цьому родичі мають можливість безперешкодно спілкуватися з проживаючими в пансіонаті людьми. Прожити в пансіонаті людина може тимчасово, тільки якийсь певний період, і це також додаткову зручність для людей похилого віку, які відчувають повну свободу вибору.

Етична сторона питання в Росії ще поки не до кінця сформувалася. У Європі та США подібні заклади вже стали нормальним явищем, і психологи, як і лікарі, повністю підтримують ідею утримання літніх людей в пансіонатах. Найчастіше люди похилого віку мають величезну кількість проблем зі здоров’ям, і потребують ретельного догляду і догляду не тільки в побутовому плані.

Пансіонат – не лікарня!

Пансионат для пожилых Турбота

Потрібно особливо відзначити, що пансіонат для людей похилого віку – це не лікарня. Від класичних лікарняних умов пансіонат відрізняється підвищеним комфортом, відсутністю суворого режиму медичних установ, а також можливістю проживання в пансіонаті як людей з якимись захворюваннями, так і без них. Пансіонати більш орієнтовані на забезпечення догляду за людьми похилого віку, і на розважальну програму для літніх людей.

Звичайно, якщо необхідно серйозне лікування, то пацієнта слід відправити в умови стаціонару. Потрібно розрізняти для себе можливості стаціонару і можливості професійного медичного закладу. Пансіонат може прийняти людину вже після проведення всіх гостро необхідних процедур і маніпуляцій в лікарнях.

Для кого створені пансіонати?

Пансіонат для людей похилого віку – це прекрасний вихід для одиноких та хворих людей похилого віку, які відчувають потребу в додатковому догляді або просто людському спілкуванні. Це можливість повністю позбавити літньої людини тривог і зайвих турбот.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.