Реабілітація в літньому віці: що потрібно знати, щоб допомогти своїм близьким

Реабилитация в пожилом возрасте: что нужно знать, чтобы помочь своим близким 1

Величезний і вдячна праця – це догляд за людьми похилого віку. І не просто догляд, а ще підтримка психологічна, соціальна, медична, трудова, фізична. Саме ці види реабілітації і є основними, в нашому будинку для літніх людей, в Харкові. У цій статті, ми хочемо поділитися своїм багаторічним досвідом, що потрібно знати, щоб допомогти своїм близьким, в літньому віці. Для початку, давайте поговоримо про види реабілітації, в нашому будинку для літніх людей:

  • Медичний вид — під суворим наглядом лікаря і медсестри, здійснюється контроль самопочуття, кожного мешканця людини похилого віку, в нашому будинку для літніх людей. Медична допомога, в разі потреби, виявляється негайно!
  • Психологічний вид реабілітації, застосовується в разі втрати орієнтації внутрішнього або зовнішнього світу, або втрати адекватного сприйняття реальності. Ми допомагаємо відновлювати втрачені функції такого психологічного розладу. Проводимо міні-тренінги з психології та психосоматики, які проводить професійний психолог, з досвідом роботи з людьми похилого віку. Так само проводяться індивідуальні сеанси психотерапії. Оптимізм і гарний настрій – ось наш девіз!
  • Соціальний вид реабілітації, допомагаємо відновлювати функції самообслуговування і гідного перебування в суспільстві, тобто в соціумі. Що ми для цього робимо? Все просто! За кожною людиною похилого віку, яка потребує в такому вигляді реабілітації, закріплений медпрацівник, який допомагає в проведенні щоденних реабілітаційних вправ за індивідуальним самообслуговування. Одне з важливих правил цього виду реабілітації — не робити за літньою людиною те, що вона може зробити самостійно!
  • Трудовий — він багатогранний! Ми намагаємося виявити потребу кожного літньої людини до певного виду праці. Для того щоб він відчував себе потрібним, необхідним, затребуваним. Жінки дуже люблять затишок і для цього у нас є, своя невелика швейна майстерня, в якій ми даємо можливість, наприклад, пошити нові штори в кімнату. Або нові фартухи на кухню. А для чоловіків є не велика майстерня, де вони можуть творити, наприклад, різьблення по дереву.
  • Фізичний вигляд реабілітації — це лікувальна фізкультура, яка сприяє зміцненню імунітету, підтримувати м’язи в тонусі, запобігаючи їх атрофію. А так же, в нашому приватному будинку для літніх людей, рекомендований оздоровчий масаж. Він вважається ефективним методом реабілітації. А фізіотерапевтичні процедури, допомагають знімати больовий синдром і покращують обмін речовин.

Також, реабілітація людей похилого віку, в нашому будинку для літніх людей, в Харкові, дотримується наступних правил:

  1. Регулярний і періодичний контроль: артеріальний тиск, пульс, загальне самопочуття.
  2. Рух це життя! Мінімальні щоденні фізичні навантаження, у вигляді лікувальної фізкультури, для активної життєдіяльності.
  3. Формування віри і впевненості в позитивну реабілітацію!

Дуже важливо розуміти, що один з найефективніших позитивних результатів, в реабілітації літньої людини – це спілкування з людьми! Знайдіть будь-яку позитивну тему для розмови і за чашкою чаю, в приємній обстановці, просто поговорити, з вашою близькою людиною похилого віку.

Наша порада всім, хто хоче допомогти своїм близьким в літньому віці, будьте уважні до людям похилого віку. Допомагайте їм, в цей непростий період життя. Адже, саме тепер їм потрібна ваша підтримка, любов і увагу, як ніколи! А якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся, тоді ми з задоволенням запрошуємо в наш приватний будинок престарілих міста Харків. Ми гарантуємо вам допомогу, а кваліфікований персонал, допоможе вашому близькій людині, продовжити його життя і зробити її насиченою та яскравою!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.