Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_vv87ck3d5g79424ia1fr7tgqq1, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Подорожі в літньому віці - Приватні будинки для літніх "Турбота"

Подорожі в літньому віці

Пенсія — життя тільки починається. Далеко не всі пенсіонери весь час проводять на дивані, або на дачній ділянці з сапкою в руках. Туризм для людей похилого віку з кожним роком набуває популярності. На пенсії люди подорожують не тільки в найближчі міста, а й в інші країни, де отримують масу позитиву і нові знайомства. Сьогодні мова піде про подорож для літніх людей.

Популярність подорожей для літніх людей

В Європі пенсіонерів прийнято називати людьми, у яких наступила друга молодість. І в цьому є сенс. На пенсії є можливість побувати в багатьох містах і країнах, адже є на це багато часу. В Європі все пенсіонери багато мандрують.

За проведення соціального опитування було виявлено, що 1/3 всіх пенсіонерів може собі дозволити побачити світ. Ми далекі від Європи і наші пенсіонери часто не бачать тих курортів, як іноземні жителі. Дуже часто пенсіонери залишаються на колишньому місці роботи, щоб забезпечити гідне проживання. І основну частину часу люди похилого віку проводять на дачній ділянці. Є спеціальні туристичні країни для пенсіонерів і в нашій країні, навряд чи хтось із людей похилого віку відмовиться від цього. Відправитися в іншу країну за прийнятні гроші, чому б і ні?

Популярні курорти для літніх людей

Останнім часом дуже часто пенсіонери подорожують по країнах. Є найпопулярніші напрямки для літніх людей, про них і поговоримо докладніше.

Країни колишнього СРСР

Радянський Союз давно розпався, але в інших країнах залишилися друзі і родичі наших пенсіонерів. Чому б їх не відвідати? Люди старшого покоління з трепетом ставляться до прилеглих країн.

Європа

Пенсіонер намагаються вибратися в Європейські країни. Раніше таке задоволення могли собі дозволити лише заможні люди. Зараз це може собі дозволити людина з середнім достатком. Дуже актуальні туристичні тури до Франції, Англії, Італії. Кіпр — вдалий час для зимового відпочинку. Відпочинок в Європейській країні для літньої людини обійдеться в 25-30 тисяч гривен.

Екзотичні країни

Дуже популярно подорож по Марокко. Прийнятні ціни, комфортне проживання, блакитний берег. Дуже подобатися пенсіонерам напрямок до В’єтнаму, але переліт туди досить-таки тривалий.

Японія, Куба, Індія — безпечне пересування для ваших найближчих людей.

Як запам’ятати подорож надовго?

  1. Зробити страховку.
  2. Запастися необхідними лікарськими препаратами.
  3. Валіза на колесах, які буде досить легко перевозити.
  4. На планшет або телефон можна завантажити безліч книг і читати їх під час перельоту.

Бюджетний варіант подорожі в літньому віці

Багато тури призначені саме для людей похилого віку. Їх можуть собі дозволити практично всі пенсіонери. Крим — улюблене місце багатьох. Для людей похилого віку багато туристичні фірми роблять акційні пропозиції.

Проблеми, що виникають під час подорожі

В Європі кожен пенсіонер може собі дозволити побувати в багатьох країнах і побачити світ. Пенсія — це той час, коли діти вже виросли, не потрібно йти на роботи і багато вільного часу. Але ми не належимо до Європи, тому виникають певні проблеми для подорожі в літньому віці по країнам, а саме:

  1. Жителям країни не вистачає коштів на подорожі. Тільки мала частина людей похилого віку може собі це дозволити.
  2. Хвороби. Пенсіонери не завжди добре себе почувають, так що ні про які поїздках не може бути й мови. Це пов’язано з тим, що не завжди вистачає коштів на хороші препарати і медичне обслуговування.
  3. Менталітет. Жителі нашої країни не звикли мандрувати. Деякі і не замислюються про те, щоб кудись поїхати.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.